Şimdi Ara

Twisted fate hangi skin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Main rolum jungler ama mid kalıncada uzun zamandır oynadığım birkaç herodan biri olan twisted fate e skin almak istiyorum. Başından beri aklımda high noon vardı, heroyla bütünleşmiş bir skin gibi geliyor bana, bi tek q animasyonu olsada gerçekten hoşuma gidiyor. Ama bu yeni pbe güncellemesinde oyuna eklenen kanlı ay tf skinin görünce biraz kararsızlığa düştüm. Heroya pek uyan bir skin değil gibi, ama efektleri bayağı fazla ve kart ve ulti efekti gerçekten hoşuma gitti.

Sizce hangisini almalıyım? Sizin tercihiniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yer altı avcısı > vahşi batılı >kanlı ay

• Her zaman dopanın yaptığı gibi avantaj sağlayan skinleri kullanmalısın. O şunları kullanıyor:

yeraltı avcısı: q kartları küçük, rengi yüzünden görmesi zor hele hele aram gibi oyun modlarında görünmesi daha da zor

vahşi batılı: q kartları küçük

tangocu: pelerin yok, bu yüzden zayıf ve küçük görünüyorsun hitboxlar değişmez ama yine de dodge daha kolay olur

kanlı ay hakkında ne desem bilmiyorum. avantajlı skin ya çok çok çok dikkat dağıtıcı efektler olacak, ya da görünmesi zor olan şeyler olacak. senin ana hasar kaynağın q, ama q kartları defaulttaki kadar büyük gözüküyor. ve en kötüsü. KIRMIZI. curcuna olmuş bi dövüşte bile kartlarını görmek çok kolay olur çok sırıtıyor. dalgın adam bile o kartları fark edip dodgelar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 25 Ocak 2017; 15:9:24 >
  • Ben hakem tf kullanıyordum, hem pelerin yok hem de ulti atarken o düdük sesi çok hoş oluyor :D . Ben şahsen yeraltı avcısı filan tavsiye etmiyorum çünkü q yeteneği ile w kartlarını takip edebilirsin, bu da böyle bi taktik olsun. W döngüsü q attığında ortada olan kartla başlar haberin olsun. Yüzlerce defa denendi onaylandı

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Ben hakem tf kullanıyordum, hem pelerin yok hem de ulti atarken o düdük sesi çok hoş oluyor :D . Ben şahsen yeraltı avcısı filan tavsiye etmiyorum çünkü q yeteneği ile w kartlarını takip edebilirsin, bu da böyle bi taktik olsun. W döngüsü q attığında ortada olan kartla başlar haberin olsun. Yüzlerce defa denendi onaylandı

hakem tf düdüğü çalınca bende çok hoş oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Her zaman avantaj sağlayan skinleri kullanmalısın.

yeraltı avcısı: q kartları küçük, görmesi zor hele hele aram gibi oyun modlarında görünmesi daha da zor

vahşi batılı: q kartları küçük

tangocu: pelerin yok, bu yüzden zayıf ve küçük görünüyorsun hitboxlar değişmez ama yine de dodge daha kolay olur

kanlı ay hakkında ne desem bilmiyorum. avantajlı skin ya çok çok çok dikkat dağıtıcı efektler olacak, ya da görünmesi zor olan şeyler olacak. senin ana hasar kaynağın q, ama q kartları defaulttaki kadar büyük gözüküyor. ve en kötüsü. KIRMIZI. curcuna olmuş bi dövüşte bile kartlarını görmek çok kolay olur çok sırıtıyor. dalgın adam bile o kartları fark edip dodgelar

Güzel bir noktaya değinmişsin ama, TR serverında tf olurken çocuklar koyduğum fıçıları görmüyorlar. Sonra neden 1.3k alan hasarı yedik diye ağlıyorlar. Kartların küçük olması minik bi avantaj.

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    1 levelde q ya verip 2 levelde w ye bastığında ilk kartın ne olacağını öğrenmeye mi çalışıyorsun? Tf ile ilk w skilli açılır.
  • quote:

1 levelde q ya verip 2 levelde w ye bastığında ilk kartın ne olacağını öğrenmeye mi çalışıyorsun? Tf ile ilk w skilli açılır.

E açıyorum, as-ad oynuyorum karşim, q'yu da zorunlu olana kadar ( 12 veya 13. Veyiye olması lazım) açmıyorum. Bana burda skill sırası öğreteceğine mesajımdaki amacı anlayıp bi güzel bilgi öğrenebilirdin. İşiniz gücünüz birileninin yazdığının neresine taksam da laf soksam olmuş. Benim mesajımda skill sıralamalarıyla ilgili bir bilgi geçmiyor. Sadece benim de bi yerden öğrendiğim ve denediğimde de çalışan bir easter egg'i paylaştım. Olur da birinin işine yarar diye.

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Oha laf sokma ezme ego tatmin etme gibi amacım yoktu sadece yardım etmeye çalışıyordum, niye agresifleştin hemen? Yanlış anladın beni
  • quote:

Ne alaka adam hiç skill sırasından falan bahsetmemiş ki?
  • Asıl konuya dönersek yeni kostümü gerçekten çok güzel olmuş

Bu pax kostümlerini alayım derken dolandırılanlardan olmadığın sürece sorun yok

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Q ile w nin başlama sırasını öğrendiğini söyledi. Yeraltı avcısını tavsiye etmedi bu sebeple. Normalde tf midde oynanıp ilk w açılıyor. Doğal olarak w yi kullanıp duruyorsun 1 levelde, ve en son hangi kartı kullandıysan orada kalıyor sıralamaları öyle aklında da tutabilirsin. Yani gayette skill sırası hakkında çıkarım yapılabiliyor. Ama arkadaş as-ad oynuyormuş, bide sadece easter egg vermek istemiş ben bunu tahmin edemedim ve yanlış iş yapıyo sandım. Yardım etmeye çalışıyodum.
  • quote:

Q ile w nin başlama sırasını öğrendiğini söyledi. Yeraltı avcısını tavsiye etmedi bu sebeple. Normalde tf midde oynanıp ilk w açılıyor. Doğal olarak w yi kullanıp duruyorsun 1 levelde, ve en son hangi kartı kullandıysan orada kalıyor sıralamaları öyle aklında da tutabilirsin. Yani gayette skill sırası hakkında çıkarım yapılabiliyor. Ama arkadaş as-ad oynuyormuş, bide sadece easter egg vermek istemiş ben bunu tahmin edemedim ve yanlış iş yapıyo sandım. Yardım etmeye çalışıyodum.

Adam 1 level hakkında hiçbir şey yazmamış işte sorun orada. Neyse büyütmeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Asıl konuya dönersek yeni kostümü gerçekten çok güzel olmuş

Bu pax kostümlerini alayım derken dolandırılanlardan olmadığın sürece sorun yok

Yok be hocam pax alacak para nerde

Yeni skini efekt olarak gerçekten hoş ama modellemesini vs beğenmedim. Tf değil başka hero sanki. Bu açıdan high noon daha çok beğenimi kazanıyor ama biyerde eski biryerde yeni bir skin hangisini almalıyım kararsızım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.