Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alprn46 , bilgennyk , Uçan Pijama Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
88.195
Cevap
1.336
Favori
4.697.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler, günde 4-5 saatten fazla televizyon izlemeyen birisi için ideal olabilir o zaman :) Son sorum bu tv yanıkları garanti kapsamında mıdır?
  • Zengin Dük Z kullanıcısına yanıt
    Onu alacağınız tv'nin müşteri hizmetlerine veya satıcısına sormanız daha doğru olacaktır..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    tekrardan teşekkürler yardımınız için.. :)
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta sonu MediaMarkt Teknosa ve vatan bilgisayardaki modelleri sırf burda konuşulduğu için kontrol ettim bir açıklık göremedim.

• Benim oynayacağım sınırlı fifa nfs f1 halo vb oyunları 4-5 sene etkilemeyecekse alacağım tv de 8K olmayacağı için boşuna hdmi 2.1 olsun diye kasmaya gerek yok diye anlıyorum hocam doğru mudur ?

• danismend83 D kullanıcısına yanıt
    Bu hata yeni serilerde mı var onu bilebilsek iyi olacak işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam o konuda belki promotör veya mağaza çalışanı bir arkadaş. Arsa daha doğru bilgi verir sanırım. Ben gördüğüm teşhirdeki q60r lar için yorum yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: danismend83

Benim oynayacağım sınırlı fifa nfs f1 halo vb oyunları 4-5 sene etkilemeyecekse alacağım tv de 8K olmayacağı için boşuna hdmi 2.1 olsun diye kasmaya gerek yok diye anlıyorum hocam doğru mudur ?
    4k TV'lere de hdmi 2.1 geliyor hocam illaki 8k almanıza gerek yok

Hangilerini takip ediyorsun

• Arkadaşlar önerebileceğiniz 32 inç tv var mı?

İstediğim özellikler dahili wifi olmalı. FHD olmalı ve bluetooth kulaklıklar(alıcısız olanlar) bağlanabilmeli. Yani bluetooth alıcısı da olmalı. Marka bu boyutta çok da farketmez. WebOS olsa tadından yenmez.

• Hocam LG 32LM6300 herhalde tam aradığınız cihaz 👍

• danismend83 D kullanıcısına yanıt
    Eski modeller olabilir yeni serilere bakmak lazım.

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ne yokki 4 binden 5500 e kadar samsung da var lg de philips de en uygun fiyata hangisi olursa.

• dostlar selam bende aşağıdaki ürünü satın aldım. Canlı destek ve müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde ayrı ayrı kişiler kesin olarak ürünün sıfır olduğunu ,ilk kurulum ve kullanımın tarafımca olacağını belirttiler. üründe yalnızca kutu hasarı var dediler fakat bilemedim. xf9005 uzun süredir bakıyordum fakat fiyatı her gün artınca bu ürünü bu fiyattan almaya karar verdim.
    teknosadan bu şekilde alışveriş yapan var mıdır ?

• caglarozy kullanıcısına yanıt
    Bazı yerlerde oluyor öyle mh sor kurulum yaparken kırık vs başka bir şey çıkarsa iade edebilir miyim diye ona göre hareket et bence. Hayırlı olsun bu arada

• caglarozy kullanıcısına yanıt
    https://www.teknosa.com/samsung-55q70r-55-138-ekran-4k-uhd-qled-tv-outlet--p-800062405

şu an fiyat baya aşağı inmiş. sadece ambalajda yırtık var yazıyor ama fiyat oldukça iyi. son zamanlarda baktığım bir tvydi. vatan da sıfır 8000 şu an.

müşteri temsilcisi ile konuştuğumda 14 gün koşulsuz iade hakkından da bahsetti.

edit: 3000 sayfaya geçilmiş oldu maşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinoznalcin -- 30 Temmuz 2020; 11:42:47 >
  • yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    Çoktan satılmış bile

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    10dk işim çıktı. Alamadık rezilliğe bak ya

• yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    hocam ben satın almıştım bunu , sabah iade ettim tekrar satılmış maşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Bazı yerlerde oluyor öyle mh sor kurulum yaparken kırık vs başka bir şey çıkarsa iade edebilir miyim diye ona göre hareket et bence. Hayırlı olsun bu arada
    iade var aynı şekilde. 2 yıl garanti de geçerli sıfır ürün ne ise bu o dendi.
    tek olayı söylediklerine göre kutu hasarı, inşallah öyledir. eğer öyleyse güzel bir alım yaptık gibi :)
  • 
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.