Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: feritsert , bilgennyk , migferamiral
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (5 Mobil) - 18 Masaüstü7 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
88.199
Cevap
1.336
Favori
4.697.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    55" UHD Tv almayı düşünüyorum. 3000 TL civarı bütçe ayırdım.

Grundig 55 VLX 8585 BP

Grundig 55 VLX 8586 BP modelleri için bir yorum yapar mısınız?

Şimdiden teşekkürler.
  • Dallass hocam ben de uzun süredir TV araştırması içindeyim. Bir türlü karar veremiyorum. Hangisine karar vermiş gibi olsam biraz forumda okuyunca vazgeçiyorum. Ben futbol maçlarını çok izliyorum. Normal TV kanallarını da izliyoruz. Film de izliyorum. Bu alanda görüntü performans olarak öneriniz nedir. 3000-35000 ı geçmesin istiyorum. Çünkü biraz daha biraz daha derken sınır yok. Hocam Grundig 49 VLX 96000 mı Samsung 50 KU 7000 mı yoksa samsung 49 KS 8500 mi. (Curved olduğu için ve fiyatı daha yüksek oldugu için düşündürüyor beni) Ya da sizin önerebileceğiniz başka marka modeller var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ylmz_avsr48 -- 17 Mart 2017; 18:40:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dün 55ku7000 aldım haftaya gelip kurulacak. İlk kurulumda ölü pixel, bulutlanma vb. testi için gerekli videoları nereden indirebilirim?
  • Dallas hocam bugün biraz dolaştım. Sony 49xd7005 2800-3000tl, 50ku7000 2750-3000, ve Philips 49pus6501 3000tl+450 lira hediye çeki var.

F/p olarak tavsiyeniz hala ku7000 olur mu?

Bir de bu digiturk modül işi kafamı karıştırdı. Normal digitürk kumanda da uydu değişimi mümkündü. Şimdi sadece tek uydudan mı izleyeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alparslan Bey -- 17 Mart 2017; 14:33:16 >
  • dallas hocam bir öneride ben istiyorum mümkün ise:

55" UHD Tv almayı düşünüyorum. 3000 TL civarı bütçe ayırdım. Film (internetten yada Harici bellekten), Maç vs. izlemek için kullanacağım. Kanla geçişleri ve görüntü kalitesi, renk doğallığı ve hareketli görüntü kalitesi önceliğim.

Grundig 55 VLX 8585 BP
    Grundig 55 VLX 8600 BP
    Sony KD-55XD7005
    Samsung 55KU7000 modelleri için bir yorum yapar mısınız? Özellikle Grundigler için yorumunuzu merak ediyorum.

Ayrıca öncelik sırası ne olmalı sizce? Şimdiden teşekkürler.
  • merhabalar dallas hocam özellikle sana sorum
    mutfak için 32"-40" arası 1000tl üst limitli tv tavsiyesi alabilirmiyim
  • merhaba,

2000 tl bütçe ile 49/50 ekran tv arayışındayım. Aşağıdaki modellerden hangisi tercih edilmeli. (4k,3d,oyun ve smart önemli değildir)

Philips 49pfs4131 - 1.700 TL
    Vestel 49ub8300 - 1.900 TL
    Vestel 49fa5000 - 1.650 TL
    Telefunken 48TF6020 - 1.600 TL

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estoque_07

Merhabalar, eski üyeliğimdeki şifreyi hatırlayamadım gece gece baştan üye oldum sırf kafa karışıklığım bitsin diye...

55UH650V alacaktım üzerinde düşüneyim istedim tv bitmiş sadece teşhir olanlar kalmış teknosada. Özellik olarak hoşuma gitmişti ne kadar uğraşsamda bulamadım. İnternette 3800 civarında satılıyor ki teknosanın 300tl üstü fiyat..

55" uhd bir tv istiyorum Samsung 55KU7000 e baktım. Normal hd yayınla deneyince de oldukça başarılı bir görüntüsü vardı ama renklerin çok parlak olması ve internetteki ışık sızması şikayetleri kafamı bulandırıyor. 3500TL bandında 55" uhd tv önerisi verebileceklere şimdiden teşekkürler.

@dallass hocam lg 55uh650v internet vs birkaç hafta daha fiyat düşmesini beklemeli miyim yoksa tv piyasada biter mi? Bildiğim kadarıyla lg nin birkaç bölge distribütörlüğünde bitmiş. Veya bu tv yerine tavsiye vereceğiniz 3500 bandında başka bir 55" tv var mıdır?

• quote:

quote:

Merhabalar, eski üyeliğimdeki şifreyi hatırlayamadım gece gece baştan üye oldum sırf kafa karışıklığım bitsin diye...

55UH650V alacaktım üzerinde düşüneyim istedim tv bitmiş sadece teşhir olanlar kalmış teknosada. Özellik olarak hoşuma gitmişti ne kadar uğraşsamda bulamadım. İnternette 3800 civarında satılıyor ki teknosanın 300tl üstü fiyat..

55" uhd bir tv istiyorum Samsung 55KU7000 e baktım. Normal hd yayınla deneyince de oldukça başarılı bir görüntüsü vardı ama renklerin çok parlak olması ve internetteki ışık sızması şikayetleri kafamı bulandırıyor. 3500TL bandında 55" uhd tv önerisi verebileceklere şimdiden teşekkürler.

@dallass hocam lg 55uh650v internet vs birkaç hafta daha fiyat düşmesini beklemeli miyim yoksa tv piyasada biter mi? Bildiğim kadarıyla lg nin birkaç bölge distribütörlüğünde bitmiş. Veya bu tv yerine tavsiye vereceğiniz 3500 bandında başka bir 55" tv var mıdır?

Genele hitaben

Arkadaşlar merak ettiğiniz bir marka modeli sormadan önce birazcık okuyun, okumaktan zarar gelmez.

Son sayfalarda 40 kişi 650v 'yi sormuş kırkınada almayın demişiz

Bırakın 650v"yi birkaç mesaj önce bir arkadaş daha üst model olan 770v almış o kadar çok pişman olmuşki geri iade edeceğini söyleyip benden tavsiye istedi

Gerekli açıklamayı yapıp yerine performanslı bir model önerdim...

Bu konuda sana önerim

Samsung 55ku7000

• 49PUS6581 önerdiler bugün Vatanda. 50ku7000 almaya gittim kafam karıştı.

• Üstat 808 sayfa yazı var 770den pişman olan arkadaşın yazısını okudum tabiki ama kafam o kadar karıştı ki alt üst modeller arasında bile fark olabileceğini düşündüğümden sordum tekrar. İlgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim pek az kişi senin gibi bu kadar soruya dönüş yapıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan Bey

49PUS6581 önerdiler bugün Vatanda. 50ku7000 almaya gittim kafam karıştı.

Benim anlamadığım olmayan bir modeli sana nasıl buldular

Çünkü bu model hiçbir firma stogunda yok, acaba diyorum ellerinde kalan iade yada teşhir ürününümü sana satmaya çalıştılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 17 Mart 2017; 19:21:30 >
  • Hocam mediamarkt tayım 49xd7005 almaya geldim. 49uh770 önerdiler fena şekilde. Acil yardım lazım öyle böyle değil ps4 netflix ve maç izlicem kullanım amacı bu yardım ederseniz mağaza kapanmadan alıcam ürünü evime gidicem. Kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Genele hitaben

Arkadaşlar merak ettiğiniz bir marka modeli sormadan önce birazcık okuyun, okumaktan zarar gelmez.

Bırakın 650v"yi birkaç mesaj önce bir arkadaş daha üst model olan 770v almış o kadar çok pişman olmuşki geri iade edeceğini söyleyip benden tavsiye istedi

quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

Hocam mediamarkt tayım 49xd7005 almaya geldim. 49uh770 önerdiler fena şekilde. Acil yardım lazım öyle böyle değil ps4 netflix ve maç izlicem kullanım amacı bu yardım ederseniz mağaza kapanmadan alıcam ürünü evime gidicem. Kafam karıştı

Şaka gibi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 17 Mart 2017; 21:19:51 >

• Merhaba dallass hocam. Daha önce de yazmıştım ama gözden kaçtı sanırım. 43' maç ve webten dizi izlemek için kullanabileceğim bir tv önerebilir misin hocam? Fiyat aralığım 2000-2500. 49' de düşünebilirim ve fiyat max 2750 ye kadar çıkabilirim. Tavsiyeni bekliyor olacağım. Teşekkürler @dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıdaıcınalluk -- 17 Mart 2017; 22:39:20 >
  • quote:

quote:

Çünkü bu model hiçbir firma stogunda yok, acaba diyorum ellerinde kalan iade yada teşhir ürününümü sana satmaya çalıştılar?

Gerçekten anlamadım hocam. 3100 TL fiyat verdiler. Başka hiç bir yerde görmedim. 6501 vardı birçok yerde ama ilkdefa 81 gördüm. Kumanda işlevselliği çok hoşuma gitti. Kapalı kutu ise, iade ve teşhir değilse 50ku7000 yerine tercih edilebilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

Gerçekten anlamadım hocam. 3100 TL fiyat verdiler. Başka hiç bir yerde görmedim. 6501 vardı birçok yerde ama ilkdefa 81 gördüm. Kumanda işlevselliği çok hoşuma gitti. Kapalı kutu ise, iade ve teşhir değilse 50ku7000 yerine tercih edilebilir mi?

Tabiki 50ku7000 tercih edilmeli...

• dallas hocam benim isteğim gözden kaçtı galiba yoğunluktan eğer mümkün ise bir öneride ben istiyorum :

55" UHD TV almayı düşünüyorum. 3000-3500 TL civarı bütçe ayırdım. Film (internetten yada Harici bellekten), Maç vs. izlemek için kullanacağım. Kanal geçişleri ve görüntü kalitesi, renk doğallığı ve hareketli görüntü kalitesi önceliğim.

Grundig 55 VLX 8585 BP
    Grundig 55 VLX 8600 BP
    Sony KD-55XD7005
    Samsung 55KU7000 modelleri için bir yorum yapar mısınız? Özellikle Grundigler için yorumunuzu merak ediyorum.

• quote:

quote:

Genele hitaben

quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

Hocam mediamarkt tayım 49xd7005 almaya geldim. 49uh770 önerdiler fena şekilde. Acil yardım lazım öyle böyle değil ps4 netflix ve maç izlicem kullanım amacı bu yardım ederseniz mağaza kapanmadan alıcam ürünü evime gidicem. Kafam karıştı

Şaka gibi....

Hocam ne deseniz haklısınız bu tarz soruları okuduğumda bende uyuz olurdum aynı duruma düşmüşüm.. Öncelikle özürdilerim. Ancak mağzadaydım ve mobilden girdiğim için pek okuma fırsatım yoktu,bayada telaşlıydım. Bu arada xd7005i alamadım kartta sorun çıktı bankayı aradım pazartesi alışverişe acacaklarmış iş gününü beklemem gerekiyormuş. Gerçekten şansızım :) Bu arada mediamarkt öyle bir anlattı ki 770 off off off :D senin sonyden çok daha üstün sony çamur görüntü bu 100hz falan filan. Valla korkulur bunlardan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: m_simsek

dallas hocam benim isteğim gözden kaçtı galiba yoğunluktan eğer mümkün ise bir öneride ben istiyorum :

55" UHD TV almayı düşünüyorum. 3000-3500 TL civarı bütçe ayırdım. Film (internetten yada Harici bellekten), Maç vs. izlemek için kullanacağım. Kanal geçişleri ve görüntü kalitesi, renk doğallığı ve hareketli görüntü kalitesi önceliğim.

Grundig 55 VLX 8585 BP
    Grundig 55 VLX 8600 BP
    Sony KD-55XD7005

55 vlx 8585 50 hz.
    55 vlx 8600 ise İPS panel her ikisinide önermem (şahsen)

grudig konusunda önerdiğim performansı ve ekstra donanımı olan
    55 vlx 8586 tambir F/P ürünüydü ama malesef artık stoklarda yok

sony xd7005 ise İPS paneldir, kimi iyi diyor kimisi bu modeli sonye yakıştıramadım diyor

samsung ku7000 zaten önerdiğim modeller arasında

ama benim sana bu konuda önerim

LG 58UH635V
    http://www.onlineportakal.com/lg-58uh635v

55ku7000 ile 58UH635V arasında seçim yapabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 18 Mart 2017; 0:58:26 >

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.