Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen ve senin gibilerin ciğerini biliyorum ben burda anlattıklarınız benim için hikayeden öteye geçmiyor..yok anlamıyormuşuzda ondan yazıyormuşlsun yok meydanı bırakmazmışsın hikaye.. sen kimsin meydanı bıraksan ne olur bırakmasan ne olur burda senin amacını anlamıyormuyuz sanıyorsun bi akıllı sizmisiniz? benim ne sizin eleştirilerinize ihtiyacım var ne de başka bişeye ben yeterince objektifim sizin sıkıntınız başka madem çok dert ettiniz bizi bu güne kadar nerdeydiniz birisi konuyu karıştırınca anında damlayıp bu boş mesajlarınızla kendi kendinizi tatmin etmeyi çok iyi biliyorsunuz ama..

sen açık açık şunu desene bu konu popüler biz konu açarsak bizi kimse sallamaz burda hazır kendime yancılar bulmuşken ben buraya yazayım hem ego tatmini hem eğlence şimdi konu açsam ne olacak konuya gelenlere öneri vermeklemi uğraşayım birde zaten bişey bildiğim yok hiç gerek yok..
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    sevgili kardeşim bu aletin adı monitör değil televizyon
    senin bu mesajını okuyan ortalama kullanıcı için ne ifade ediyor
    bir düşün istersen

herkes her şeyi bilmek zorunda değil
    bir not düşmek çok mu zor
    herkes oyuncu değil değil mi
    kaldı ki bu aleti bir çok kullanıcı oturma odasına koyuyor ev halkı da kullanıyor

ben sadece oyun oynuyorum bana ne derseniz olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 30 Nisan 2018; 14:3:43 >
  • Phenx P kullanıcısına yanıt
    mu9000 de aratmaz xe9005 modelini ama almışken sony alınabilirdi gerçi beğenmedikten sonrada aradaki bir tık performans artısının pek bir önemi kalmıyor
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    İçime samsung sinince onu aldim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hayırlı olsun kutunun sağına soluna iyice baksaydınız sadece kutu zarar görmüşse bile teslim aldıktan sonra sıkıntı yaratabiliyorlarmış mu9000 konusubnun son 2-3 sayfasını bi okuyun derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep

sevgili kardeşim bu aletin adı monitör değil televizyon
    senin bu mesajını okuyan ortalama kullanıcı için ne ifade ediyor
    bir düşün istersen

herkes her şeyi bilmek zorunda değil
    bir not düşmek çok mu zor
    herkes oyuncu değil değil mi
    kaldı ki bu aleti bir çok kullanıcı oturma odasına koyuyor ev halkı da kullanıyor

ben sadece oyun oynuyorum bana ne derseniz olmaz
    oyun harici film ve dizi de izleniyor web den
    futbol konusunda birşey diyemem şu topun arkasında iz bırakması olayı vardı 49mu8000 de
    ayn modelin 55 inde yani 55mu8000 de de 100 hz olmasına rağmen bu top olayında iz bırakma olayının bazen olduğunu ama rahatsız etmediğini söyledi kullanan futbol aşığı bir arkadaşım bunu da burada daha önce yazdım
    ayrıca benim tv 43mu7000
    49 ve 55 ve 65 mu8000 leri 3 ayrı arkadaşım kullanıyor

Baktım hocam kutunun her yerine bir sıkıntı yoktu. Bakarım konuya sağolun. Bir de sizin burda bir mesajiniz vardi test videolarini paylastiginiz o mesaj sizde var mı?

cevabınızdan bir şey anlaşılmıyor
    55 ler 100hz
    o söylemiş bu şey etmiş afaki şeyler yazmayınız
    size tavsiyem üsteki alay eder gibi yazdığınız mesajınızı editleyiniz
    kimseyi yanlış yönlendirmeyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 30 Nisan 2018; 14:11:15 >
    öyle kayıtlı olarak yok ama mu9000 konusundada paylaşmıştım son 5-10 sayfada olması lazım bulamazsanız mesaj atarsınız gönderirim tekrar
    motion ayarı kapalı olursa topun arkasında iz olmaz hocam tamamen ayarla alaklı yoksa benim evdeki 50hz philipste bile olmuyor o iz ha tv 50hz olur motion performansı ortalamanın altında olur ona bişey diyemem ama şuan piyasadaki modellerin %80 motion ayarı kapalıyken bu sorunu yaşamazsınız
    Tamam hocam bakacağım sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: recep

cevabınızdan bir şey anlaşılmıyor
    55 ler 100hz
    o söylemiş bu şey etmiş afaki şeyler yazmayınız
    size tavsiyem üsteki alay eder gibi yazdığınız mesajınızı editleyiniz
    kimseyi yanlış yönlendirmeyiniz
    55 mu8000 100 hz yazmışım zaten
    senin derdin ne anlamadım
    afaki değil kullanan kendi arkadaşlarımın yorumlarını yazıyorum
    edinzi editleyiniz işlerini de geç tarzını sevmedim
    neden 50hz hd olmuyorda 4k 50hz panellerde oluyor
    bunu da yazmıştım hd-4k piksel boyutu farkı ve tepki süresi farkı ile ilgili
    siz hatırlayacaksınız
    benim tarzımı sevmek zorunda değilsiniz
    bilmeyen kullanıcıları satın almalarını yanıltabilecek mesajlar yazıyorsunuz
    dikkat ediniz
    dostça uyarmak için yazıyorum
    yoksa bana ne günah size
  • normal bir kullanıcı için bunlar hep boş şeyler
    bunları okuyanın anca kafası karışır tv ler arasında gelip gider en son aldığı tv den bile ufacık minicik bir şeyden bile kıllanıp keşke almasaydım yoksa şunu mu alsaydım der anca
    boş yapıp topiği kirletmeyelim
  • recep R kullanıcısına yanıt
    hocam 4k olanlardada motion ayarı kapalıyken eğer motion performansı berbat değilse olmuyor ki bu problem mesela 50hz philips 7002 modeli mu7000 ile birlikte motion performansını beğenmediğim iki modelden birisi onda bile olmuyor artı uj630v modeli var yine genel olarak beğenmesemde 50hz olmasına rağmen ondada yok bu sorun xe8005 modelindede olmuyor ama bu bahsettiğimiz konu çok göreceli bi kavram beni rahatsız etmeyen görüntü bu konuda takıntılı olan yada yıllarca motion performansı çok iyi olan tvler kullanmış birisinin gözüne batabilir rahatsız edebilir ona bişey diyemem ama standart diyeceğimiz kullanıcılar için bu modellerin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum hani öyle gerçekten kuyruklu yıldız diyebileceğimiz bi görüntü olmuyor ama atıyorum kayak tenis gibi spor içeriklerde biraz rahatsız edebiliyor ama burda kaç kişi kayak yada tenis izliyor oda önemli bi konu :)
  • Tv alirken internetten 4k filmi indirir izlerim diosan oyle al yoksa 4k yayini ruyanda gorursun anca hele bizim ulkede :) daha sehrin gobeginde adsl ile nete giriom ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Recep hangi tv yi tavsiye ediyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    tekrar tekrar aynı konulara girmek istemiyorum
    4k tv de interlaced sinyal çok yetersiz ve parçalı
    geldiğinden (tüplü tv nin herhangi bir kamera görüntüsünü hatırlayın
    aşağı akan siyah bantları gözünüzün önüne getirin)
    bu parçalı yapıyı tüplü tv gecikmesiz dolduruken
    4k panelin pikseli time responseden dolayı birleştirirken yetişemiyor hatalar oluyor
    motionla düzeltebilmek için 100hz olması şart
    sadece hızlı panel yetmez iyi motion yazılım da gereklidir
    kimi ne rahatsız eder kendisi karar verir

ancak fark yok dersek yalan söylemiş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 30 Nisan 2018; 14:46:32 >
  • sevgili kardeşim
    mükemmel tv yok
    kusurları size az batacak tv var
    önceliklerinizi belirleyiniz
    liste yapınız
    olmazsa olmaz özelikler neler
    o zaman istediğinizi almış olursunuz
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.