Şimdi Ara

Tüy dökücü sprey :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler varsa bayanlar ama sanmıyorum malum yaz geliyor bende hafiften kendime özen göstermeye başladım zayıfladim vs. derken bir tane tüy dökücü sprey aldım ilk defa denedim göğüsümde zaten çok kıl yoktu deneme amaçlı yaptım kutuda 8 dakika beklet diyor birde saat tut yazıyordu ciddi ciddi bende tuttum yanmaya başladı 8 dakika olunca süngerle sildim ama nasıl bir yanma hissi zannedersin tuzlu suda 5 saat yüzmüşümde bacak aralarım pişmiş gibi sonra yıkadım ama kıllar gitmişti göğüsüm tamamen kıp kırmızı oldu dokunamıyorum şuan yanıyor resmen dolaba koştum soğuk ayran şişesini koydum üzerine biraz acısı gitti ama kızarıklık hala duruyor şimdi tekrar yanmaya başladı ne yapmam gerek ?

Özet: tüy dökücü sprey kullandım kullandığım bölgeyi pişirdi ve kızarttı ne yapmam gerek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suyla yıka çok yakından ve yoğun sıkmışsın sanırım yada vücudun fazla tepki veriyor olabilir.

• Alerjik reaksiyon göstermiş. Kullandığın spreyle birlikte doktora gidersen (dermatoloji bölümü) sana yardımcı olacaklardır.
  • bende alcam korktum lan
  • Şu doktorunuza başvurun yorumlarını bırakın artık ya. Doktora gidip sorsan bu ne ki bilmiyorum diyecek.

Jilet kullan arkadaşım daha sağlıklı ve aynı sonuç. Ben ağda yap derim 1 hafta kabak gibi kalır. Epilasyon aleti almak lazım aslında çok daha iyi olur ömür boyu temiz banyoya gir çık senden temizi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawloo -- 15 Mayıs 2016; 13:06:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtusPro

Beyler varsa bayanlar ama sanmıyorum malum yaz geliyor bende hafiften kendime özen göstermeye başladım zayıfladim vs. derken bir tane tüy dökücü sprey aldım ilk defa denedim göğüsümde zaten çok kıl yoktu deneme amaçlı yaptım kutuda 8 dakika beklet diyor birde saat tut yazıyordu ciddi ciddi bende tuttum yanmaya başladı 8 dakika olunca süngerle sildim ama nasıl bir yanma hissi zannedersin tuzlu suda 5 saat yüzmüşümde bacak aralarım pişmiş gibi sonra yıkadım ama kıllar gitmişti göğüsüm tamamen kıp kırmızı oldu dokunamıyorum şuan yanıyor resmen dolaba koştum soğuk ayran şişesini koydum üzerine biraz acısı gitti ama kızarıklık hala duruyor şimdi tekrar yanmaya başladı ne yapmam gerek ?

Özet: tüy dökücü sprey kullandım kullandığım bölgeyi pişirdi ve kızarttı ne yapmam gerek ?

Tüy Dökücü tüm ürünler kılcal damarlara ve cilde zarar veriyor... bende 1 defa kullandım yanma oldu soğuk su ile duş alıp klima veya Vantilatör karşısında oturmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Suyla yıka çok yakından ve yoğun sıkmışsın sanırım yada vücudun fazla tepki veriyor olabilir.

Sağol dostum ama çok acıyor elliyemiyorum suyla nasıl yıkayacağım daha fazla yanar diye korkuyorum

• alcaktim vaz gectim

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Duş alırken yanmadı mı hocam ben dokunamıyorum bile nasıl duş alıcam ?

• Sadece su tut ovalama! yeter anostol sürersen acıyı indirir eczanelerde satılıyor o kadar gerisi zaman.

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam deniyeceğim şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.