Şimdi Ara

Tv izleyebileceğim Monitör önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Autocad ağırlıklı kullanım için bir sistem toplayacağım. Ancak maddi durumu henüz olgunlaştıramadığım için şimdilik sadece monitörünü almak için yardımlarınızı bekliyorum.

Evde bimden aldığım 5+1 lifemaxx ses sistemi mevcut. Uydu alıcımız da merkezi sistem. Dolayısıyla monitörü TV olarak da kullanabilmek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar...

• ametarasu A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bildiğiniz üzere pc monitörlerinde uydu girişleri mevcut değil, Bu amaçla kullanılacak Tv monitörler mevcut piyasada, fakat bunlarda pc monitörlerin yerlerini tutmaz. Birde ağırlıklı çizim ile uğraşacaksanız pek tavsiye etmem. Hdmı çıkışlı bir uydu alıcısı ile görüntüyü hdmı aracılığı ile pc monitörlerine aktarmanız mümkün. IPS panel Hdmı bir monitör rahatlıkla işinizi görecektir. Bütçe aralığınız nedir?

İyi bir monitör istiyorsanız Asusun VX ve MX serisi 23" ve üzeri modellerini inceleyebilirsiniz.
  • cho35 C kullanıcısına yanıt
    Evet ben de bunu farkettiğim için işimi görecek bir monitör alıp bahsettiğiniz gibi uydu alıcısıyla işimi çözmeyi düşünüyorum. Çizim , film , ve tv ağırlıklı kullanıcam. Halihazırda oynadığım bir oyun yok. Belki ileride oynayabilirim. bütçe 800-1000 arası. ama iyi bir model için 1300 e kadar çıkabilirim. Duvara asılabilen bir model olursa benim için daha iyi olur. Teşekkürler.
  • ametarasu A kullanıcısına yanıt
    Duvara asmayı düşünüyorsan aşağıdaki modeli inceleyebilirsin güzel bir ürün.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vc279h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.