Şimdi Ara

TURKIYEDEN CHAR ALACAGIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar ben almanyada yasiyorum ve türkiyeden char almak istiyorum alacagim char ile almanyada oynayabilirmiyim. bir sorun olurmu duyduguma göre trden giris yapilan bir chara yabanci bir ülkede giris yapilamiyormus. simdiden cevaplarinbiz icin tesekkur ederim iyi gunler dilerim.

• tabikide oynayabilirsin her ülkede
  • Problem yaşayabilirsin ama ticketle düzeltiliyor kayıt olurken Tr işaretlenmiştir sadece Türkiye Ip si ile oyuna girilebilir Almanyadan girmeye çalışınca sorun çıkacaktır fazla bilgim yok ama bildiğim kadarını aktarmaya çalıştım.
  • yani yapmam geren aldigim char uzerinden siteden ticket mi gondermem gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NervoUsKing

yani yapmam geren aldigim char uzerinden siteden ticket mi gondermem gerekli?

Sanırım öyle tam bilmiyorum bende yanıltmakta istemem bi bilene sorsan daha iyi olur aslında.
  • k2 ofis çalışanları daha genç bebek kafaları basmıyor ticket atsanda ilgilenmiyorlar, ofislerine gitmen lazım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Оzan

k2 ofis çalışanları daha genç bebek kafaları basmıyor ticket atsanda ilgilenmiyorlar, ofislerine gitmen lazım galiba

oda dogru ya bende zannetmiyorum onlarin cevap vereceklerini artik biraz daha beklemek lazim bilen birisinin verecegi cevabi tesekkur ederim yinede.
  • Bildiğim kadarıyla premium aldığın zaman gamerfirst ten ülke değişimi yapabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Bildiğim kadarıyla premium aldığın zaman gamerfirst ten ülke değişimi yapabiliyorsun.

fikrin icin tesekkur ederim.
  • Premiumsuz olsa bile ayda 1 kez olmak şartıyla ülkenizi değiştirebilirsiniz. Problem yaşamazsınız. Carnac Westte oynuyorum ben de Amerikan IP'si üzerinden giriyorum. O yüzden problem etmeyin.
  • quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla premium aldığın zaman gamerfirst ten ülke değişimi yapabiliyorsun.

fikrin icin tesekkur ederim.

Charı ring olarak alacaksan almanyadan açtığın hesaba açarsın hiç sorun kalmaz buda pahallı olan yöntem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimoSity

Premiumsuz olsa bile ayda 1 kez olmak şartıyla ülkenizi değiştirebilirsiniz. Problem yaşamazsınız. Carnac Westte oynuyorum ben de Amerikan IP'si üzerinden giriyorum. O yüzden problem etmeyin.

nasıL cok koxp oLuyor mu orada ?
  • gamersfirst ten giriş yapıldığında gizli sorusunu bildiğin bir accountun bölgesini değiştirip oyuna girebilirsin bir sıkıntın olmaz
  • peki arkadaslar ben chari aldiktan sonra yapmam gereken asamayi anlatabilirmisiniz. tesekkurler.
  • quote:

peki arkadaslar ben chari aldiktan sonra yapmam gereken asamayi anlatabilirmisiniz. tesekkurler.

charı aldıktan sonra gamersfirste gireceksiniz. zaten orada charın ülkesi TR olarak gözükür. Sizin IP'nizde otomatikman alman IP'sidir. change nation diyorsunuz. Gizli soru soruyor değiştiriyor alman oluyor charınızın ülkesi.
  • quote:

Katılıyorum bi de 1 kere hak oluyo sanırım, veya gold preyle mi ne değişiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

quote:

Katılıyorum bi de 1 kere hak oluyo sanırım, veya gold preyle mi ne değişiyordu.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NervoUsKing -- 1 Aralık 2009; 20:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimoSity

quote:

peki arkadaslar ben chari aldiktan sonra yapmam gereken asamayi anlatabilirmisiniz. tesekkurler.

charı aldıktan sonra gamersfirste gireceksiniz. zaten orada charın ülkesi TR olarak gözükür. Sizin IP'nizde otomatikman alman IP'sidir. change nation diyorsunuz. Gizli soru soruyor değiştiriyor alman oluyor charınızın ülkesi.

Cok Tesekkur ederim Yardimlarin icin.
  • Rica Ederim.
  • Animosity merhaba tekrar sana msj gonderdim cevap verirsen cok sevinirim tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.