Şimdi Ara

Türknet Peering Başlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Bana nazar degdi ya pingim yine eski seviyeye cıktı. Demek ki hala çalışılıyor.
    Tt alt yapısıyla 50 mbit vdsl de cs go 60 civarı,speestest 20-25

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Dostum ben tunceli'nin köyünde yasıyorum. Gecenlerde benimde ping 62 ye dustu ama simdi yine 85 e fırladı :) bu arada İstanbul pingim sabit 29

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Selamlar, daha önce peering çalışmalarımızın olduğunu söylemiştik. Ulusal ve yerel İSS'ler ve içerik sağlayıcılar ile "direkt peering" yapıyoruz. İstanbul’da Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Cep) POP noktalarında ara bağlantılarımız bulunuyor. Almanya POP noktasında ara bağlantı gerçekleştiriyoruz. Diğer STH operatörleri ile İstanbul Gayrettepe veri merkezimizde yer alan SBC üzerinden IP ara bağlantılarımız bulunuyor. Türk Telekom’a 24 ilde, toplamda 55 farklı ara bağlantı santrali ile bağlıyız. Google, Youtube ve Facebook ile doğrudan bağlantımız mevcut. Ayrıca, Decix ve TNAP’la (Türkiye Network Altyapı Platformu) bağlantılarımız var ve bu platformlara bağlantı sağlayan işletmeci ve içerik sağlayıcılarla trafik değiş tokuşu yapabiliyoruz.

Aşağıdaki firmalar ve hizmet sağladıkları alt servisler;

Google
    Facebook
    Valvesoftware ( Steam )
    Blizzard Entertainment
    AKAMAI
    FORCEPOINT CLOUD
    MEDIANOVA
    CORE_LABS
    DECIX
    PACKET CLEARING HOUSE
    CLOUDFLARE
    SOFIA_CONNECT

Bilginize.
    1 senedir bağlantım peering olarak devam ediyordu.
    Geçtiğimiz günlerde bir arıza kaydı sonrası tekrardan hattım ist.seabone.net üzerinden yönlendirilmiş.
    Tekrardan peering yapılması için yardımcı olabilir misiniz?

• Blizzard Entertainment ile olan peering anlaşmanız bitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Selamlar, daha önce peering çalışmalarımızın olduğunu söylemiştik. Ulusal ve yerel İSS'ler ve içerik sağlayıcılar ile "direkt peering" yapıyoruz. İstanbul’da Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Cep) POP noktalarında ara bağlantılarımız bulunuyor. Almanya POP noktasında ara bağlantı gerçekleştiriyoruz. Diğer STH operatörleri ile İstanbul Gayrettepe veri merkezimizde yer alan SBC üzerinden IP ara bağlantılarımız bulunuyor. Türk Telekom’a 24 ilde, toplamda 55 farklı ara bağlantı santrali ile bağlıyız. Google, Youtube ve Facebook ile doğrudan bağlantımız mevcut. Ayrıca, Decix ve TNAP’la (Türkiye Network Altyapı Platformu) bağlantılarımız var ve bu platformlara bağlantı sağlayan işletmeci ve içerik sağlayıcılarla trafik değiş tokuşu yapabiliyoruz.

Aşağıdaki firmalar ve hizmet sağladıkları alt servisler;

Google
    Facebook
    Valvesoftware ( Steam )
    Blizzard Entertainment
    AKAMAI
    FORCEPOINT CLOUD
    MEDIANOVA
    CORE_LABS
    DECIX
    PACKET CLEARING HOUSE
    CLOUDFLARE
    SOFIA_CONNECT

Bilginize.
    32542907 Numaralı ticketımda 15 gündür önceden sizin mesajda reklam yaptığınız Blizzard Ertertainment ile peering konusunda sorun yaşadığımı ilettim ancak bireysel bir işlem yapmadıklarını söylediler.

Bu konuda net bilgi verir misiniz?
    Blizzard ile peering bağlantınız devam ediyor mu?
    Etmiyorsa lütfen buradaki bilgiyi düzeltir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.