Şimdi Ara

TÜRKSAT 4A OTOMATİK KANAL ARAMA / ŞEBEKE ARAMA FREKANSLARI DEĞİŞTİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
8
Favori
52.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Türksat'da Şebeke Arama frekansları değişmiş durumda. Zaten konu eski fakat sizlere vermiş olduğum 2 link sayesinde hep güncel frekanslara ulaşabileceksiniz!

İster bu linki kullanın UyduFrekanslarim.Com veya bu linki kullanın UyduFrekanslari.Org tercih sizin.

Not: Arkadaşlar bu arada siteleri beğendim. Çok kaliteli içerikler paylaşıyorlar. Bilginize!

• teşekkürler. türksat 4a frekanslarına şuradan da ulaşabilirsiniz hepsinehttps://www.buyuknet.com/turksat-4a-guncel-frekans-listesi-t40803.0.html

Otomatik güncelleme frekansı için uydu frekansları 2021 linkine tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarantula901 -- 17 Şubat 2021; 18:33:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunları nasıl kaydediyoruz yardımcı olur musunuz?Benim uyduda FEC bölümünü girebileceğim bir yer yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Bunları nasıl kaydediyoruz yardımcı olur musunuz?Benim uyduda FEC bölümünü girebileceğim bir yer yok.

fec kullanmadan frekans bilgilerini girin otomatik olarak fec oluşacaktır. otomatik kanal güncelleme frekansları için bakınız

eğer tek tek türksat kanalları eklemek istersen şuradaki frekans kodlarını kullanabilirsiniz. türksat uydu frekansları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarantula901 -- 17 Şubat 2021; 18:34:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarantula901

quote:

Bunları nasıl kaydediyoruz yardımcı olur musunuz?Benim uyduda FEC bölümünü girebileceğim bir yer yok.

fec kullanmadan frekans bilgilerini girin otomatik olarak fec oluşacaktır. otomatik kanal güncelleme frekansları için bakınız

eğer tek tek türksat kanalları eklemek istersen şuradaki frekans kodlarını kullanabilirsiniz. türksat uydu frekansları

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 21 Ocak 2018; 21:31:52 >

• quote:

quote:

fec kullanmadan frekans bilgilerini girin otomatik olarak fec oluşacaktır.

Şuan 2 gündür "Sinyal Yok" sorunu var bende.Sorunun kaynağı ne olabilir Turksatt'tan kaynaklanabilir mi?
    Bir de bu rakamları nereye gireceğimi bilmiyorum?Bununla ilgili video var mı internette?

• Hangi uydu cihazını kullanıyorsunuz.
  • quote:

Hangi uydu cihazını kullanıyorsunuz.

Alıntı yapsaydınız. Mesajınızı tesadüfen gördüm.

Sinyal yok sorunu kendiliğinden çözülmüştü ama şuan tekrar başladı.

Sinyal Seviyesi %60 sabit

Sinyal Kalitesi ise % 5 ya da 6 arası oynuyor.

Uydu markası Microstar FujiS1 Plus scart girişli.

Scart girişli TKGS özelliği olan kaliteli bir uydu tavsiyeniz var mı?

• Arkadaşlar goldmaster sat 72000 fta var. Ancak bir türlü kanal araması yapamadım. Lnb, anten ve kablolarda sorun olmadığından eminim. bütün tpleri ve kanalları silip user1 den yeni bir tp oluşturup 12380 v 27500 den arama yapıyorum hiçbir kanal bulmuyor. Youtubede izlediğimde 12380 v 27500 girilince kalite % si yükseliyordu bende ise her zaman 0. Acaba kalite ile mi ilgili. Sinyal ise hep % 92 lerde.
  • bir cevap verin la, işsizim param olsa 15-20 liraya servise yaptıracam ama para yok, ya cevap verin ya para verin.:D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.