Şimdi Ara

Türkiyedeyim Fakat Arabistanda Gözüküyorum(ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde (4-5gün önce) hide ip programını çalıştırmıştım yabancı bir siteye tekrar dan üyelik için işte her zamanki gibi rutin suudi arabistan çıkardı proxy olarak ben de sonra kapattım programı taracılarımın çerezlerini sildim sonra açtığımda artık bir sürü site arapça yazılarla bloklandı olarak karşıma çıktı kesin bir dosya gibi bişey attılar anlamadım nasıl oldu artık modemide resetlesem kurtulamıyorum bundan proxy mi tamamen değiştirmiş valal yemin ediyorum bir daha hide ip kullanmayacağım yeterki düzelsin bu olay ya rapidshare.com/de de bile giriyorum devamlı 100 dk 80 dk. diye gidiyor indirmiyor ordanda bişey ip me bakıyorum suudi arabistan jabar mı ne öyle biyerde gösteriyor beni nasıl yapacağım bi yardım edin bu olaya çözüm bulalım eminim ilerde biçok arkadaşta bu olaya yakalanacaktır biz şimdiden halledelim şu sorunu.Çözümlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

buyrun karşıma çok kez çıkan ünlü site bu:

Türkiyedeyim Fakat Arabistanda Gözüküyorum(ÇÖZÜLDÜ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volki05 -- 16 Ocak 2007; 15:28:28 >

• Arabistanda bir proxy/filtre sunucusunun "sansür" sayfası. Bu yazıyı Türkiye'de görmek ve göstertmek için çırpınanlar var, size bedava piyango vurmuş işte

Önce o hide ip midir nedir onu kaldırın sistemden. (Program ekle kaldır).
    Sonra Internet Explorer -> Tools -> Internet options -> Connections -> LAN Settings -> Proxy server önündeki işareti kaldırın. (Internet Explorer -> Araçlar -> Internet seçenekleri-> Bağlantı-> LAN Ayarları -> Proxy sunucusu)

Sistemi yeniden başlatıp, kontrol edin. Düzelmezse komut satırına "ipconfig /all" yazıp sonuçları buraya postalayın tekrar yorum yazalım.

• quote:

Bu yazıyı Türkiye'de görmek ve göstertmek için çırpınanlar var

Kesinlikle.
    Sorunun çözümünü ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız, ama olmazsa biz buradayız.
  • eh, ne demisler, insan oglu kus misali
  • quote:

Orjinalden alıntı: netdev

Arabistanda bir proxy/filtre sunucusunun "sansür" sayfası. Bu yazıyı Türkiye'de görmek ve göstertmek için çırpınanlar var, size bedava piyango vurmuş işte

Sonra Internet Explorer -> Tools -> Internet options -> Connections -> LAN Settings -> Proxy server önündeki işareti kaldırın. (Internet Explorer -> Araçlar -> Internet seçenekleri-> Bağlantı-> LAN Ayarları -> Proxy sunucusu)

Sistemi yeniden başlatıp, kontrol edin. Düzelmezse komut satırına "ipconfig /all" yazıp sonuçları buraya postalayın tekrar yorum yazalım.

Dostum Çok sağol olay tamamlanmıştır ama oda proxy de işaret yoktu bende ipconfig/all yaptım çerezleri temizledim şimdi download sitelerine rahatça giriyor o nasıl bişeydi ya hayatımın en kötü 3 gününü yaşadım valla

• fiber optik kablolarda sorun vardı ondan.sorun giderildi sen rahat ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzcan1453

fiber optik kablolarda sorun vardı ondan.sorun giderildi sen rahat ol

Amma post kastın be. Her konuya gereksiz, saçma şeyler yazmak zorunda mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---Ali--- -- 16 Ocak 2007; 16:16:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: volki05

quote:

Orjinalden alıntı: netdev

Arabistanda bir proxy/filtre sunucusunun "sansür" sayfası. Bu yazıyı Türkiye'de görmek ve göstertmek için çırpınanlar var, size bedava piyango vurmuş işte

Dostum Çok sağol olay tamamlanmıştır ama oda proxy de işaret yoktu bende ipconfig/all yaptım çerezleri temizledim şimdi download sitelerine rahatça giriyor o nasıl bişeydi ya hayatımın en kötü 3 gününü yaşadım valla

Aslında gereksiz yere panik yapmışsın arkadaşım. Hide ip bu alanda işe yarayan belki de tek program sadece o an için arabistan proxysine takılmış o kadar. Sonuçta sorun hallolmuş, geçmiş olsun...

• o nasıl oldu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.