Şimdi Ara

Turknet -Millenicom -Superonline 3 lüsünde yaşadığım kısır döngü :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok garip bir olay oldu hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum anlaşılır olması için detaylı olarak yazacağım buraya :)

Kronlojik olarak

1) 1.5 yıldır kullandığım Turknet internetimi iptal ettirdim
    2) Millenicoma başvurdum başvuru süreci çok uzadığı ve sürekli hataya düştüğü için onuda iptal ettirdim ilerlemiyordu bir türlü
    3) Cuma günü türkcell superonline başvurusu yaptım bu sabah beni arayıp boş port olmadığını abonelik başvurumu iptal ettiklerini söylediler

-----------------------------
    şimdi işin ilginç kısmı şuana kadar bir başvurum yok aktif
    40 dakika civarı bir süre önce türk telekom dan beni aradılar adrestemisiniz dediler evet dedim geliyoruz dediler
    Geldiler ankastreden evime interneti çektiler.Hangi ıss için bu işlemi yaptıklarını sorduğumda isim göremiyoruz süperonline olsa görürdük millenicom ve dsmartta isim gözükmüyor dediler.

Türk telekom ekipleri gitti bende millenicom müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım dedim böyle oldu eğer hizmet verirseniz sizin internetinziden faydalanabilirim bana yeni bir başvuru açtılar.

İşler tabi çığırından çıktı bende genellikle yardımcı oldukları için forum donanımhaber millenicom hesabına yazdım

Ordan geri dönüş yapan sultan hanım bir kullanıcı adı ve şifre verdi modem üzerinden giriyoruz ama bağlanamıyoruz bir türlü

Ardından anlaşıldıki benim ilk millenicom başvurumun iptali geç düşmüş.Kurulum yapan türk telekom ekipleri ilk başvuru için kurulum yapmışlar dolayısıyla onun kullanıcı adı ve şifresi lazım.Fakat elimizde o yok iptal olduğu için bugünkü başvurumun kullanıcı adı ve şifresi var

Şimdi onun tanımlanmasını ve evrakların evime ulaştırılmasını bekliyeceğim hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 2 Mart 2020; 16:39:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ek olarak belirtmek istiyorum bana donanımhaber millenicom ekibi çok yardımcı oldu.
    Özellikle sultan hanım benim sorunlarımı dinledi ki inanın çok karmaşık ve anında olaya müdahale etti
    Millenicom firmasının en büyük şansı bence sultan hanım gibi etkin müşteri hizmet ekipleri

Umarım internet hizmetim sorunsuzca bağlanır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 2 Mart 2020; 17:10:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.