Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A Sky Star-2 ProgDVB DVBViewer ALTdvb DVBDream FULL KURULUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
40.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler..... :) ama hala ntv ve ntv sporda sorun var, cıkmıyor, dıger butun kanallar ok
  • ya ne olur bırı ban yardı metsın skystarı kuramıyorum usb lı benım avrupa yakası yaprak dokumu yuzunden bırbırımıze gırdık lutfen yardım yaa candostum_24@hotmail.com yardımlarınızı beklıyorum
  • anlatılan;

quote:

0425 isimli dosyayı "ProgDVB\Transponders" klasörünün içine atın.
    Daha sonra progdvb programını çalıştırıp "settings>DiSEqC sekmesinden Turksat3A uydusunu seçip "Channel List>Channel Search>Turksat 3A ile kanal araması yapın.
    Transponders dosyasında turksatın sitesinde yayınlanan frekansların hepsi mevcuttur.

Transponders klasörüne dosyayı kopyaladım.
    aşağıdaki gibi resimdeki ayarları da yaptım fakat arama yaptığımda sonuç ve sinyal çıkmıyor nedendir??

http://img47.imageshack.us/img47/2470/42185844kc0.jpg

• ooo atv, show tv çekiyor ben manuel arattırıyordum bi türlü bulmuyordu kanalların çoğunu çok teşekkürler. NTV hala çekmiyor
    teşekkürler hocam....
  • Slm Dostlar,

Laptopum icin SkyStar USBli Digital receiver almak istiyorum.
    kartl girisi olanlari hangi modelleridir?
    Ortalama fiatlari nedir?
    Kartli olmasina gerek var midir?
    Sifre cozmek (THOR uydusundaki kanallar icin) icin yardimci yazilimlar bulunabiir mi?

Gerektiginde Laptopdaki kanal goruntusunu TV ekranina aktarabilir miyim?

Ozetle en uygun USB li SkyStar hangisidir? ve maliyeti nedir?
  • eline sağlık bakalım
  • Dediğiniz Channels ve Transponders dosyalarını C:\Program Files\ProgDVB içine yapıştırıyorum.Tümüne evet diyorum.Sonra masaüstünde ProgDVB 6.04 çanak anten olan simgeye tıklıyorum.Prg açılırken DEVICE NOT STARTED (SKYSTAR2) yazıyor.Bunada tamam deyip prg yi açıyorum.Karşımıza Disecq Settings çıkıyor.Yeşil renkli Internet TV - IPTV Client - Prog Media Client çıkıyor.Türksat 2A-3A çıkmıyor.Ne Yapmalıyım?
  • sky star 2 için kesin çözüm Progdvb 7.7.3 Türkçe programını internetten arattırıp bulup indirin daha sonra service-pack 2 bulup indirin.. şimdi gelelim kuruluma ilk önce service-pack 2 paketini bilğisayarınıza kurun daha sonra progdvb 7.7.3 türkçe programını kurun kurmaya çalıştırırken resimde ekledim bu eklentileri ister

KB896256
    KB896626
    KB900485
    KB916595
    KB929338
    KB935448

Resim http://img18.imageshack.us/my.php?image=progdvbhatalar.jpg
    Bu güncellemeleri isteyecektir bu güncellemeleri burdan indirip sırasıyla kurun sonra kurmaya devam edin en son olarakta kurulum bittikten sonra ProgDVBChannelList011108 bunu kurun daha sonra progdvbpib açarak uydunuza bağlı olan istediğiniz kanalı sorunsuz bi şekilde izleyin :D teşekkürleri yollarsınız artık yoksa paylaşımda yok :)

Dosyaları Burdan indirrr http://s1.dosya.tc/www.trguvenlik.net.SETUP.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz46 -- 27 Şubat 2009; 23:11:52 >

• Bende service pack 3 var.İlla yüklicekmiyim bu service pack 2 paketini :S Service Pack 3 e uyumlu Prg yokmu :(:(:(
  • istersen pc den service-pack 3 paketini program ekle kaldır bölümünden kaldır service-pack 2 yi kur yada ben service pack-3 uyumlu güncelleme göndereyim bir onu dene ama garanti veremem çalışacağı konusunda çünkü daha önce hiç kurup denemedim yinede sen bilirsin ?
  • SKYSTAR2-ENGÜNCEL-DOSYALAR+SP3 UYUMLU program yüklenmiştir buradan indirebilirsiniz... ben daha önce kurup denemediğim için çalışması konusunda garanti veremem ama büyük ihtimal çalışabilir denemede bi fayda var

http://s1.dosya.tc/SKYSTAR2-ENG_NCEL-DOSYALAR_SP3UYUMLU.exe.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: hrnayn

quote:

Orjinalden alıntı: yavuz46

Merhaba Arkadaşlar Yaptıgım Araştırmalar sonucu skystarın sitesinden Az Önce Tüm Kanalları Buldum Kanalların bazılarında ses yok sanırım türksat 3a dan kaynaklanıyor

tv kartı = Skystar2
    desteklediği oynatıcılar = ProgDVB DVBViewer ALTdvb DVBDream

KESİN ÇÖZÜM
    1-Kullandığınız oynatıcıyı bilğisayardan kaldırıp tekrar kurun...
    2-aşşagıdan indireceğiniz dosyayı Channels ve Transponder klasörünü, ProgDVB nin içine hangisini kullanıyorsanız içine kopyalayın ben progdvb kullanıyorum
    3-diceq ayarlarını türksat 2A-3A Ayarlayın Daha sonra türksat 2A-3A Üzerinden kanal tarama yaptırıyoruz bütün kanallar çıkıyor.
    4-egerki yapamayanlar varsa sorunlarını yazsınlar elimden geldiğince aklımın yettiğince yardımcı olmaya çalışacağım
    5- Kanallarını Sorunsuz Kuranlarda varsa teşekkürlerini bekliyorum

Not:Progdvbpowerinstallerde çalışmayabilir sadece Progdvb de çalışır

http://www.dosya.tc/turksat3a_1.rar.html

skystar3 de işe yararmı

sky star 3 için gerekli dosyalar yüklenmiştir denemenizde fayda var büyük ihtimal çalışacaktır

• Çok teşekkürler arkadaşım ;)
  • Ya arkadasım aynen dedikleri harfiyen uyguladım ama yine olmadı Türksat gözükmüyor Disecg ayarlarında.Kafayı yicem :(:(Neyse ya yinede çok sagol ilgilendigin için ;) hadi iyi geceler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayavuz2007

Ya arkadasım aynen dedikleri harfiyen uyguladım ama yine olmadı Türksat gözükmüyor Disecg ayarlarında.Kafayı yicem :(:(Neyse ya yinede çok sagol ilgilendigin için ;) hadi iyi geceler..

arkadaşım biyerlerde yanlış yapıyorsundur sen turksat ayarlarına bakmana gerek yok diseq ayarlamanada gerek yok sadece güncellemeyi tıkla o kendisi otomatik kurar sonra proyu kapat progdvb Pib aç izle
  • güzel paylaşım teşekkürler
  • S.A YAVUZ46 ARKADAŞ VERDİĞİN LİNK KIRIK GÜNCELLEYEBİLİRMİSİN . BEN DE STARSKY 2 PROGDVB KULLANIYORUM 40 TANE FALAN KANAL VAR SİNYALDE ZAYIF GÖSTERİYO TARAMA YAPIYORUM AYNI KANALLARI BULUYOR ANTENE UYDU CİHAZINI BAĞLIYORUM % 98 LİK KALİTE SEVİYE VAR AMA TVK KARTIMDA % 50 GÖRÜNÜYO YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TÜM USTALARDAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz46

23 kişi indirmiş :S bi teşekkür bile yok :S

Faydalanıp da teşekkür etmeyen tüm arkadaşlar adına emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Sağolun varolun

Saygılarımla

• arkadaşım ben orjinal programı olan dvbviewer kullanıyorum bunun kanal aramasında turksat yok galiba yada ben bulamıyorum bunun için bir önerin varmı...diğer oynatıcıları dendim kanal buldu bu seferde kumanda çaılışmıyor orjinali kurarsam kumandası çalışır diye orjinalde kanal arama yapmak istiyorum kumanda com girişinde bulunuyor tşk ederim lütefen bilgi
  • s.a herkese ben skystar 2 pcı dijital tv kartını aldım 3 sene önce ilk aldıgım zamanlar cok ugrastım sonunda aldıgım yerin servisini getirtdim ben apartmanda oturuyorum sinyal zayıf ondan cekmiyor dedi veanlamadıgım için gayet mantıklı geldi bende pek üstüne dusmedim tv kartı öyle bos bos duruyordu simdide lazım oldu gittim canak aldım lnb aldım turksat 3 a ayarladım televizyonda hersey mukkemmel ntv kral show televizyonda hepsi süper cekiyor kurulumuna kadar ben yaptım tv kartına takıyım dedim neyse driver fln bu siteden herseyi indirdin skystar2 driver alt dvb prog dvb dvbwiever dvb dream butun programları butun gunvel listeleri bilgisayardanda anlarım 1 haftadır ugrasıyorum artık illallah dedirtti size bir danısıyım dedim yha cok morelim bozuldu hersey cekiyor sinyal fln format atıpda denedim cektigi kanallarher programda ayrı kanal cekiyor prog dvb de flashtv ve bir kac o tarz kanal alt dvb de hiç çalıstıramadım dvbwiever de kanal d star samanyolu gibi bir kaç kanal dvb dream de iste ntv kral yaban tv atv trt1 vs cekiyor en cok bilindik kanallar bunda cekiyor. ama ellede arattırdım listeleri tranpotersları listeleri fln herseyi denedim show tv fox avrupa yayınlardı euro d falan sonra işte geri kalan hiç bir kanalı bulamıyorum buldugum kanallardada biri bir progda calısıyor biri diger programda ve hepsi aynı anda yukluykende calısmıyor birini silicen diğerini yukluycan arıycan fln öyle allah rızası için bir yardım edin yha bıktım artık forumu fln hep inceledim artık size bir soruyum dedim neden böyle??????

????????????[color]

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.