Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (4442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
89.238
Cevap
1.378
Favori
4.753.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
227 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44404441444244434444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam,
    LG OLED 65C34
    LG OLED 65G4
    SAMSUNG 65S90C
    SAMSUNG 65S95C
    SAMSUNG 65S95D
    Bu modellere bakabilirsiniz.
  • SAMSUNG QE55LS03DAUXTK (2024)

Mağaza tesirine açılmıştır yakından inceleme yapmak isteyen gelebilir mağazamıza.

ANKARA KEYVAN ACRUX BEYTEPE SAMSUNGSHOP MAĞAZASI

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]TV Tavsiyeleri [ANA KONU]TV Tavsiyeleri [ANA KONU]TV Tavsiyeleri [ANA KONU]TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• Arkadaslar tv im gelmis de evde degilim asansore sigmamis şaka gibi bunu nasil cikaririm TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• orthos123 kullanıcısına yanıt
    Yeryüzüne tam dik değil de çapraz olarak yani kapıya köşegenlemesine denediniz mi?
  • şimdi gidip tekrar denedim kendim site görevlisiyle sığmıyor. Merdivenden çıkartacağız artık. Kutulu hali çok abartı büyük. 65 ler koltuk yatınca sığıyordu arabaya mesela

• yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Yasin hocam ürünüz hazır şuan kargo çıkışı yapıldı bilginiz olsun SAMSUNG 65S90C yarın sizde olur sigortalı özel kargo ile geliyor alırken kontrol edin herhangi bir sorun sıkıntı olursa benimle iletişime geçebilirsiniz bilginiz olsun.

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 24 Mayıs 2024; 13:26:31 >

• vatan bilgisayar tvnin kurulumu yapılmışsa 14 gunluk cayma hakki kapsaminda iade almiyor haberiniz olsun.. burdan alışveriş yaparken 10 defa düşünün.. tüketici hakem heyetiyle pek ugrasasim yok.. ( pml 9008 hakkında fikrim değişti fiyatina göre iyi olsada benim gibi talepkar insanlari pek tatmin etmiyor 48c3oled alsaymisim keşke)

• Arkadaşlar diyelim ki televizyonu internetten aldınız, ürün evinize geldi, kargoda da hasar yok. Kurulum için yetkili servisi de çağırdınız.

Servis gelip kutuyu açtığı andan itibaren artık satıcı ile aranızdaki iade / değişim hukukunuz sona ermiş mi oluyor? Her şeyi servis ile halletmek durumunda oluyorsunuz artık?

Tam olarak konusu değil ama TV alan herkesi ilgilendiriyor, bilmek gerek böyle şeyleri :)

• anemonX A kullanıcısına yanıt

Ben de aynı modelden aldım, sorun neydi hocam?

• saig10 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi marka soruyorsunuz?
    Markalara göre işleyiş değişebiliyor?
  • Teknosa'dan Philips aldım hocam. Ama marka derken servisten ziyade satıcının tutumunu merak ediyorum. Yukarıda Vatan'ın kutu açıldıktan sonra iade kabul etmediği yazılmış mesela, Teknosa'da böyledir o halde değil mi? Bir standardı yok mudur yani?

Hocam aynen Teknosa aynı durum var diye biliyorum.

Aslında genel olarak iyi bi tv ama uydu yayinlarinda HD kanal bile olsa yayın kalitesi çok kaliteli degilse pek güzel görünmüyor (TRT iyi mesela).. ikincisi yan acidan diğer renkler pek sıkıntı olmasa da siyah renkler kararma yapiyo .. tvnin üstünden bakarsanız yine siyah renkler griye çalan parlamali görünüyor mat ekranlı ips panel notebook ekrani gibi.. diger konu görüntü ayarı için her defasında ana menüye dönüp üst köşedeki ayar simgesine tiklamam gerekiyor ve bunu yaparken ilgili görüntüyü goremiyom sadece ana menü görüntüsü var.. yada ben bulamadim bi çok tuşu denedim.. bunlar olumsuz kısmı ancak hdr goruntude canlı moda alırsanız renkler ve görüntü oldukça hoş oluyo tv burda yapabilceklerini gerçek anlamda gösteriyor..

Dogrumudur bilmem ama Teknosanin sitesinde memnuniyet değişiminden bahsediyor.. kullanmis olsanız dahi 30 gün içinde aynı bedel veya üzerinde başka bir ürünle degistirebilirsiniz diyo.. (bu hak yılda 1 kez kullanilabiliyormus) bence iyi bişey .. vatan bilgisayar örnek alsın...

Merdivenden çıkardım arkadaşlar 98inch falan alanlar müstakil evde yaşamıyorsa çok sıkıntı taşıma işi.

Hayırlı olsun.. ancak salonun okadar büyükmüki .. aşırı büyük tv almışsın sanki..

• anemonX A kullanıcısına yanıt

35 metrekare bir salon. Ne kadar büyük TV o kadar izleme zevki. Zamanında oturma odasına herkes 55 alırken 65 almıştım iyi ki almışım diyorum.

• Merhabalar, OLED televizyon bakıyorum 55”. Üç model arasında kaldım. Hangi modeli önerirsiniz. Ya da önerdiğiniz başka bir model var mıdır 45-55 bin bandında.

Teşekkürler

• Th3oRy kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    SAMSUNG 55S90C
    Diğer 2 modelin üzerinde bir ürün bilginiz olsun
    SAMSUNG 55S90C 50.000 geliyor 3.000 paracard var 47.000 gelmiş olur (Bizdeki ürün gen2 yeni üretim)
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam, ancak bir sorum olacak. Bildiğim kadarıyla Samsungda Dolby Vision desteği yok. Bu sizce önemli bir fark mıdır? Yoksa Samsung mevcut özellikleriyle zaten bundan çok iyi bir görüntü sunuyor mu?

Açıkçası merak ettiğim Samsung’ı ön plana çıkaran fark nedir?

Teşekkürler tekrar

• 
Sayfa: önceki 44404441444244434444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.