Şimdi Ara

Türknet Vdsl portları kapatıp herkezi adsl geçiriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    reis benim online işlemler 100mb hız gösteriyor aydır 35hızla yararlanıyordum suan 17mbe düştü sence nedendir modemde dsl ışıgı turuncu yanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercanakgul22

reis benim online işlemler 100mb hız gösteriyor aydır 35hızla yararlanıyordum suan 17mbe düştü sence nedendir modemde dsl ışıgı turuncu yanıyor

sanırım altyapıları artık kaldırmıyor sınırsız internet verdikleri için bunlarda hızı düşürüyolar ve destegi kesiyorlar başa çıkamıcakları için sanırım bilerek taaddüt yapmıyorlar
    sonra başları agrır diye
  • BlueLogic B kullanıcısına yanıt
    abim ben engelliyimde vodafone 64mb 240gb kotalı neti 68tlye veriyorlar incelediler bölgem 76mb destekliyormuş 64mb rahat alırsın dedi ne dersin ayrıca engelli olarak yararlanacagım için tahatüt bozma cayma bedelimde yokmuş kesin bilgidir cayma bedeli olmaması sence vodafone net verirmi rahat 50nin altına kesinlikle düşmez dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercanakgul22

abim ben engelliyimde vodafone 64mb 240gb kotalı neti 68tlye veriyorlar incelediler bölgem 76mb destekliyormuş 64mb rahat alırsın dedi ne dersin ayrıca engelli olarak yararlanacagım için tahatüt bozma cayma bedelimde yokmuş kesin bilgidir cayma bedeli olmaması sence vodafone net verirmi rahat 50nin altına kesinlikle düşmez dedi

Aslına bakarsan herşey türktelekomda bitiyor bende şuan altyapı bile gözükmüyor bu şapşi türk telekom bile bunu yapmaktan aciz vodofonun fiyat ve hız iyiymiş bugün bende bir vodofone bayine gidip bilgi alim ama altyapıyı türk telekom bile göremiyor alsam nasıl baglarlar onuda bilmiyorum açıkcası vodofonede böyle uçarsa türktelekom gibi patlıyabilir :)

edit: Biraz önce vodofone ile konuştum türktelekom istanbul bahçelievler şirinevler mahallesini komple çökertmiş durumda bizde bilmiyoruz dediler ne kadar sürer düzeltmeleri yani
    işin özü türktelekom kendi işini düzdün bir şekilde yapmıyor ama türknetinde müşteri temsilcisi destek şuan için sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLogic -- 11 Aralık 2017; 12:8:28 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.