Şimdi Ara

Turok (ÇIKTI) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
0
Favori
41.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıra kurulumda....
    sonrası Allah kerim...
  • Bitireli 1 hafta oluyor youn çok tatmin etti beni..Ama yükleme süresi 1,5 dk ayrıyetten quick save yok..
  • resmen oyunun betasını sürmüşler ya Check Point sistemi var ama F5 ve F9 ile save Load yapabiliyoruz.Yalnız şöyle bi gariplik daha var. F5 e bastıktan sonra F9 a bastığımızda son check point noktasından başlıyoruz ama silahımız ve öldürdüğümüz yaratıklarda save edilmiş oluyo

Bazı çözemediğim şeyler var ?

Bu silahdaki X12 yazan alet ne ?
    Granede neden atamıyoruz ? Kontrollerde gerekli tuş yok

Turok (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proscriptor -- 1 Haziran 2008; 20:08:11 >

• @Proscriptor

Shift+Sol click yaparsan silahın bişisini atıyo çözemedim tam ney o

Shift+Sağ click yaparsan normal bomba atıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

@Proscriptor

Yaw bunlar nerde yazıyo
  • Bu oyunuda alınacak oyunlar listeme eklemiş bulunuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Proscriptor

quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

@Proscriptor

Yaw bunlar nerde yazıyo

Menüde bende göremedim.Deneye deneye buldum.Vardıda benmi göremedim acaba

@games for windows , hayırlı uğurlu olsun.Orjinal alıcaksan alma ama.

• Hatta kopyasında da para vermeni tavsiye etmem pek. ben verdiğim 12.5 ytl ye yanıyorum şuan

Gamespot 6 vermiş ve haklı galiba.
  • Oyunu bitirdim. Gerçekten oyun ortalara doğru iyice sarmaya başlıyor. Oldukça kısa bir oyun ve iyi bir sisteminiz yoksa yaklaşmayın. Ben kendi sistemimle 4x aa ve 1280 küsür çözünürlük full detayda hiçbir takılma olmadan iyi bir fps ile oynadım. Ama daha düşük sistemlerde neler olabileceğini tahmin edebiliyorum :)

Oyunda çok bug var. İlerleyemeyeceğinizi sağlayacak buglar bile olabiliyor. Örneğin bir görevde cowboyla buluşmam gerekiyordu ama herif yoktu olması gereken yerde. Bi baktım bug oluşmuş herif uçurumdan düşmüş takılmış kalmış hehe. Bi önceki checkpointi yüklemek zorunda kaldım.

Saf aksiyon isteyenlere kanımca ilaç gibi gelir. İlk yorumu yazdığımda oyuna 10 üzerinden 5 filam verirdim herhalde ama ortalara doğru fikrim çok değişti ve sardı oyun. 10 üzerinden en az 7 diyorum.
  • finaller bitsin dinazor kesicem bende fakat benim işlemci biraz kasarmı diye düşünüyorum ne dersiniz
  • arkaşalar ekran kartınızın oynamak için en az 7300 gt olması gerek bende EVGA NVIDIA e-GeForce 9800GTX 512MB SC 256 BIT GDDR3 (DirectX 10) PCI-E x16 EKRAN KARTI çok rahat oynuyorum ama bunun yanında yüksek bir ram ve işlemciyede ihtiyacınız olaıcak oyunun oynanbilirlik açısından
  • Grafikler ŞekiLL !!
  • harika grafikleri var gibi duruyor. oynamak lazım
  • Grafikleri aşırı kötü oynamadan karar vermeyin.
  • arkadaşlar ben biyerde tıkandım daha yol bulamadım. asansörle biyere çıkıyor orda 2 kapı war kapılar açılınca adam çıkıyor içinden kapı açıkken içinede giremiyorum orda tıkandımm yardımm edebilirmisinizzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bkaya23

arkadaşlar ben biyerde tıkandım daha yol bulamadım. asansörle biyere çıkıyor orda 2 kapı war kapılar açılınca adam çıkıyor içinden kapı açıkken içinede giremiyorum orda tıkandımm yardımm edebilirmisinizzzzzz

SS koyarsan daha kolay yardımcı olabiliriz, asönsör dediğin dört bir yanı açık yük asansörümü acaba??
  • evet yük yanındaki adam dügmeye basıyor çalışmıyorda sonradan tekme atıp çalıştırıyorya o asansör asansörle en üst kata çıktıktan sonra ordan ilerisine gidemiyorum sen geçtinmi arkaadşım oraları
  • Dinozorları doğramak çok zevkli oluyor
  • bu oyun cok güzel grafiklerde ii hiç fena değillloyun kesinliklee sıkıcı değilll coookk cookk beğendimm
  • Kendi 12gb, kurulunca 15gb oluyor ama hiçte 15gb a değecek bir oyun değil...Tamam oynanabilirlik iyi, sıkılmıyorsunuz oynarken fakat beklentiyi karşılamıyor...Ben bitirebilirsem dvd ye çekip saklamam bu oyunu...Zaten ancak 4 dvd ye sığıyor...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.