Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pmdas

quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Depitak ın erkekler için olanından aldım bende ufak bir bölgede denedim , 5 gün falan oldu süreli yavaştan çıkmaya başladılar şöyle diyim görünen şekilde yumuşak ve az çıkmaya devam ederlerse koli koli alıcam , haber bekleyin benden

millet senden haber bekliyor

Kısa tüy olan yerlerde denemeyin , onun haricinde baya uzun süre tertemiz gidiyor hatta bana azaldı gibi geldi veya çok yavaş çıktığından bana öyle geliyor , bence kullanılabilir ama dediğim gibi tüyler için kullanmayın daha sert çıkıyor daha çok değil sert çıkıyor o yüzden çokmuş gibi geliyor.
  • genetal bolge ve kuyruk sokumunda kullanabilirmiyiz yani alerji yada olumsuz bir yonunu gordunmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

genetal bolge ve kuyruk sokumunda kullanabilirmiyiz yani alerji yada olumsuz bir yonunu gordunmu

ben kullanıyorum genital bölgede olumsuz birşey görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

genetal bolge ve kuyruk sokumunda kullanabilirmiyiz yani alerji yada olumsuz bir yonunu gordunmu

Az sürün deneyin hocam bir şey olmazsa sürün bende bir şey olmadı ama zaten üstünde yazıyor herkes de farklı etki yaratabilir diye .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

filipsin bu işler için çıkardığı bi alet var.
    bodygroom...gogıl amcadan arattırtın...
    kullanın bana dua edersiniz bu kocakarı yöntemlerinden de kurtulursunuz....

Dostum saolasın, dediğin ürün güzel gibi araştırdım ve sipariş verdim bakalım
  • ben sir ağda yapıyorum kendime göğüs karın yumurtalıklara ve penisin etrafına koltuk altına kısaca her bölgeme uguluyorum sir ağdayı ikinci hafta sonları yavaşça çıkmaya başlıyo 1 ay sonra ancak uzamış gibi oluyo ve ağda sonrası vucut puruzsuz ve ipek gibi cesareti olan varsa benim gibi yapar rahat eder göğsümde neredeyse bitti gibi iki üç kere daha yaptımı göğüs bölgeme hiç çıkmayacak karın ve göbek bölgemde baya bi azaldı 2 veya 3 ayda bir yapıyorum karın göbek ve göğüs bölgeme ancak cıkmış oluyo oderece azalma ve daha geç cıkma oluyo ama penis etrafına ayda bir yapıyorum yumartalılklardada azalma oldu az kaldı orda da çımaz 3.. 5 yapımdan sonra yapabiliyorsanız sir ağda öneririm
  • bence bunu bız sorun edıyoruz ben tras makınesıyle alıyorum kırlı ssakaldan daha ıyı oluyo toplara gelıncede 3 numarayı takıyorum hop 2 dkkada bıtıyo zaten erkegın dogası bu hanımlar gıbı bembeyaz olcak halımız yok :) bayanlar dan su ana kadar aldığım tepkılere gore soyluyorum goğus kıllarınız orman gıbı dıılse ellemeyın ideal bıçımde kalsın bır coğunun boyle hosuna gıdıyo
  • her kremi denemeyin..içinde bulunan kimyasalların zararı ve o bölgeye...

http://www.hamamotuyag.com/kullanimi
  • Beyler, geçen günlerde traş bıçağıyla keserken 2-3 yerden kesmişim, az kanama oldu. Sonra o bölgelerde ufak sivilce gibi şeyler çıktı. Siğili de araştırdım, ama böyle bir yaralanmayla çıkması mümkün müdür? Kıl kökü enfeksiyonu diye bişey varmış o olabilir mi? Sıcak su pansumanı yazıyor 1-2 yerde, sizce yoğun olarak sıcak suyla temas ettirirsem faydası olur mu? Kesemiyorum da geçmeden, kanayacak diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kömürkentli_67

ben sir ağda yapıyorum kendime göğüs karın yumurtalıklara ve penisin etrafına koltuk altına kısaca her bölgeme uguluyorum sir ağdayı ikinci hafta sonları yavaşça çıkmaya başlıyo 1 ay sonra ancak uzamış gibi oluyo ve ağda sonrası vucut puruzsuz ve ipek gibi cesareti olan varsa benim gibi yapar rahat eder göğsümde neredeyse bitti gibi iki üç kere daha yaptımı göğüs bölgeme hiç çıkmayacak karın ve göbek bölgemde baya bi azaldı 2 veya 3 ayda bir yapıyorum karın göbek ve göğüs bölgeme ancak cıkmış oluyo oderece azalma ve daha geç cıkma oluyo ama penis etrafına ayda bir yapıyorum yumartalılklardada azalma oldu az kaldı orda da çımaz 3.. 5 yapımdan sonra yapabiliyorsanız sir ağda öneririm

yumurtalıklara nasıl sir yapıyorsun ya hu? hangi marka kullanıyorsun sir bazlı ağda bandı falan mı?.. ne kadar sürede bu kadar azalma oldu acaba..
  • Beyler ben böyle bir tüy dökücü krem buldumhttp://www.dermoepila.com

bu siteye girip bakabilirsiniz, fikir ve bilgi sahibi olanlar yorum yaparsa en azından tüy dökücü kremlerin neden kullanılmaması gerektiği adına bir tez bulunmuş olur.

bazıları : tüy dökücü krem kullandım artık bir kökten 2 kıl çıkıyor" diyor

bazıları: tüy dökücü kullanmayın çünkü içerdiği kimyasal bileşenler bilinmediğinden sizde farklı rahatsızlıklara neden olabilir" diyor..

Aramızda bir kıl doktoru yokmu yaw bize adam akıllı bilgi verecek. ben tüy dökücü kullanmak isrtiyorum ama yukarıda yazmış olduğum sebeplerden dolayı hep acaba falan diyorum.

Lütfen adam akıllı biri açıklama getirsin şu tüy dökücülere, TIP UZMANLARINI BU DAVETİME İCABET ETMELERİNİ RİCA EDİYORUM..... TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexar -- 2 Ağustos 2012; 8:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geth

quote:

ben sir ağda yapıyorum kendime göğüs karın yumurtalıklara ve penisin etrafına koltuk altına kısaca her bölgeme uguluyorum sir ağdayı ikinci hafta sonları yavaşça çıkmaya başlıyo 1 ay sonra ancak uzamış gibi oluyo ve ağda sonrası vucut puruzsuz ve ipek gibi cesareti olan varsa benim gibi yapar rahat eder göğsümde neredeyse bitti gibi iki üç kere daha yaptımı göğüs bölgeme hiç çıkmayacak karın ve göbek bölgemde baya bi azaldı 2 veya 3 ayda bir yapıyorum karın göbek ve göğüs bölgeme ancak cıkmış oluyo oderece azalma ve daha geç cıkma oluyo ama penis etrafına ayda bir yapıyorum yumartalılklardada azalma oldu az kaldı orda da çımaz 3.. 5 yapımdan sonra yapabiliyorsanız sir ağda öneririm

yumurtalıklara nasıl sir yapıyorsun ya hu? hangi marka kullanıyorsun sir bazlı ağda bandı falan mı?.. ne kadar sürede bu kadar azalma oldu acaba..

bimde satılan sir ağda hazır bezler var onları kullnanarak başladım gerçektende faydasını gördü,m sonralarda ılık ağda veya sir ağadaya devam ettim hala devam ediyhorum ılık ağda biraz daha rahat oluyoı neden derseniz sıcak halde iken sürdüğünüz zaman kıl diplerinde yumşama oluyo buda kılın kökunden çıkmasına rahat yol açıyo yumartalıklarımada sir ağda bandı normal sir ağda ılık ağda hiç farketmez hep kullandım kullnaıyorum zaten az kaldı kıllar çıkmayacak derecepğe gelecekler ozamn böle bi sorunumda kalmyacak bimdeki epi markanın bandı ve ılık ağdası var güzeldir veet in ılık ağdasını kullandım blonerin sir ağdasınsı kullnadım ama sir ağdalrı makine ile ısıtıyorum dah rahat oluyo bazaen sıcak suda yumşatıyorum cesaret isteyen bişey evet katılıyorum ama eğer kadınlar buna dayanabilyor yaptırabilyorsa biz erkekler hayli hayli dayanabilir yapabilitrz
  • Hamam otu yağını herkes tavsiye ediyor deniyen var mı?

http://www.hamamotuyag.com/erkek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

Hamam otu yağını herkes tavsiye ediyor deniyen var mı?

Bebek gibi cildin olur kokusu biraaz kötü o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

hocam yan etkisi yoktur değilmi?

1 kere kullanırım sonra %50 çıksa yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

Beyler, geçen günlerde traş bıçağıyla keserken 2-3 yerden kesmişim, az kanama oldu. Sonra o bölgelerde ufak sivilce gibi şeyler çıktı. Siğili de araştırdım, ama böyle bir yaralanmayla çıkması mümkün müdür? Kıl kökü enfeksiyonu diye bişey varmış o olabilir mi? Sıcak su pansumanı yazıyor 1-2 yerde, sizce yoğun olarak sıcak suyla temas ettirirsem faydası olur mu? Kesemiyorum da geçmeden, kanayacak diye.

bu kadar panik olunur
    son noktaya gelmişsin Allah yardım etsin ne diyim bende hep olan şeyleri blue 3 le al bide
  • quote:

quote:

quote:

Ben 2 sefer kullanmıştım herhalde 2 yıl oluyor bacakta biraz fazla beklettim herhalde kızarmalar olmuştu ama ondan sonra yaptıgıımda birşey yoktu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 2 sefer kullanmıştım herhalde 2 yıl oluyor bacakta biraz fazla beklettim herhalde kızarmalar olmuştu ama ondan sonra yaptıgıımda birşey yoktu.

sonuc nedir hocam hala çıkıyor mu kıllar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıl bu çıkacak tabi.
  • quote:

Abi yumurtalıklara nasıl dayanyorsun
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.