Tyrannosaurus ND511N20S1 Notebook alacağım. Marka ve Konf. İnceler misiniz ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Öne Çıkar
0 oy
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
    Ürün Kodu Tyrannosaurus ND511N20S1
    Intel® Centrino� Mobil Teknolojisi ile
    İşlemci Intel® Pentium� M işlemci 760 Sonoma teknolojisi
    2.0 GHz, 2 MB Cache, 533 Mhz FSB
    Chipset Intel® 915PM Chipset
    Kablosuz haberleşme Intel® PRO/Wireless 2200BG WI-FI kartı
    Ekran Kartı 128 MB nVIDIA GeFORCE 6 6600 16x PCI Express bağımsız ekran kartı
    Ses Kartı AC97 S/W, Hoparlör, Mikrofon
    Network 10/100/1000 GIGABIT LAN
    Fax Modem 56k V92 Dahili Fax Modem
    Pcmcia PCMCIA 2.1
    Sabit Disk kapasitesi 80 GB HDD 8 MB Cache
    Optik sürücü DVD-RW Dual Layer ( Çift katmanlı )
    Batarya Li-Ion 8 cell ( 3 saat civarında )
    Klavye Q Turkçe 85 Tuş
    Ekran 15.4" WXGA TFT 1280 x 800
    Boyutlar 363 x 265 x 34 mm