Şimdi Ara

Twisting Nether / Rising Shadows Pvp Guildi (Horde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Emre , Twisting Nether / Rising Shadows Pvp Guildi (Horde) Officeriyım.

3-4 Senedir birlikte oynayan 15-20 kişilik bir PvP guildiyiz. Twisting Nether serverında bir kaç aydır bulunuyoruz.
    RBG grubumuz 1 ay önce kurulmuş olup 1500-1600 rating arasındayız ve dahada geliştirmek için yeni arkadaşlar arıyoruz.
    Pve olarak transmoglar için Raidlerde duruma göre atabiliyoruz. Ama guildimiz Arena ve Rbg odaklıdır.

İlgilenen arkadaşlar bizimle iltibata geçebilirler. Teşekkürler.

İltibat: Genelde online zamanımız Hafta içi akşam 9-12 arası Haftasonu Tümgündür : Théokolés , Pistacea , Ashaman , Realboy
    Spaydi#2287 (Tuna) - Ahsaman#2414 (çetin) - JackSparrow#2982 (emre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palenque -- 6 Haziran 2013; 17:14:33 >

• Merhaba,

Sakincasi yoksa ilgili kisilerin battletag larini gonderebilir misin? Oyun icinde iletisim kurar belki deneme RBG leri yapariz.

Ben frost/blood DK oynuyorum. 2290 civarinda RBG lerde oynadim. Taktik - setup vs. konularda yardimci da olabilirim. Eger uygun degilse ben kendi battletag imi veriyorum.

mahfel#2130
  • merhabalar. ben vanilla zamanından beri wow oyuncusuyum. ara ara bıraktığım zamanlar oldu oyunu. şu anda da bir aranın içerisindeyim. arkadaş ortamı olan bir yerde yeniden başlamayı ve sadece pvp oynamayı planlıyorum. oyun zamanlarınız bana çok uygun. oynadığınız server da hiç karakterim yok. çok çok uzun süre shaman (resto) ve oyunun ilk 2 senesi hunter oynadım. tamamen yeni bir karakter açarak sizlere katılmak istiyorum. bu şekilde kabul ederseniz elbette beni. daha önce oynamış olduğum karakterler de hesaba katılarak bana hangi class'a ihtiyacınız olduğunu yazarsanız direk o'nu kasarak girerim olaya (şahsi isteğim hunter'a geri dönmek). bu arada 33 yaşındayım ve gerçekten arkadaşlık ve muhabbet ortamı olan bir guildde bulunmak amacım, yoksa item-mitem bahane
  • @MahFel

Spaydi#2287 (Tuna) - Ahsaman#2414 (çetin) - JackSparrow#2982 (emre)

@girit1980

Oyun içi iltibata geçebilirsin.Düzeyli Rbg ve Arena atmak istiyen herkese kapımız acıktır.
  • Pve transmog için raid yapıyoruz demişsin. Challenge mode dungeon için ekip kurmayı düşünürmüsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

Pve transmog için raid yapıyoruz demişsin. Challenge mode dungeon için ekip kurmayı düşünürmüsünüz?

Sen hala yapamadın mı la onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

Pve transmog için raid yapıyoruz demişsin. Challenge mode dungeon için ekip kurmayı düşünürmüsünüz?

Sen hala yapamadın mı la onu

maalesef
  • Benide aranıza kabul ederseniz stormrage realmındaki rogue'umu TN'e taşımak istiyorum. Gerçi PvP tecrübem yok ama öğrenmek istiyorum şu PvP olayını. Oyunun en eğlenceli kısmı bence.
    Birde TN'e girişlerde sıra bekliyor musunuz?
  • @ Ichimâru Gin

Transmogu genelde hafta sonları yapıyoruz. Genelde Bg-Rbg ve Arena üzerine haraket ettiğimiz için, toplandığımız zaman transmogdan önce hemen bi rbg kuralım diyoruz. Ama yapılmayacak diye bişeyde yok. Challange mod ilk zamanlar girmiştik fakat Pve düşünmediğimiz için raid ve challange atmıyoruz.

@komoli TN girişlerinde hafta içi hiç sıra beklemiyorsun , hafta sonuda akşam 10dan sonra online olursan toplasan 1-2 dk bekliyorsun. 3-5 aydır 5-10dk beklediğimi bilmem.
    Bizim guildimiz yaş olarak 25-30+ olduğu için H.içi iş çıkışı 21-01 arası genelde online oluyoruz. Hafta sonu online sorunumuz yok. Oyun içinde bizimle iltibata geçebilirsin.
  • uzun bir aradan sonra wow a başladım yine 2 3 arkadaş şu anda Rof ile hız hızlı lvl kasmaa yöneldik.kasma olayımı bitsin gelmek isteriz şu an pvp ye vakit ayıramıyoruz malum rof 90 gün süresi var ne kasarsak kardır :)

Main charım büyük ihtimalle roq olacaktır eskiden de 80 roq vardı en çok pvp de zevk aldığım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miorled -- 11 Mayıs 2013; 14:46:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

uzun bir aradan sonra wow a başladım yine 2 3 arkadaş şu anda Rof ile hız hızlı lvl kasmaa yöneldik.kasma olayımı bitsin gelmek isteriz şu an pvp ye vakit ayıramıyoruz malum rof 90 gün süresi var ne kasarsak kardır :)

Main charım büyük ihtimalle roq olacaktır eskiden de 80 roq vardı en çok pvp de zevk aldığım :)

Cahilliğime verin ama bu Rof nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

quote:

Orijinalden alıntı: bozic

uzun bir aradan sonra wow a başladım yine 2 3 arkadaş şu anda Rof ile hız hızlı lvl kasmaa yöneldik.kasma olayımı bitsin gelmek isteriz şu an pvp ye vakit ayıramıyoruz malum rof 90 gün süresi var ne kasarsak kardır :)

Cahilliğime verin ama bu Rof nedir acaba?

estafurullah :) wow servisi adı recruit a friend türkiye hesapları için geçmiyor ama sanırım örnek bende bir hesap var senin battle.net te kayıtlı olmayan bir mailine bundan gönderip seni oyuna çağırıyorum.90 gün boyunca bu kişi ile aranızda bir bağ oluyor aynı dungeonlarda ve dışarda 100 yard yakında iseniz görevlerden aldığınız ve normal aldığınız exp ler 3 katı daha fazla oluyor.60 lvl e kadar geçerli yani 90 günde kaçtane 60 lvl char kasarsan kardır :)

• Anladım fena değilmiş aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

Anladım fena değilmiş aslında

aslında bir kötü yanı var 90 gün bittip 3 katı xp bittikten sonra birdaha karakter kasamazsınız ömür törpüsü gibi gelir normal kasmak :)
  • up
  • up
  • Mazrigos gibi dandik serverda geçen sene 1800'lere dayandırmıştım ratingi. Hala orda karakterler ama status frozen şuan :)
  • Up
  • 2 gündür wisp atıyorum, ama hiç bir arkadaşa ulaşamıyorum.

Ret paladin Kirandöken nickim yardımcı olursanız sevinirim...
  • @Carsi1410 Akşama görüşürüz.

Up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.