Şimdi Ara

Turknet'e Geçmek İstiyorum, Cayma Bedeli Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Ekim ayından beri 24 ay taahhütlü Turkcell Superonline Hızlı İnternet - Yalın ADSL Kampanyası kullanıyorum. 8mbit download 50gb AKN için aylık 55 lira ödüyorum. Turknet'in AKN'yi belirli adreslerde kaldırdığını biliyordum fakat sorgulama sistemi henüz aktif edilmemişti. Bugün adresimi sorgulattığımda 16mbit AKN'siz internetten aylık 60 liraya yararlanabileceğimi gördüm. E tabi 8mbit 50gb AKN bir pakete 55 lira vereceğime, 60 lira verip iki katı hız ve sınırsız AKN kullanmak isterim. Bundan dolayı da Superonline hizmetimi iptal etmek istiyorum fakat cayma bedeli nedir, bu nasıl ödenir, taksit yapılır mı, ertelenebilir mi vs. konularda hiçbir bilgim yok. Biraz araştırmama rağmen istediğim sonuçları elde edemedim. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar!

• Net bi cevabı ancak müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsin. Bu arada fazka ümitlenme derim çünkü Süperonline kurulum üücretlerini falan yüksek tuttuğu için baya fazla bi taahüt bedeli çıkıcaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.