Şimdi Ara

Tus çalışma günlüğüm (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
6.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +zaten iyi olmayan hocaları orada tutmazlar kolay kolay ayda 50binden fazla veriyor data hariç en fazla veren dersane

+imkanlarına gelecek olursak da kamp yönünden eşit sayıda ama canlı yüz yüze kampa katılmak için de örgün olarak katılman gerek time için

+offlinelarda gerçek hocaları sokan timeken datanın ders anlatan hocaların olmaması (sisteme bakıyorum kitabın nerdeyse aynısnı anlatıyor yanına birkaç şey ekliyor offline sistemini sevmedim ama time ın baya iyi olduğunu düşünüyorum temel bilimler için klinik için deneyimim yok daha)

+ cep telefon uygulaması ve temelde online sistemde tüm dersleri sunma gibi bir şeyleri var ama ben ilk 3 sınıfta dersane kaynaklarından gidilmemesi taraftarındayım

+ilk 3 yıl boyunca text okusun başka şeyler okumasından yanayım dersane kaynakları gerçekten çok özet kalabiliyor 2si içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9AD227386

Tustime hoca kadrosu pek de iyi değil ama bunu da hesaba kat. Ayrıca imkanları dataya göre çok kısıtlı.

+ zaten mantıken de öyle olmaz mı tustime da sadece 1 öğretmen kadrosu var tüm ücretler bu kadro için falan gidiyor ama data da her şube için farklı kadro gibi ihtiyaçlara gidiyor oradan açığı kapatıyor (para ile yazılanlar içi)

(bu derece ile girmeyenler için geçerli)

+tustimeda ilk 100de 12 öğrencisi var datada da 74 gibi öğrencisi var ama

time da derece öğrenci yok ama datanın nerdeyse derece öğrencisi ama o listede derece olanlar az diyebilirsin

açıklayayım ben fakültemde ilk 20deyim tüm dersaneler bedava veriyordu derece olarak ankara istanbul ve izmir için ilk 20-25e tam burs verirken perifere gidildikçe ilk3 e bazı yerlerde de ilk 1e veriyorlar

ama ilk 3ü derece olarka kabul ediyorlar

time daha başarılı gibi ---ama derece olarak girenler için de data daha başarılı orada karmaşa var işte  

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Ben time'a %100 burslu kaydoldum. Datada her ders için farklı hocaların olması bir avantaj. Dersine giren hocayı beğenmeyeceksin (emin ol beğenmeyeceksin) gidip offline da farklı hoca dinlemek isteyeceksin ve datada bu imkanın var. Timeda yok.

fizyoloji

kadın doğum

farmakoloji

mirkrobiyoloji

histoloji

pediatri

çok kötü

dahiliye

patoloji

genel cerrahi iyi

geri kalan idare eder

ayrıca tustime da artık her derse 2-3 hoca getirmeye çalışıyor genel cerrahide 3 hocası dahiliyede 2 hocası var şuan

ben de dönem 2 ve dönem 3'de örnek derslere gidiyordum tüm dershanelerin derslerine gitmiştim ve time'ı beğenmiştim şuan çok pişmanım dataya gitseydim daha farklı olurdu bunu da açıkca söylüyorum.

time'ın kitapları çok iyi bu konuda kefilim hem öğrenmesi hem tekrarı çok ama çok kolay

böyle özetliyorum kısaca

Hocam senin yöneticilerden torpilin mi var? Pm kapalı nasıl pm attınız merak ediyorum? büyükşehirlerden birindeydim hangi şubede olduğumun bie önemi yok zaten dediğiniz gibi her şubeye aynı hocalar giriyor.

• Tus çalışma günlüğüm

Bak bakalım hangi dershaneye gidiyormuşum

insan gibi muhatap alıp tavsiye veriyoruz adamın verdiği cevaba bak

Sana tavsiyem büyüklerine karşı terbiyeli olmayı öğren yazık senin gibilerle meslektaş olacağız bir de

@ankaratıplı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9AD227386 -- 29 Ekim 2020; 21:8:9 >

Umarım bir gün senin de olue hadi bakalım burda takılacağıma ders çalışmaya devam

Tus çalışma günlüğüm
  • bu konudan sonra aile hekimliği ilgimi fena halde çekmeye başladı.

• peki tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 29 Ekim 2020; 23:22:54 >
  • DEĞERLİ HOCALARIMIZ

TUSMER EĞİTİM KURUMLARINDA TUS VE YDUS'A HAZIRLANMANIZ İÇİN ONLINE VE OFFLINE EĞİTİMLERİMİZ MEVCUT.

DERSLERİ CANLI OLARAK İZLEYİP HOCALARIMIZA CEP TELEFONUNDAN TABLETTEN CANLI OLARAK SORU SORABİLİYORSUNUZ. CANLI DERSLERİN TEKRARI OFFLINE SİSTEME YÜKLENİYOR VE BU SİSTEMLE HİÇ DERS KAÇIRMADAN SINAVLARA HAZIRLANABİLİYORSUNUZ. ÜSTELİK BAZI KURUMLAR GİBİ SINIRLI İZLEME GİBİ KISITLAMALAR DA OLMADAN SINIRSIZ OLARAK VİDEOLARI İZLEYEBİLİR, SINAVLARA HAZIRLANABİLİRSİNİZ. 2007'DEN BERİ PROFESYONEL EĞİTİM VE KAZANDIRMA ODAKLI HİZMET VEREN TUSMER EĞİTİM KURUMLARI HALEN SEKTÖRDE EN İYİ KURUMLAR ARASINDADIR. SİZ DE TUSMER İLE İLETİŞİME GEÇİP TUS'TA KAZANANLAR ARASINDA YERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ.

• tusmer T kullanıcısına yanıt

tusmer ilk defa duyuyorum:D kitaplarınız nasıl örnek sayfaları atar mısınız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.