Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
182
Favori
667.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GiZLi PeNCeRe

Las vegas,los angeles ya da kasabalarda geçen filmler önerebilir misiniz ??? Konuları fark etmez

L.A. Confidential
    The Hangover
    21
    What Happens In Vegas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theo Angelopoulos -- 16 Mayıs 2011; 19:01:42 >
  • Sadece bu konuyu görerek üye oldum. Nasıl da çıktı karşıma süpersiniz
  • Bana " The Hangover " tarzinda film önerirmisiniz ?
  • bir başlık açtım ama kilitlenmiş ne zararı olurduki 4 gunluk tatilim boyunca film tavsiyesi istemiştim. moralim bozuldu valla. herneyse arkadaşlar biraz once stardust filmini izledim halka o tebessüm ettirici hava içerisindeyim . bu kadar olabilir ya diyorum sizden istegim bu turlusunden fantastik filmler tavisye edebilirmisiniz.
  • Forrest Gump alternatif arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Bana " The Hangover " tarzinda film önerirmisiniz ?

Hot Tub Time Machine
  • Film tavsiyesi isteyen arkadaşlar, konunun ilk sayfasında türüne göre ayrılmış filmler mevcut oraya bakmanızı öneririm.İşinize yarayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

bir başlık açtım ama kilitlenmiş ne zararı olurduki 4 gunluk tatilim boyunca film tavsiyesi istemiştim. moralim bozuldu valla. herneyse arkadaşlar biraz once stardust filmini izledim halka o tebessüm ettirici hava içerisindeyim . bu kadar olabilir ya diyorum sizden istegim bu turlusunden fantastik filmler tavisye edebilirmisiniz.

Hocam o basroldeki kızın (yıldız) 10 sene evvel oynadığı Romeo + Juliet filmi var, bayağı değişik bir yapım fantastik bile denilebilir belki ben sevmiştim ona bakabilirsin.

Yine böyle fantastik yeşil diyarlar ve tebessüm istiyorsan Narnia Günlükleri, Eragon da deneyebilirsin ama senaryo adına bir şey beklememek lazım tabi.

Yeşil diyarlar, kılıclar olmasa da olur dersen Scott Pilgrim vs the World var yine fantezi ve mutluluk akıyor. 40 yasında olup begenen de var küçük olup begenmeyen de bu filmi. Basları sıkıcı gelebilir ama 20. dk dan sonra hele su vs Ler başlayınca açılıyor film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost

quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

bir başlık açtım ama kilitlenmiş ne zararı olurduki 4 gunluk tatilim boyunca film tavsiyesi istemiştim. moralim bozuldu valla. herneyse arkadaşlar biraz once stardust filmini izledim halka o tebessüm ettirici hava içerisindeyim . bu kadar olabilir ya diyorum sizden istegim bu turlusunden fantastik filmler tavisye edebilirmisiniz.

Hocam o basroldeki kızın (yıldız) 10 sene evvel oynadığı Romeo + Juliet filmi var, bayağı değişik bir yapım fantastik bile denilebilir belki ben sevmiştim ona bakabilirsin.

Yine böyle fantastik yeşil diyarlar ve tebessüm istiyorsan Narnia Günlükleri, Eragon da deneyebilirsin ama senaryo adına bir şey beklememek lazım tabi.

Yeşil diyarlar, kılıclar olmasa da olur dersen Scott Pilgrim vs the World var yine fantezi ve mutluluk akıyor. 40 yasında olup begenen de var küçük olup begenmeyen de bu filmi. Basları sıkıcı gelebilir ama 20. dk dan sonra hele su vs Ler başlayınca açılıyor film.

@dr. halil
    Big Fish
    Edward Scissorhands
    Charlie And the Chocolate Factory

bunları beğenebilirsin.
  • Arşiv çok işime yaradı teşekkürler.
  • guzel konu tskler
  • ellerine sağlık hocam.konu güzelde çok dağınık.burdan güzel bir filmi çıkarmak googleda aramaktan betere dönmüş.konu güncellenmemiş.neye göre izlicez gene.çok fazla film arasında kararsız kalacaz.
  • Güzel çalışma bayağı uğraşılmış,teşekkürler
  • Elinize sağlık tamam da Ben filmleri isimlerinden seçerim genellikle şu isimleri de Türkçe olarak yazaydınız eyidi. nedir sizdeki bu ingilizce aşkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: (__kasva__)

Elinize sağlık tamam da Ben filmleri isimlerinden seçerim genellikle şu isimleri de Türkçe olarak yazaydınız eyidi. nedir sizdeki bu ingilizce aşkı

türkçe ismiyle filmmi seçilir hoca zaten çoğu filmle alakasız oluyor ingilizce olarak arat imdb si iyiyse yorumlarıda uygunsa izle
  • Bence en iyisi Léon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: (__kasva__)

Elinize sağlık tamam da Ben filmleri isimlerinden seçerim genellikle şu isimleri de Türkçe olarak yazaydınız eyidi. nedir sizdeki bu ingilizce aşkı

türkçe ismiyle filmmi seçilir hoca zaten çoğu filmle alakasız oluyor ingilizce olarak arat imdb si iyiyse yorumlarıda uygunsa izle

seçilir seçilir ben isimden yönetmenin yaratıcılığını anlarım genelde de yanılmam şuana kadar ismini beğendiğim bütün filimleri de beğenmişimdir istisnalar kaideyi bozmaz
  • Arkadaşlar 3 gündür bi film arıyorum ama yardımcı olabilirmisiniz Filmin ismini unuttum 4 sene önce felan izledim bidaha izleyesim var :D filmin konusu mısırda bi çocuğun babasını öldürüyolar çocukta hırs yapıyo çoğu bi yerde timsahlı kuyuya atıyolar sonra birileri geliyo çinli ler adamlar kendi kaderin elinde bıcak atıyolar çocuğa çocukta timsahı kesiyo bundan etkilenip adamlar çocuğu güçlü yapıp büyütüyolar .......
  • Kaybedenler kulübü tarzı bir film önerisi yapacak birileri var mı acaba?
  • Bu filmleri indirebileceğimiz düzgün bir site varmı PM atarmısınız ????
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.