Şimdi Ara

Türkiyedeki tek Halflife-Teamfortress ve AGMerkezi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Türkiyedeki tek Halflife-Teamfortress ve AGMerkezi

Half-life Halen Yaşıyormu ? AGmerkezi nedir, neresidir ? Teamfortress Yaşıyormu, Adrenaline gamer nedir ?

Bu tür sorulara cevap bulacaksınız bu makalede arkadaşlar ;

Half-life oyunu '98 de piyasaya çıktığından beri büyük bir kitlesi ve oyun hayranları oldu. Oyun Türkiyeye geldikten sonra ilk organizasyonu sanane.com yaptı online-gaming camiasında olan herkesin bildiği gibi. O günden bu güne half-life oyunu çok gelişti , büyüdü ve el değiştirdi , şu an AGMerkezi.com adı altında bizler bu bayrağı taşıyoruz.

Half life Halen yaşıyormu ?

Agmerkezi.com organizasyonu adı altında Türkiyede Half-life'a değer veren, onu yaşatmaya çalışan yönetici ve üyelerimizle hizmet vermekteyiz, Sunucu kapasitelerimiz 4 sunucu toplam 64 kişidir, Türkiyede half life online oyuncu kitlesi 500 kişi kadardır, 7/24 Adminli,kontrollü ve seviyeli sunucularımız yeri gelir 64/64 Üyelere hizmet verir, gece 5 te dahi Adrenaline gamer , Half life , Teamfortress Sunucularımızda oyuncular mevcuttur.Her cs cinin mutlaka hayatında hl oynamışlığı vardır, Eski günleri yad etmek isteyenler, eski ortamları eğlenceleri özleyenler agmerkezinde hl - tf - ag kardeşliğini bulacaklardır.

Teamfortress Yaşıyormu ?

svd,dmc,-7-,TKT,www/ gibi öncü klanları online tf oynamış herkes bilir, Agmerkezinin amaçlarından birisininde elit kitlesi olan oyunların oyuncularına hizmet vermek olduğu gibi Türkiyede tek TF sunucusu gene AGmerkezindedir, bu çatı altında eski günlerine kavuşan tf camiasıda bulunmaktadır.

Agmerkezinin amacı nedir ?

Türkiyede Elit bir kitlesi olan oyunlar (hl,ag,tf,ja,jk,ut,q4) ve oyunculara kaliteli, seviyeli hizmet verebilmek, temiz sunucular sağlayabilmek, forumlarda,sunucularda Eğlencenin doruklarına çıkmak ve Profesyonelliği yaşayıp/yaşatmak.

Ag nedir ? Ag bir half life modifikasyonudur, Profesyonel , ekipmanlı oyunculara hitaben yapılmıştır, cs 1.5 ile cs 1.6 arasındaki fark gibi ag ve hl arasındada farklar vardır.AG hl ye göre daha hızlıdır, bunny modu ve başka özel modlar eklenmiştir, kısmen silahların,oynayış tarzının hl den farkı yoktur.

Bizler şimdi en iyisi için uğraşıyoruz. Her geçen gün daha iyi olma yolunda ilerliyoruz. Amacımız sıkı dostluklar kurup, sıkı oyunlar çıkarmanın yanı sıra birlikte hareket edip farklı oyun ve modifikasyonları beraberce tecrübe etmekti. Nitekim öyle de oldu AGMerkezi.com 2003 yılından beri Herhangi bir yurtdışı organizasyona katılamayan ülkemizi Ülkeler arası resmi Half-life Müsabakaları(Half life National Cups)'nda ülkemizi Gururla temsil etti, bizlerde ülkemizin milli takımını kurma ve takıma kaptanlık yapmanın haklı onurunu yaşadık. AGMerkezi.com olarak bir çok "ilk"i yaşadık, Türkiyede ag sunucularının Sanane INC. ile açılmaya başlamasından beri sunucu maxium oyuncu kapasitesi 12 yi geçmemiştir, biz bu rakamı 2 ye katlayarak 24 kişilik sunumuzu 24/24 doldurarak gene AG ve HL tarihinde bir ilk'i yaşadık. Sadece oyun oynayarak değil; organizasyon ve aktivitelere destek vererek Türkiye`de online gaming`in ilerlemesine gönül verdik. Yönetim bünyemizde bulunan oyuncular olsun, Sunucularımızdaki klan üyeleri olsun birçok oyuncumuz, Türkiye`de online gaming tarihinin kilit taşları olan oyun camialarının (Sanane, Sandwaves, Nitrogamer, Avaturk, Nebula vb.) yönetimlerinde ve kurullarında önemli yerlere gelerek bir nevi bu tarihin şekillenmesinde rol aldı. Misyonumuz ve Vizyonumuz doğrultusunda ağır ama emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz: Oyuncularımıza her zaman olabilecek "EN" iyiyi sağlayabilmek, Hilesiz, Tartışmasız, Seviyeli Sunucular sağlayabilmek , Oyuncularımızla sadece oyun oynamanın dışında çeşitli organizasyonlarla buluşup "arkadaşlık - dostluk" ilişkilerimizi geliştirmek, hoş vakit geçirmek ve eğlenmektir.

Vizyonumuz: Oyuncularıyla, profesyonelliğiyle, tarihiyle, yatırımcıları ve sponsorlarıyla gelecekte Türkiye`de örnek teşkil edecek bir organizasyon haline gelmektir.

Half-life, Tf oynamak istiyorum, eski günlere dönmek istiyorum diyen Tüm Senoyna Üyelerini AGMerkezine davet ediyoruz, AGmerkezi.com Türkiyenin HLDM & AG & TF Merkezi.

Birde Adrenaline gamer Agmerkezinin sizlere hazırladığı Movie'yi izleyelim.

www.AGMerkezi.com
     Türkiyedeki tek Halflife-Teamfortress ve AGMerkezi

Bu oyunda birşeyler biryere kadar sınırlıdır,fakat sen sınırsızsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mm0rtaL -- 3 Ağustos 2007; 2:55:01 >

• eyw güzel konu valla half lifew yasıo yasatıoruz yasatıcaz:D:D
  • hepnizi bekliyoruz arkadaşlar
  • server ım işte bu ya... videoyu izleyen zaten adrenaline gamer ne demek anlar :)

ewt arkadaşlar hala hL yi yaşatmak isteyenler we adrenaline arayanlar varsa aramıza bekleriz...
  • Gelirim buraya bi ara mutlaka ama nasıl girceğimi filan ip verirseniz sevinirim .
  • hL ölmedi aksine agmerkezi sayesinde eskisi kadar oyuncusu var
    quote:

Gelirim buraya bi ara mutlaka ama nasıl girceğimi filan ip verirseniz sevinirim .

sitede nasıl girebileceğin ipler fln herşey yazıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogii -- 2 Mayıs 2008; 19:10:38 >
  • şu agmerkezi mi?

geçenlerde üye olmuştum, üyeliğimde bug vardı oyun'a davetiyeyle giriyordu yani her isteyen giremiyordu neyse, kendimi kabul ettirmiştim. üyelik şifremde bug oldu baya bir süre giremedim ama başkasının üyeliğinden girebiliyordum, e tabi 3,4 gün baştan salınınca insan patlayor, hala yapamadınız mı? diye msnden soru sordugumda hadi ordan artiz, artizlerin aramızda işi yok diyip engellendim.

çocukluk
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogii

hL ölmedi aksine agmerkezi sayesinde eskisi kadar oyuncusu var
    quote:

Gelirim buraya bi ara mutlaka ama nasıl girceğimi filan ip verirseniz sevinirim .

sitede nasıl girebileceğin ipler fln herşey yazıo
    şu an bakımda birazdan açılır

Bu topic açıldı için burda kapsamlı bilgi verilirse iyi olur demek istedim ben.
    Verdikleri siteye girip bakmak sorun değil ama bu konuyu okuyan burda bilgilensin derim ben.

• quote:

şu agmerkezi mi?

geçenlerde üye olmuştum, üyeliğimde bug vardı oyun'a davetiyeyle giriyordu yani her isteyen giremiyordu neyse, kendimi kabul ettirmiştim. üyelik şifremde bug oldu baya bir süre giremedim ama başkasının üyeliğinden girebiliyordum, e tabi 3,4 gün baştan salınınca insan patlayor, hala yapamadınız mı? diye msnden soru sordugumda hadi ordan artiz, artizlerin aramızda işi yok diyip engellendim.

çocukluk

Ewet her isteyen giremiyo girmen için üyelik alman ve forumda kendini tanıtman lzm üyeliğinde bug varsa iptal ettirip yenisini al çok ta zor birşey değil ha yok üyelik fln istemiyorsan hldm serverına gir orda oyna yaşıtlarınla doludur orası
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogii

quote:

şu agmerkezi mi?

çocukluk

Ewet her isteyen giremiyo girmen için üyelik alman ve forumda kendini tanıtman lzm üyeliğinde bug varsa iptal ettirip yenisini al çok ta zor birşey değil ha yok üyelik fln istemiyorsan hldm serverına gir orda oyna yaşıtlarınla doludur orası

yazdıgımı yalnış anlamışsınız.

davetiye sistemi gerçekten cok güzel bir fikir taktir ediyorum.

en başlarda kabul edilmiştim sonra üyeliğimde bug oldu şifre yalnış dedi.. değiştirticektik fakat 3,4 gün beni başlarından saldılar, ne oldu hala yapamadınız mı? diye soru sordugumda senin gibi artizlerin aramızda işi yok diye cvp alıp msnden engellendim, peki anladık davetiye vermeyeceksin e beni neden 3,4 gün oyalıyorsun o sıradada oyunu yeni kurmuştum, yani adrenalin mod'unu ki başvururken söylemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ligla -- 1 Mayıs 2008; 23:39:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.