Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
2
Favori
12.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi olmuş bitirilme kararı , zaten beş para etmez bir dizi idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

çeksene mahelle'de geçen yaz dizisi.
    Cennet Mahallesi geldi aklıma. Show TV bu yaz da bütün gün o dizinin tekrarlarını döndürür.
  • oh bea
  • Severek izliyorduk bitmesine gerçekten üzüldüm şampiyonlar ligi maçlarına da denk gelmiyordu tüh ya
    sazan.avi
  • televizyonun dahi çocuğu senı
  • Tayfun güneyr artık ya şu aptal mizah anlayışını değiştirsin yada bu işleri bıraksın. Televizyonun dahi çocuğu yerine televizyonun aptal çocuğu olma yoluna büyük adımlarla ilerliyor. Adamın son çektiği 3 dizisi iptal edildi hala aptal mizah anlayışını bırakmadı yani ya kendisini geliştirecek yada çekilecek bu meslekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Show TV'de ekrana gelen bir dizi, sezon sonunu göremeden izleyicilerine veda ediyor.

Show TV Tayfun Güneyer'in yazıp yönettiği 'Türk'ün Uzayla İmtihanı' dizisini yayından kaldırma kararı aldı.

http://magazin.milliyet.com.tr/-turk-un-uzayla-imtihani-na-soguk-dus-/magazin/magazindetay/08.05.2012/1537815/default.htm

Sonunda aklı selim bir karar. Çok bile dayandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Tayfun güneyr artık ya şu aptal mizah anlayışını değiştirsin yada bu işleri bıraksın. Televizyonun dahi çocuğu yerine televizyonun aptal çocuğu olma yoluna büyük adımlarla ilerliyor. Adamın son çektiği 3 dizisi iptal edildi hala aptal mizah anlayışını bırakmadı yani ya kendisini geliştirecek yada çekilecek bu meslekten.

şu kadroyla bile işi beceremedi ya ne diyelim
  • quote:

Tayfun güneyr artık ya şu aptal mizah anlayışını değiştirsin yada bu işleri bıraksın. Televizyonun dahi çocuğu yerine televizyonun aptal çocuğu olma yoluna büyük adımlarla ilerliyor. Adamın son çektiği 3 dizisi iptal edildi hala aptal mizah anlayışını bırakmadı yani ya kendisini geliştirecek yada çekilecek bu meslekten.
    Zaten bu adama komedi senaristi olarak bakmıyorum ben. Bu adamın uzmanı olduğu alan dramdır. Her ne kadar "beni 40 yıl bir odaya kapatsanız dram yazamam" dese de kendisi bu alandaki yeteneğini "Yılan Hikayesi" ve "Adanalı" dizileriyle kanıtlamıştır. Bir senarist niye uzmanı olduğunu sandığı, ancak uzmanı olmadığı alanlarda senaryo yazmakta ısrar eder anlamam. Zaten adam 41 yaşına gelmiş. İnsanın yaşlandıkça espri anlayışı basitleşirmiş derler. Bu yüzden artık yaptıklarına değer veriyorsa mizah işini Burak Aksak gibi genç senaristlere bırakması lazım kendisinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: geçkalkanofsaytbayrağı

Akasya durağı 1 bu 2...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Zaten bu adama komedi senaristi olarak bakmıyorum ben. Bu adamın uzmanı olduğu alan dramdır. Her ne kadar "beni 40 yıl bir odaya kapatsanız dram yazamam" dese de kendisi bu alandaki yeteneğini "Yılan Hikayesi" ve "Adanalı" dizileriyle kanıtlamıştır. Bir senarist niye uzmanı olduğunu sandığı, ancak uzmanı olmadığı alanlarda senaryo yazmakta ısrar eder anlamam. Zaten adam 41 yaşına gelmiş. İnsanın yaşlandıkça espri anlayışı basitleşirmiş derler. Bu yüzden artık yaptıklarına değer veriyorsa mizah işini Burak Aksak gibi genç senaristlere bırakması lazım kendisinin.

işi gücü absürdlük yav bu adamın

• Oh be dizi sonunda yayından kaldırıldı.
  • Çok rezil diziydi harbiden.İyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

çeksene mahelle'de geçen yaz dizisi.
    Cennet Mahallesi geldi aklıma. Show TV bu yaz da bütün gün o dizinin tekrarlarını döndürür.

cennet mahallesi - akasya durağı - doktorlar

• Bu kadar iyi bir kadroyu nasıl bu kadar kötü kullandılar büyük yetenek
  • adanalı dizisi başarılı oldu o adamın tabi sonraları sapıttı ama hiç izlemedim bu diziyide kaldırılmış
  • Kaltigi falan yok dizinin neden kalkamdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxyDogy -- 22 Mayıs 2012; 21:51:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolBoy53

Bu kadar iyi bir kadroyu nasıl bu kadar kötü kullandılar büyük yetenek

Hayır onu bırak bu kadar kaliteli kadro bu senaryoyu hiç mi okumadı?
  • sonu geldimi yoksa ortada kestiler mi diziyi merak ettim
  • dizi kaldırılcak dediler hala yeni bölüm falan diyo fazla uzadı bu olay
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.