Şimdi Ara

TV için HDD tavsiyesi/sorular?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TV'ye bağlamak için 2 TB lık disklerden almak istiyorum, amaç sadece film seyretmek

1- Bakmam gereken özellikler nelerdir? firewire, eternet falan bağlantısı olması şart mı?

2- Birde en çok kafama takılan konu, hdd sürekli fişe takılımı kalacak, bir çoğunun üzerinde açma/kapama düğmesi yok, açıkçası her seferinde fişi tak/çıkar çok zor olur.

3-Bu hdd lerin uzaktan kumanda açma/kapama yapılabilen modelleri varmıdır?

Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı (200-250 TL arası) bir model varsa çok daha iyi olur

yardımlarınız için teşekkürler.

• 1-Film seyretmek için USB yeterlidir. Diğer bağlantılar ağ paylaşımı ya da dosya aktarımının daha da hızlı olması içindir.
    2-HDD sürekli fişte olur, voltaj gelmezse uyku moduna geçer.
    3-Hiç duymadım.

Sonuncusu: imzama bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheova

Merhabalar,

TV'ye bağlamak için 2 TB lık disklerden almak istiyorum, amaç sadece film seyretmek

1- Bakmam gereken özellikler nelerdir? firewire, eternet falan bağlantısı olması şart mı?

2- Birde en çok kafama takılan konu, hdd sürekli fişe takılımı kalacak, bir çoğunun üzerinde açma/kapama düğmesi yok, açıkçası her seferinde fişi tak/çıkar çok zor olur.

3-Bu hdd lerin uzaktan kumanda açma/kapama yapılabilen modelleri varmıdır?

Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı (200-250 TL arası) bir model varsa çok daha iyi olur

yardımlarınız için teşekkürler.

bende 1 tb smart media recorder var tv den kayıt yapan bıldıgınız lcd tv ler gıbı kumandası var tv den kayıt yapıyor . ıcındekı hdd yıde ızleyecegım arşive göre degıstırırım suan 2 tb hdd takılı uzerınde optik çıkış,hdmı cıkıs ,usb cıkıslar , uzerınde yok yok zaten zaman ayarlı tv den kayıt yapıyor dıye almıstım tavsıye edebılırım .duruma gorede takasta yapabılırım saygılar...

http://www.webdenal.com/smartmedia-1-tb-smart-media-3-5-usb-hdd-recorder-o_463926.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VOLEYBOLCUizm -- 26 Şubat 2013; 8:59:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.