Şimdi Ara

Twitch ile uyumlu destek şampiyonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık twitch oynuyorum çünkü çok güçlü tflerde baya iş yapıyor.Fakat twitchi daha iyi kullanabilmek için en uyumlu destek şampiyonlarını nedenleri ile birlikte yazar mısınız?

• Farenin gücü yük biriktirmesinden geliyor.Yük biriktirmeni kolaylaştıracak ve o sırada sana güvenli ortam sağlayacak destek heroları gerek.Braum,alistar,thresh iş yapar.Ne kadar uzun cc,o kadar zehir yükü.
  • Leona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle düşün, twitch'in zayıf noktası fazla hasar vuruyor olması. Bu yüzden kaçış skili yok. Öyleyse twitch ile iyi giden supportların, tanky olması ve adamları twitch'in yanına yaklaştırmaması lazım. Taric,Alistar,Braum vb vb. Mesela soraka,nami, sona gibi supportlar iş yapmaz. Sen Q atıcam E atıcam derken adamlar twitche tek atarlar sonra sana da tek atarlar.
  • Ap olarak Karma tercih edilebilir onun dışında çoğu tanky supla iş yapıyor.Özellikle Braum.
  • Lulu şuan picklenebilir bi supp olsaydı önerirdim ama değil malesef.
    Karmayla uyumunu da pek beğenmiyorum.
    Utility supportlardan jannayla uyumu güzel.
    Namiyle de fena değil.

Taric braumla en iyi verimi alırsın.
  • Kesinlikle taric hem görünmez gelip stunlayabilme olayı var hem latede zaten ultisi yeter düzgün kullanılırsa 2.5 saniyede twitch fighti aldirir

• Twitch latede zaten güçlü,problem earlysi.Bunun ilacı da janna,nami,lulu. Tank bir hero alırsan tokatlarlar sizi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.