Şimdi Ara

Twitch Canlı Yayın İzlerken Kasma Problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
60.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vpn ile hallettim sanırım. cyberghost vpn indirip almanyaya bağlandım . sourceta rahat izliyorum şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Perseus_

vpn ile hallettim sanırım. cyberghost vpn indirip almanyaya bağlandım . sourceta rahat izliyorum şu an.

normal internette bir sorun oldu mu peki. onları etkiledi mi acaba
  • Bende de 2 gündür var. Durduk yere niye olmaya başladı anlamadım gitti. Yokmudur kesin bir çözümü.
    Not: Süperonline kullanıyorum.
  • aynı sorun bendede var acaba çözümü yok mu ?
  • ICEBERK kullanıcısına yanıt
    bir çözüm bulabildiniz mi ?
  • kperson35 kullanıcısına yanıt
    Problem kendiliğinden oldu, sonra kendiliğinden çözüldü.
  • Beyler aynı sorun günlerdir bende vardı ve aklıma geldi dns ayarlarını değiştirmiştim 8.8.8.8 8.8.4.4. olarak ayarlamıştım onu kaldırdım ve herşey düzelti şidi hiç kasma sorunu yok bence sizde dns değiştirdiyseniz bı kaldırın deneyin...
  • Bende Twitch değil fakat Youtube videolarında problem var. Buffer sorunu mu denir ne denir 24 Mbit fiber kullanıcısıyım 360p videoda buffering sorunu yaşıyorum. Halbuki 2dk lık videonun şak diye dolması lazım. Biraz bekleyince devam ediyor. Son 2 gündür Steam'de de sıkıntı yaşıyorum. CS:GO ya 300lü pinglerde giriyorum daha sonra yavaşça 60-70 lere düşüyor. Bir gariplik var ama bakalım nedir.

Şimdi DNS yi kaldırmayı deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Bende Twitch değil fakat Youtube videolarında problem var. Buffer sorunu mu denir ne denir 24 Mbit fiber kullanıcısıyım 360p videoda buffering sorunu yaşıyorum. Halbuki 2dk lık videonun şak diye dolması lazım. Biraz bekleyince devam ediyor. Son 2 gündür Steam'de de sıkıntı yaşıyorum. CS:GO ya 300lü pinglerde giriyorum daha sonra yavaşça 60-70 lere düşüyor. Bir gariplik var ama bakalım nedir.

Şimdi DNS yi kaldırmayı deneyeceğim.

sorun nedir dostum
  • snakessss kullanıcısına yanıt
    Yahu çözemedim 360p videoda donuyor yukleme yapıyor. 24mbit kullaniyorum cok sacma degil mi. Bekliyorum yükleniyo sonra izliyorum bi yerde sıkıntı var ama anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar konuyu tekrar hortlatmak üzere yorumumu yapıyorum.
    Superonline 50 megabit 100 GB AKK tarifeisini kullanıyorum. Twitch tv de ister source ister low hiç farketmez hepsinde donmalar oluyor anlık bir şekilde. Youtube'da da videolar mıymıy doluyor ama loading yuvarlağı çıkmıyor. Her şey kendi kendiliğinden oldu AKK ye düşünce 3 megabitle bile izleyebildiğim source de ki yayını şimdi 50 Megabit ile izleyemiyorum şaka gibi.
    Şikayet talebi oluşturdum bu pazar 10 gün olacak geri dönüş yapacaklar. 10 günde dönüş yapılıyor onların çalışma prensiplerine göre. Dün iki kere aradım adamlarda bile sorun var :D kendilerinin neti bile kötüydü. ben süperonline dan memnunum fakat 64 tl yi ben 50 megabiti kullanamadıktan sonra sana niye ödiyeyim ki. Bu sorunu çözebilirler bunu da iyi biliyorum bu olayın aynısı 2015 başında tarife değiştirdiğimde de olmuştu.
    Bakalım gittikçe sinirlendiriyorlar cayma bedelini öder paşa paşada kapattırırım. Toplu konutlarda oturuyoruz doğal olarak babam da yöneticilik yapıyor. Ona söyledim mi bir daha asla satış için içeriye adımlarını atamazlar. Diğer daire sakinleride şikayetçiydi. herkesi başka firmaya yönlendiricem düzeltmezlerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Yahu çözemedim 360p videoda donuyor yukleme yapıyor. 24mbit kullaniyorum cok sacma degil mi. Bekliyorum yükleniyo sonra izliyorum bi yerde sıkıntı var ama anlamadım.

bana gel ben hallederim canımın içi farklı nicklerle tekrar görüşmek dileğiyle

• twitchte inanılmaz bir donma var vbirkaç gündür bazı yayınları mobilede bile izleyemiyorum youtubede 1080p videoları hiç kasmadan rahatlıkla izleyebiliyorum ama twithte böyle bir problem var bende superonline kullanıyorum çözümünü bilen varsa çok iyi olur.
    Hocam birşeyler biliyosanız söyleyin :D
    Kağan eğer sen isen mesaj at lan bana işkillendirme beni
  • aynı sıkıntı bende var şuan genel bi sorun var heralde
  • Müşteri hizmetlerini arıyoruz adamlar da da sorun var internetimle alakalı bilgi göremiyoruz falan dediler. kapadılar resmen. bi üç kağıtçılık yapıyolar ama anlamadım. Şikayer var sitesine şikayet oluşturalım topluca ?
  • Arkadaşlar an itibarı ile herkese duyuruyorum. Ben sorunu host spot shield ile giderdim. yani kısacası indirip kurunuz. serverı sadece almanya varsa türkiyeyide seçiniz. o şekilde izleyebilirsiniz.
  • Aynı sorunu yaşıyorum youtube da 1080p sorun yok, twitch izlenmiyor(superonline 25 mbps fiber)
  • Sorun devam ediyor... Çözüm bulan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.