Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (212. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
88.195
Cevap
1.337
Favori
4.697.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dallass

Pasif 3D ve dual play çifte ekran olsun dersen
    LG 49UF8507
    http://www.hepsiburada.com/lg-49uf8507-49-124-ekran-4k-1500-hz-pmi-uydu-alicili-3d-smart-webos-2-0-led-tv-pm-evlg49uf8507?utm_source=epey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=ucretsiz_link&utm_campaign=genel
    Benim 3D ile işim olmaz dersen
    Samsung 48ju6470
    http://www.hepsiburada.com/samsung-48ju6470-48-121-ekran-4k-ultra-hd-uydu-alicili-smart-tizen-4-cekirdekli-led-tv-p-EVSAMUE48JU6470

10 yıl konusunu bi mesajda görmüştüm cevabını vermişsin zaten. Ama max. 2.000 tlye tavsiye istemiştim.

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dallas hocam merhaba, mayıs ayında düğünümüz var kısmetse ve bu aralar evlenecek bir çok arkadaşın benim gibi uzmanlık alanı olmayan bu konuda sizin gibi kişilerin yardımlarına ihtiyacımız oluyor. Sağolun sizde baya yardımcı oluyorsunuz allah razı olsun.

Benim forumlar içerisinde okuduklarımla kafamda oluşan bi hayli soru var ancak bir kaçına cevap vermeniz ve sonunda bir model tavsiyeniz beni çok aydınlatacaktır.

Digitürk HD kullanacağım, Film ve Maç yoğun kullanımlı olacaktır. Bu sebeple bu iki performansın ve pc/usb bağlantı ve format desteği biraz önem arz ediyor. PS4 te olmazsa olmazımız tabiki:)

Daha önce evime Samsung almıştım ancak son yıllarda gönlüm biraz LG ye kaymaya başladı. 5000-5500 tl aralığında 55 inç 4K bir tv almayı planlıyorum. Farklı markalar hakkında pek bilgim olmadığı için yazmadım ama tavsiyelerinize açığım.

Curved bir moda ve geçici hevesmidir tam emin değilim ama hoş duruyor buna kişisel bakışınızı merak ediyorum

Bazı kişilerde logo yapışması vs gibi sorunlar okudum, bu elektronik şansımıdır yoksa bazı marka/model kronik hastalığımıdır?

destekleriniz için teşekkür ederim şimdiden.

• hayalladam H kullanıcısına yanıt
    İyide o alıntıladığın mesajım sana değildiki ;)
    Sana yazdığımın mesajın sonuna bakarsan
    Sana Samsung 40ju6470'i önerdiğimi görürsün..

• PS4 için 40inch input lag sıkıntısı az olan televizyon arıyorum.Piyasadakilerden hangisi oyun konusunda daha iyidir ? Bütce 1500-2000TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buurky

PS4 için 40inch input lag sıkıntısı az olan televizyon arıyorum.Piyasadakilerden hangisi oyun konusunda daha iyidir ? Bütce 1500-2000TL.

Samsung 40J6270 alın keyfinize bakın.

• CROW35 C kullanıcısına yanıt
    ben de aynı tvye bakıyorum . Dün 2 yere baktım fiyatlar 4799 civarı internette 4.038 (kdv dahil) var. tablet hediye edeceklerine indirim verseler daha cazip olacak :)
    şu an kampanyası da yok bir ara 3600 den kampanya yapılmış ama kaçırdık tabi. 4000 liranın birazcık altında bulsam hemen alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linuxp -- 17 Mart 2016; 17:53:22 >
  • dallass hocam merhaba.ben 2500-3000 arası 48 inç led tv bakıyorum.tv den istediğim; görüntü kalitesi iyi olsun renk kalitesi özellikle(kablo tv kullanıyorum conax almayı düşünüyorum).donma titreme falan olmasın sıkıntısız en az 5 yıl kullanayım.48ju6470 ve 50js7200 düşündüğüm modeller.senin bana önereceğin nedir?şimdiden teşekkürler. @dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuss -- 18 Mart 2016; 1:29:31 >
  • http://www.rtings.com/tv

yukarıda ki linkten bakarsanız aradığınızı gayet iyi bulabilirsiniz, adamlar çok güzel yapmışlar test sonuçları da gerçekçi bence
    OLED LER KRAL BİR KERE BUNU ANLIYORUZ.
    3D İZLEMEYECEKLER İÇİN OYUN VE SPOR YÖNÜNDEN JU 7500 İDEAL GİBİ GELDİ BANA.
    UF 8500 VE 9500 SERİLERİNİN BERBAT OLDUОUNU DA BURADA TESCİLLENMİŞ 2016 MODEL UH 8500 SE BİR ÇOK YÖNDEN İYİLEŞTİRİLMİŞ (OYUN VE SPOR PUANI YÜKSEK)
    GÖZÜMÜ ONA DİKTİM FAKAT AMAZONDA FİYAT 1800 DOLAR GİBİ, BU DA BENİ AŞIYOR. ZATEN FİYATLAR ALDI BAŞINI GİDİYOR. ADAMLAR PİYASAYI ÇOK GÜZEL HALE GETİRDİLER, ÇOK FAHİŞ FİYATTAN GİDİYOR TV LER.
    1 SENE DİR 2. TV İÇİN BAKIYORUM, PASİF 3 D VAZGEÇİLMEZİM Dİ. LAKİN LG DE FİYATLAR ALDI BAŞINI GİTTİ. ŞU YAKARDAKİ TEST SONUÇLARINA BAKARAK İYİKİDE KARARSIZ KALMIŞIM ALMAMIŞIM DİYORUM. LG nin UF SERİSİ GERÇEKTEN YERLERDE, BELKİ ŞÖYLE BİR PİŞMANLIK OLABİLİR 3D YE BU KADAR KAFAYI TAKMASAYDIMDA BİR JU 7500 MÜ ALSAYDIM BİLMİYORUM AMA ONLARI FİYAT OLARAK HİÇ TAKİP ETMEDİM KELEPİR OLDU MU HİÇ BİLMİYORUM.
    BU FİYATLAR BENİ SANAL GERÇEKLİK KASKLARINI TAKİPE ZORLADI, 4K TV LERDE FİYAT DÜŞMEZSE, ORTA KARAR UCUZ BİR TV ALIP EVDEKİLERİ ONA YÖNLENDİRİCEZ MECBUREN. 1 SENEYE HTC VİVE FİLAN UCUZLAR BİRAZ, ALIRIZ SANAL DÜNYAYA DALARIZ :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANBABA34 -- 18 Mart 2016; 11:38:14 >

• 32 inch TV hangi marka önerirsinz? Bütçe 1000 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jk21

Merhabalar Dallas Hocam Birkaç Gündür Takipteyim Konunuzu Kısmetse 1 Aya Düğünümüz Var Ve Eve 2 Adet Tv Almam Gerekiyor..
    Oturma Odasına Güzel Film Vs İzleyeceğim Günlük Kullanacağım Cepten Görüntü Aktarma Smart Vs Olmalı.. O Sebeple İyi Bİrşey Olsun İstiyorum 3000 3500 Civarlarında SAMSUNG UE55JU6470UXTK Bu Model teknosada İndirimde Duruyor Eski Bir Cihaz Sanırım. 48" de Olabilir Evimizde 55 curved var eski bir model fakat genel olarak memnunuz ama Curved Özellikle Önermiyorum Dediğinizi Gördüm Birkaç Kez Sebebi Nedir Acaba Odaya 48 Curved Da Düşünmüştüm? Salona Olacak Televizyon Çok Önemli Değil 48" Olabilir 2000 Civarlarında Hatta Teknosada Axen 49" Ilgaz vardı Smart Wifi Vs Yok 1300 Tl Ne Dersiniz?

Teşekkürler Şimdiden

dallas hocam hafta sonu indirimleri için avlanmaya çıkacağım tavsiyelerinizi bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jk21 -- 18 Mart 2016; 17:33:41 >

• 55JU7000 modelini kullanan var mı acaba? Tavsiye eder misiniz?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar...

• Arkadaşlar dedeme tv alıcaz da 1200-1500 TL arası bir fiyata güzel bir Led tv önerebilir misiniz 40" tercihimizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erganus

Herkese iyi akşamlar 1,5 ay içinde evleneceğim ve henüz Televizyon işini halledemedim.Tv'den beklentilerim;

*Smart tv olsun.
    *İnternete girme de bana sorun yaratmasın.
    *Bana maçımı rahat izlettirip, Play station oynarken görsel olarak hakkını versin.
    *Telefon ve Laptop ile tvye bağlanmakta zorluk yaşamayayım. (telefonum samsung- burdan bir yol açıldı tavsiye için :))
    *4K UHD olsun.
    * 3D aradığım bir özellik değil
    * Akıllı kumanda olsa da olur olmasa da olur :)

Bu isterlerimi karşılayabilecek üst sınırı 2500 tl olan tv önerilerinizi merakla ve sabırsızca beklıyorum abilerim ablalarım :)
    Herkes iyi akşamlar diliyorum, mutlu olun.

dallas hocam tavsiye olarak 48JU6470 vermişsiniz ama benim fiyat skalam 2500 max. daha uygun modeli var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

İyide o alıntıladığın mesajım sana değildiki ;)
    Sana yazdığımın mesajın sonuna bakarsan
    Sana Samsung 40ju6470'i önerdiğimi görürsün..

He tamamdır çok sağol

• Arkadaşlar Nine'me Tv alacağım.

Yaşlı insanlar 40" yada 42" yeterli olacaktır. Kullanımı basit f/p bir cihaz lazım. Görüntüsü de öyle ahım şahım olmasına gerek yok fakat kötüde olmasın.

Seg'ler falan mı iyi olur böyle bir durumda acaba?
  • quote:

quote:

Herkese iyi akşamlar 1,5 ay içinde evleneceğim ve henüz Televizyon işini halledemedim.Tv'den beklentilerim;

*Smart tv olsun.
    *İnternete girme de bana sorun yaratmasın.
    *Bana maçımı rahat izlettirip, Play station oynarken görsel olarak hakkını versin.
    *Telefon ve Laptop ile tvye bağlanmakta zorluk yaşamayayım. (telefonum samsung- burdan bir yol açıldı tavsiye için :))
    *4K UHD olsun.
    * 3D aradığım bir özellik değil
    * Akıllı kumanda olsa da olur olmasa da olur :)

Bu isterlerimi karşılayabilecek üst sınırı 2500 tl olan tv önerilerinizi merakla ve sabırsızca beklıyorum abilerim ablalarım :)
    Herkes iyi akşamlar diliyorum, mutlu olun.

dallas hocam tavsiye olarak 48JU6470 vermişsiniz ama benim fiyat skalam 2500 max. daha uygun modeli var mıdır acaba?

Arkadaşım türkiye garantili bu modeli öneririm
    ancak yine bütçeni 100 tl aşıyor yapacak birşey yok...
    Samsung UE-48JU6070

• Equris kullanıcısına yanıt
    CentilmenAdam C kullanıcısına yanıt
    VESTEL SMART 42FA7500 42" UYDULU 400HZ LED TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 18 Mart 2016; 22:50:30 >
  • quote:

quote:

Merhabalar Dallas Hocam Birkaç Gündür Takipteyim Konunuzu Kısmetse 1 Aya Düğünümüz Var Ve Eve 2 Adet Tv Almam Gerekiyor..
    Oturma Odasına Güzel Film Vs İzleyeceğim Günlük Kullanacağım Cepten Görüntü Aktarma Smart Vs Olmalı.. O Sebeple İyi Bİrşey Olsun İstiyorum 3000 3500 Civarlarında SAMSUNG UE55JU6470UXTK Bu Model teknosada İndirimde Duruyor Eski Bir Cihaz Sanırım. 48" de Olabilir Evimizde 55 curved var eski bir model fakat genel olarak memnunuz ama Curved Özellikle Önermiyorum Dediğinizi Gördüm Birkaç Kez Sebebi Nedir Acaba Odaya 48 Curved Da Düşünmüştüm? Salona Olacak Televizyon Çok Önemli Değil 48" Olabilir 2000 Civarlarında Hatta Teknosada Axen 49" Ilgaz vardı Smart Wifi Vs Yok 1300 Tl Ne Dersiniz?

Teşekkürler Şimdiden

dallas hocam hafta sonu indirimleri için avlanmaya çıkacağım tavsiyelerinizi bekliyorum :)

arkadaşım dediğin gibi oturuma odana
    Samsung 55ju6470 koyalım
    salonada madem 2000 liraya kadar bütçe var yine 4K
    Vestel 48UA8900 koyalım
    o bahsettiğin 49 inç axen'e göz attım o fiyata o ebata o herz alınmaz beş para etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Buurky

PS4 için 40inch input lag sıkıntısı az olan televizyon arıyorum.Piyasadakilerden hangisi oyun konusunda daha iyidir ? Bütce 1500-2000TL.

Buyur arkadaşım aradığın tv bu.
    SAMSUNG UE-40JU6410 40" 4K 1000HZ SMART LED TV

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.