Şimdi Ara

Tv için sadece bas (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araştırmalara başladım bir iki bas için teklif aldım verdim fakat dün menüde bulamadığım için bugün samsung müşteri hizmetlerini aradım hem tv hoparlorü hemde kulaklık çıkışından ses verme işlemi nasıl yapılır diye böyle birşeyin bu nesil samsung led lerde mümkün olmadığını söylemiş teknik arkadaşlar. Ozaman kaldıkmı şimdi yarı yolda_?
  • İlaç soundbar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Elimizdeki imkanlar bitti deyince ona döneriz el mahkum :)
  • Pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soundbar lobisi iş başında😊

• prosecutor kullanıcısına yanıt
    Aslında hiç işim olmaz eğer Yamaha YSP-5100 değilse

Ama dostum burada başka seçenek yok gibi...TV'nin vereceği ses sub ile hiç uyumlu olmayacak bence...
  • İş yerimde eski atıl durumda bir creative 5.1 sistem buldum bunu bugün götürüp bir test edeceğim hanımın kablolara izin verdiği kadar hem evi hem komşuları hemde bası test edeyim diyorum sonrasında duruma göre hareket edeceğim. Teşekkür ederim yardımlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozy245 -- 10 Haziran 2015; 19:05:29 >
  • Ses yok tv yandı sanırım☺️

• prosecutor kullanıcısına yanıt
    2 gün götürdüğüm 5.1 i denedim. Ve bu arada dışarı çıktıkça tv tamircisi elektronikçi aradım ama yeni taşındığım için muhitte ne tv tamircisi nede gerçek bir elektronikçi bulamadım. Dün tv duvara asılıyken sorun yaratmayacağını düşündüğüm bir scart buldum, internetten şablonlar buldum scart to 3.5 luk kulaklık girişi yapacağım. Ses sistemi ile deneyip sesi alırsam ozaman rahatlıkla bir bas alabilir vaziyete geleceğim. Scartında burayada muhakkak görüntülerini koyarım çalışırsa
  • Kolay gelsin. Araştırmak zevklidir👍

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.