Şimdi Ara

Türknet için vdsl2 modem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben türknete yeni geçiş yapacağım. Bana 35mbps internet vereceklerini, bulunduğum yerin 75mbps ye kadar desteklediğini söylediler. Elimde hali hazırda bir tp link adsl var ama 75mbps hız için bir vdsl2 modem arıyorum. Daha önce hiç modem almamıştım o yüzden modemler hakkında bilgim yok. Bazı yerlerde okudum asus dsl-n16 modemi önerenler olmuş. Benim alt komşum o modemi kullanıyor ancak çok şikayetçi sakın alma dedi. Onun dışında modemim benim bilgisayarımın olduğu odada değil arada kısa bir mesafe var. Oyun oynadığımdan wifi ile bağlandığımda ping sıkıntısı çok çıkarmayacak bir modem var mıdır? Ayrıca modem ile pc arasında yaklaşık 7-8 metre var. Bu mesafe 75mbps de ne kadar düşüş yaşatır sizce? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam merhaba öneri olarak Zyxel VMG3312-B10A-TR02V2F aldım bir ay önce. her şey iyi arayüz hızlı çok özellikli ama tam olarak ne istediğinize de bağlı. bu arada 348 liraydı sıksık o seviyelere düşüyor. ping için bilgisayara bi ethernet kablosu çekmenizi tavsiye ederim. 10 metresi 10 lira her ne kadar süper çekim gücüne sahip bi modem de kullansanız ping oluyor yani ben hep deneyimledim. evin görünmeyen köşesinden geçirin kablonuzu götürün çalışma masanızın başına. hiç kayıp yaşamadan wifi koplarından vs etkilenmeden kullanın. diye tavsiyede bulunmak isterim. netgalaksi bana bu modemi önermişti. iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.