Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
89.018
Cevap
1.371
Favori
4.740.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23252326232723282329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AgaCinayetVar

Beyler selam, 12.000-13.000 tl civarinda 65 inch bir televizyon bakiyorum. Film, yerel kanallar izlenecek genelde, smart tv ozelliginin cok guclu olmasina gerek yok cunku elimde bir mi box s var, onu kullanmayi dusunuyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Seçim gayet basit
    Samsung 65Q80R

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik1971

Selamlar, hala bi TV alamadım. 65q70 mi 65XF9005 mi. Lütfen yardım.
    Bu seçimde basit
    Kontrast,siyahlar ve işletim sistemi olarak
    Tabiki Samsung Q70R

Kaldıki zaten o sony xf 2018 modeldir sıfır değil ayıplı iadeli çıkması cabası.

• Adesidero A kullanıcısına yanıt
    Paragrafsız öyle bir mesaj yazmışsınki
    2 kez okumama rağmen neye övdüğünü neye sövdüğünü anlamadım
    Hatta sonunda hangi paneli iade edeceğini dahi anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: zippo90

5000-5500 civarına düşmesini bekleyeceğim o zaman 6300 civarı gözüküyor şuan. Peki Lg nin ne eksiği var? Mediamarkt bayiide ilgili arkadaş öve öve bitiremedi 8000 serisini.

Alıntıları Göster
    LG nin eksiği yok fazlalığı var

Çöpe atılacak ips panel fazlalıpı var...

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Gecen yil indirimleri takip etmedim. Ne gibi indirim oldu mesela. Gercek indirim mi, bindirip indirim mi.

Alıntıları Göster
    Şimdi şöyle
    3-5 gün önce, önce BİNDİRİM
    Sonrada geri İNDİRİM yapıyorlar
    Millet vaaaoov mıhtişim indirimler var diye bunu yiyor...

• arkadaşlar ekran boyutu 22-32 inç arası (maksimum 80 ekran), çerçevesi, kasası çok ince olan vesa standardına uyumlu (duvara asılabilen), dahili uydu alıcısı olan bir tv önerisine ihtiyacım var.
    dahili wi-fi ve netflix olursa canası olur. fiyat çok önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedeefendi_ -- 20 Kasım 2019; 10:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik1971

Selamlar, hala bi TV alamadım. 65q70 mi 65XF9005 mi. Lütfen yardım.
    Q70 ile xf9005 kıyas edilemez resim işleme, motion, near black perform, dynamic range, shade of color konusunda çok çok öndedir q70 de katarakt panel kaplamadan bir şeyi göremezsiniz zaten ışıklı ortamda. Samsung promotörleri q70 i gazlıyorlar sürekli ama büyük hata olur.

xf9005 serisi hala üretilmektedir ve çok iyi satılmaktadır. Tv ler sıfır kapalı kutu yazılmışsa öyledir açılmışsa hata varda zaten iade hakkınız var ayrıca şunu diyeyim q70r fiyatına göre o kadar kötü bir tv ki iadeleri emin olun daha fazladır siz asıl ona dikkat edin...

Siz bir video atın usb ye ikisinde de açın izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

• Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Düşük bütçeler için ağırlıklı olarak Standart TV yayını izlenecekse alınabilir ancak yazılım tarafında biraz problemli gibi görünüyor. Şu güncel konuya bir göz atın;

https://forum.donanimhaber.com/awox-u5600str-55-android-tv-paylasim-konusu--137710146-25
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adesidero

Ben yeni 65 ud 9000 aldım IPS panel fena değil 4k iyi HD yayınlarda sorun yok arka ışık belli bölgelerde gölgeler yapıyor bu siyah ekranda can sıkıcı az ama dikkatli gözler için sorun değil belki, aslinda va istiyordum ancak bir va panelim var 42 inç sorun tam karşısına oturmazsaniz renkleri asla doğru goremiyorsunuz evet pek çok açıdan IPS den iyi gibi kontrast vb ama lakin açılı oturmayacak siniz 5 kişi izlerse 5 i de farklı görüntü görür bu kesin ayrıca bendeki va panel dede boş ekranda bulutumsu açık renk dalgaları var bu her LCD ekranda kader midir ? Aldıktan sonra va olmadığı için bi daha teknosaya gittim ve 65 ru 7400 u inceledim gerçekten küçük açılarda bile renkler kayıyor ve TV matlasiyor bunu aşan qled 65q90r ise en ucuz 16binlerde şimdi bu bulutumsu hafif beyazlık nasıl gider ayrıca bu TV de arka ışık %100 de kisamadim ,va panelimde ilk aldigimda arka ışık eşit degilimdaydi ama zamanla boş ekranda yani mesela hdmı seçim ekranında belli bolgelerde ışık fazlalığı var servisi cagirsam eminim normal der ama iade hakkım da var ne yapsam bilemedim
    komstrast hi da da aynı gölgelenmeler var mı ? Fald panel dışında falso çok belli olabiliyor bu lcf tft panellerde normal görüntüde farkedilen bir falso var mı ? Arayüz menülerde grafik tasarımlar çok kötü renk geçişleri tv den bulmayın kusuru hepsinde her tv de oluyor. Siz servisi çağırın bir de falso resimleri çekip atın mümkünse eğer buraya.

• AgaCinayetVar kullanıcısına yanıt
    Filmleriniz için DTS/Dolby Atmos vb. sesler sizin için önemliyse + ses sistemiyle birlikte kullanacaksanız 2019 Sony KD-65XG9505, yok önemli değilse DTS/Dolby Atmos vb seslerin desteği olmamasına rağmen 2019 Samsung 65Q80R daha önde bir model. Takviye olarak harici bir media player alarak bu çözülemeyen seslerin problemini de aşmak mümkündür.
  • Arkadaşlar merhaba, Samsung - 55 Q80R ile Samsung 55 Q70R arasında dramatik bir fark var mıdır ?

Televizyonun kullanım amacı oyun konsolu ağırlıklı olacak...
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Bütçe sıkıntısı yok ise Q80R modeli alınmalı. Kafadan Q80R modelinde one connect box mevcut Q70Rde yok. Oyun performansı olarak iki model hemen hemen aynı olsa da özellikle TV ve maç yayınlarında Q80R görüntü kalitesinde daha öndedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

Bütçe sıkıntısı yok ise Q80R modeli alınmalı. Kafadan Q80R modelinde one connect box mevcut Q70Rde yok. Oyun performansı olarak iki model hemen hemen aynı olsa da özellikle TV ve maç yayınlarında Q80R görüntü kalitesinde daha öndedir.
    55Q70r modelinde one connect box olmaması garip geldi, 2 sene önce aldığım 49mu8000'de bile varken bunda olmaması üzdü. Tv'ye bağlantı arkasından mı yanından mı yapılıyor hocam ?

55Q80R modeline bende sıcak bakıyorum, mevcut 2 tane tv var(49NU8000 ile 55nu8000) 55nu8000 modelini kardeşime vereceğim. o sebeple yerine tv bakıyorum. Black Friday indirimlerine de göz atacağım fakat çok umudum yok...

55Q80R modeli sizce 9 bin tl için ideal bir tv midir ?
    TV nin bağlantı girişleri arkasında, Şu video da merak edebileceğiniz (montajından,kurlumuna,tüm testlerine dek) her şey mevcut,

11.11 gününde indirimli olarak 8000-8250 TL civarında satıldı hatta kupon vs. ile 8000 TL altını da görmüştür. Bu fiyatın üstünde almayın. Yakın zamanda zaten 2020 modeller fuarlarda tanıtılmaya başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 20 Kasım 2019; 12:6:27 >

• Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkürler hocam, benimde kafamda belirlediğim indirimli fiyatı 8000tl civarıydı. Bakalım bu hafta olacak indirimleri takip edeceğim...

Diğer yandan oyun konsolu odaklı alacağım için burada beni üzecek bir performansı olmaz sanırım, umarım beklediğim indirimleri görür :)
    Rica ederim.

Samsunglar neredeyse OLEDlere eşdeğer diyebileceğimiz oyun performansları var. Yılbaşına dek çok indirim/kampanya olur acele etmeyin yeter ki :)
  • dedeefendi_ kullanıcısına yanıt
    Dahili wifi, dahili uydu alıcısı olan şu modellere bir göz atın;

2019 LG 32LM6300
    2018 Philips 32PFS5803
    2018 Arçelik A32L 6760 5B
  • yukardaki açıklamalardan sonra ,anladığım kadarı ile panel olarak Sony öne çıkıyor.

LG 65SM8000PLA NanoCell 4K Ultra HD 65" 165 Ekran
    Sony 65XF9005BAEP 65" 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Günlük netflix ve digiturk maç izleyisiyim.Ps4 oyunda oynanıyor.Bu iki tv arasında kaldım,sony fiyat olarak bayağı yüksek.bu fiyat farkına değermi acaba?farklı model mesela samsung öneriside olan varmı?
    teşekkürler
  • Beyler 50ru7400 mü alınmalı yoksa 50um7450 mi tercih edilmeli? Teşekkürler.

• arkadaşlariyi günler. N11 de kullanmak üzere indirim kuponu yardımında bulunabilecek bir arkadaş arıyorum. bir kaç güne alırım tv yi. elinde fazla olan, ziyan olacak olan varsa beklerim..
  • 
Sayfa: önceki 23252326232723282329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.