Şimdi Ara

Tuzak yada değil oyunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAL forumlarında takılanlar bilir bu oyunu. Ben size bir resim koyacağım sizde bana bunun erkek yada kadın olduğunu söyleyeceksiniz. Dikkat edin tuzak olabilir

Kurallar MAL'daki ile aynı fakat yinede yazacağım

quote:

• Resimler sadece benim tarafımdan eklenecektir. 7 veya daha fazla cevap geldiği taktirde resmi güncelleyeceğim.
    • Cevap olarak "erkek" ya da " kadın " demeniz yeterlidir.
    • Her üyenin 1 kere katılım hakkı vardır.(resim başına)
    • Cevabı ilk bilen 3 puan sonrasındakiler 1er puan alacaktır.
    • Karakterin adını veya bulunduğu seriyi (anime,manga,novel vs) bilenler için 1bonus puan
    • Cevaplar mutlaka spoiler butonu içinde olmalıdır. Spoiler butonuna koyulmayan cevaplar geçersiz sayılır.
    • 2 gün içinde 7 mesajı geçmeyen resimler güncellenecektir , yeni tura geçilecektir.
    • Verilen her cevaba bakılamaktadır. Editlenen cevaplar geçersiz sayılacaktır.

Resimler ilk mesajda GÜNCELLENMEYECEKTİR.

Tur 1.

Tuzak yada değil oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 10 Kasım 2011; 20:33:28 >

• Tuzak.

• Tuzak - Kaichou Wa Maid Sama - Hyoudou Aoi

• Tuzak
  • quote:

@Sakata Gintoki
    Tuzak - Kaichou Wa Maid Sama - Hyoudou Aoi

quote:

• Resimler sadece benim tarafımdan eklenecektir. 7 veya daha fazla cevap geldiği taktirde resmi güncelleyeceğim.
    • Cevap olarak "erkek" ya da " kadın" demeniz yeterlidir.
    • Karakterin adını veya bulunduğu seriyi (anime,manga,novel vs) bilenler için 1bonus puan
    • Cevaplar mutlaka spoiler butonu içinde olmalıdır. Spoiler butonuna koyulmayan cevaplar geçersiz sayılır.
    • 2 gün içinde 7 mesajı geçmeyen resimler güncellenecektir , yeni tura geçilecektir.

Puan Durumu

Hyapponzashi : 3
    Sakata Gintoki : 2
    Nihonto : 1

Tur 2

Tuzak yada değil oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 10 Kasım 2011; 20:32:33 >

• tuzak degil
  • Neye göre tuzak yada degil diyoruz anlamadım
  • Bende anlamadım

• Tuzak değil

Otome wa Boku ni Koishiteru
  • Verdiğim resimlerdeki bayan görünümlü kişiler bayan olmayıp erkekte olabiliyorlar. Siz de ona göre yazıyorsunuz.

Eğer resimdeki kişinin kız olduğunu düşünüyorsanız : Tuzak değil
    Eğer resimdeki kişinin erkek olduğunu düşünüyorsanız : Tuzak
  • Ozaman
    tuzak değil

• Tuzak değil

• Tuzak Değil
  • Arkadaşlar şöyle bir kuralımız daha geldi.

Haberiniz olsun. Ayrıca ilk sayfadayken şunuda belirtmek istiyorum "karakterin adını , bulunduğu seriyi " ilk bilen kişi bonus alır. Diğerleri malesef alamıyor.

• Otome wa Boku ni Koishiteru - Mizuho
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCarly

Bende anlamadım

Mesela Naruto'nun Sexy No Jutsu halini koysa aslında kız olmadığı için tuzak olur. Bunun gibi şeyler...
  • Anladığım kadarıyla kız gibi görünüp aslında erkek olan ya da tam tersi durumlar için tuzak, normal, göründüğü gibi olanlara tuzak değil diyoruz. Anlamadığım nokta neden tuzak ya da tuzak değil gibi kasıntı cevaplar veriyoruz sadece kız ya da erkek dersek ne olur örneğin şöyle bir resim göstersem size ne şekilde tuzak olup olmadığına karar verebilirsiniz ki çok saçma.

Tuzak yada değil oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 10 Kasım 2011; 19:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Anladığım kadarıyla kız gibi görünüp aslında erkek olan ya da tam tersi durumlar için tuzak, normal, göründüğü gibi olanlara tuzak değil diyoruz. Anlamadığım nokta neden tuzak ya da tuzak değil gibi kasıntı cevaplar veriyoruz sadece kız ya da erkek dersek ne olur örneğin şöyle bir resim göstersem size ne şekilde tuzak olup olmadığına karar verebilirsiniz ki çok saçma.

Trap nedir? Trap, çoğu internet platformunda aşırı kıza benzeyen shemale, ladyboy gibi şeyleri tanımlayan sözcüktür. Genelde anime&manga için kullanılır. 4chan'dan çıkma olasılığı yüksektir.
    Uzun lafın kısası erkek-kadın yazmak daha mantıklı evet.

• Ben MAL gibi (myanimelist lan) "trap , no trap" olayına bağlı kalarak devam ettirdim. Bu turdan sonra erkek-kız deriz daha mantıklı evet. Yarın akşam değiştireceğim resmi.

@xLordRealx
    Ayrıca resimdeki erkek
  • quote:

Ne yazıkki kimse bilemedi. Resim "tuzaktı" yani erkekti.
    1 puanı yanlızca Otome wa Boku ni Koishiteru cevabını veren Nihonto aldı.

quote:

• Cevap olarak "erkek" ya da " kadın" demeniz yeterlidir.
    • Karakterin adını veya bulunduğu seriyi (anime,manga,novel vs)ilk bilenler için 1bonus puan

Puan durumu

Hyapponzashi : 3
    Sakata Gintoki : 2
    Nihonto : 2

Tur 3

Tuzak yada değil oyunu.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.