Şimdi Ara

Türkiyede mu bitmiştir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

Orjinalden alıntı: |ByLoRD|

OnceLikLe Türkiye'de Mu OnLine PLayerinin AzaLmasının Serveri Her AkLına Esenin Server Kurmasıdır. Bırakında Bu iŞe Emek VerenLer KaLsın. Emek VermiyenLer Ortamdan CekiLsin.
    Bu Arada ArkadasLar OnemLi BiRŞey SoyLemek İstiyorum Ama Şimdi ArkadasLar RekLam YapıyorSun DiyeBilirLer. Hoş görüyorum KendiLerini.

Serverim Mu-Adana 900$'Lik Season4 + Episode2 FiLes Satın ALıp PLayeRLerine Daha KaLiteLi Bir Server Hizmeti VercektiR. Herkezin BiLgisine. Bu Arada Server 1 YiL 8 Ay 19 GündüR AciktiR. Kisacası 2inci YiL bizi BekLiyor:):)

Herkeze İyi EgLenceLer.

ne gerek var ki?

+1905 Katılıyorum...

• Ben Acayim 300x Server Bide 3000x 2 tane accam 1 ay digil 3 ay beklicem zor server icin tutarsa playerlar warmis dicem Tmm CeLLaT..Lag Yok Asla Dedicadet Olcak 2 Serverda Ayri Ayri...
  • KaLitenin Daha SagLam OLması İçin.. Bizim İstegimiz Serverimizi Dışıraya Daha KaLitede VermektiR. Onun İçin FiLEs Satın aLcaz. HiçbiR FedekarLiktan Cekinmeyecegiz. ELimizde Avucumuzdaki MuOnLine İçin Yatırcaz. Bunu ALma Sebebimiz Kısaca Serveri Türkiyenin Gururu OLan Mu-Adana'yı Tanıtmak.. Vede Serveri SubServer Acarak CogaLtacaz. FiLesi ALır ALmaz.. Net Hızınıda En Yüksek Seviyeye Cıkartcaz..
  • Server Dosyasında En Önemli Olan Şey, Serverın Stable Çalışmasıdır. Sorunsuz Olmasıdır. Server Dosyasının 1-2 Saatte 1 Kez Hata Vermesi Benim Açımdan Söyleyim Sinir Bozucu. Tabi ki Server Dosyasını Alabilirler. Ben Scfmt den 800$ Teklif Almıştım. Ama Şahsen Bu Kadar Fiyatı Ben Olsam Dedicated Sunucuya Harcardım. Tabi ki Tercih Meselesi. Bir Ara Xtremetop100 de 5-6 ve 7. Sırayı Bulgar Serverlar Paylaşıyordu ve Server İsimlerinin Başına "[Bulgaria]" Diye Yazmışlardı. Bizimde İstikrarı Yakalayıp, Bu Tür Grafik Sergilememiz Gerekiyor. Şahsen O Durumda Olabilsek Ben Bizim Açımızdan Çok Sevineceğim. Bunun da Yolu Playerlara Saygı ve Arkadaş Çerçevesinden Geçiyor... Ne Kadar Çok Onlarla Sohbet Eder ve Onlarla İlgilendiğinizi Gösterirseniz, O Kadar Çok Saygı ve Sevgi Görürsünüz. Şahsen Ben Şu Sıralar Bu Dediğimi Yapamıyorum, Ondan Dolayı Playerlardan Özür Dilerim. Umarım, Bazı Playerlar Yorumlarını Kafasındaki Sabit Fikirleri Atarak Yaparsa Biraz Yol Alabiliriz. En Azından Ben Öyle Sanıyorum. Kalite Çift Taraflı Olmalı. İsterseniz Dünyanın en Çok Playerina veya En İyi Donanima Sahip Olun. İşinize Olan Saygınız Olmadıysa, Bu İş Daim Olamaz. İyi Günler...

NOT: Kesinlikle Tartışma Ortamına Sürüklenmesin Yorumlarım. Bu Yorumu Herkez İçin Yazıyorum. Şahsımda Dahil.

• quote:

KaLitenin Daha SagLam OLması İçin.. Bizim İstegimiz Serverimizi Dışıraya Daha KaLitede VermektiR. Onun İçin FiLEs Satın aLcaz. HiçbiR FedekarLiktan Cekinmeyecegiz. ELimizde Avucumuzdaki MuOnLine İçin Yatırcaz. Bunu ALma Sebebimiz Kısaca Serveri Türkiyenin Gururu OLan Mu-Adana'yı Tanıtmak.. Vede Serveri SubServer Acarak CogaLtacaz. FiLesi ALır ALmaz.. Net Hızınıda En Yüksek Seviyeye Cıkartcaz..

almayın demiyorum bu büyük bir yatırım olur ama serverın global(uluslararası) olması lazım yani. Rate ayarları falan düzgün ayarlanmalı,0 bug olmalı yani.
    subserver olayını destekliyorum. alıcaksanız SCFMT den alın bence.

• quote:

Orjinalden alıntı: ByCeLLaT

quote:

Orjinalden alıntı: ActionMu

Yaptığınız Ancak ve Ancak Propaganda. Böyle Bir Server Açıldığında Olacakları Şöyle Bir Sıralayım :

1-) Serverin Anlik Online Player Sayısı 3-4 de Gezecek, Bazen 0 .
    2-) Serverda Playerlar Herzaman Ayrıcalık İsteyecek (İtem,Edit Char Vs...), Vermeyince Senden Kötüsü Olmayacak.
    3-) Nerede Hack, Dupe Var Onların Arayışına Girecek.
    4-) Sürekli Playerların Sayısı Az Olduğundan, Playerların Yönlendirmesi Sonucu Serverında Değişiklikler Yapacaksın ve Kısmen Hedefinden Şaşacaksın.

Üzgünüm ama Türkiyede Serverlara Laf Eden Playerlara Ufak Birşey Söylemek İstiyorum. Ne Kadar İyi Bir Playersınız Ki ! Bütün Serverlara Bu Kadar Kolay Yorum Yapabiliyorsunuz...

Kalite Bazen Serverda Değil, Playerlarda Aranmalı. Serverı Server Yapan Playerdır. Üzgünüm Bu Forumda Elle Sayılabilir Player Var. Bu Yüzden Kendinize Laf Söylemek İstemediğinizden Dolayı, En Kolayı Olan Serverlara Laf Ediyorsunuz.

Bu Benim Fikrim. Her Fikre de Açığım, Seviyeli Olmak Şartı İle. İyi Günler...

YALNIŞ ANLAMA AMA BU ARALAR TAKİP ETTİYSENİZ HERKES ADAM GİBİ KASA BİLECEK SERVER ARIYOR... Bİ ARA DENEYİN BAKEM Bİ BÖLÜM AÇIN SERVER İSTEKLERİ versiyon-exp-shop-spot GENELLİK KOLAY SERVER İSTER AMA exp 250-300 ARASI Bİ SERVER AÇSANIZ ''1 AY'' AÇIK KALSA ADAMLAR İSTEMİYEREKTE OLSA GELCEKLER SERVERA BUNA EMİNİM... HERKES PLAYERLARIN İSTEDİGİ GİBİ YAPIYO SERVERI SONRA KAPATIYOLAR ''ADMiNLİK'' BU DEİİLDİR Kİ... ADAM KENDİ ZEVKİNE GÖRE AÇAR SERVER BİRAZ BİLGİ TOPLAR O OLE Şu ŞÖLE DİE HERKESİN FİKRİNİ ALIR FAZLA OLMUYACAK ŞEKİLDE AÇARLAR SERVERİ SONRADA İŞİNE GELEN KASAR GELMEYEN KASMAS 1-2 günlük serverlara giderler EMEKLERİ BOŞA GİDER...

reklam olmasın ama FreeKill-Mu ilk açıldıgında 10-15 player wardı Exp ve Drop düşük halde sonra git gide bıraktılar nedense anlıyamadım... bide üstüne okullar açılınca bırakmak zorunda kalanda oldu...

Bİ ARADA SİZİN GİBİ MuOnline'dan ANLAYAN ARKADAŞLARIMIZ LAGSIZ+BUGSUZ SERVER AÇSIN ''ZOR'' O ZMAN GÖRSÜNLER SERVER NASIL OLURMUŞ DİE

freekill kendi fişini çekti gibi bişi oyunda lag tan kasılmıyordu ki insanlar gelsin şöyle herşeyin adam gibi oldugu düşen jewel in kıymetli ama insanı kanser edicek oranda az değil shoplar coşmus veya boş değil lag siz 50x-100x düzgün bir şey olursa neden insanlar gelmesin ki en önemlisi de lag bunun önüne geçemiyoruz sanırım lag olyor çünkü şimdi bi kaç kişi bizde lag yok diyiceklerdir mutlaka istisnalar kaideyi bozmaz ...

• Hala insanlarımızın anlayamadıgı birşey var oda Mu online'ın bu kadar FUN bir oyun olmadıgıdır. full exp e hep karşıydım hala da karşıyım 250exp server actım 10 kişi girdi 5000 exp yaptım 50 kişi girdi. torpilin, item ve lvl vermenin oldugu serverlar toplulugundan başka hiçbirşey olmuyor. adminin kankası full gezer onun arkadasları 1 guild acarlar onlara kimse dokunamazdır. böyledir bizim server anlayışımız hiçbir zaman iyi olana saygı duyulmaz hiç teşekkür edilmez. en ufak hatalarında küfür ederiz takmayız karalarız çamur atarız.

Full expli serverlar acıp daha elf in muse elfe nasıl dönültügünü bilmeyiz yada eşyaların nasıl artılandıgını nasıl parladıgını bilmeyiz ben size dizünelerce adam göstererim gelipte bless ne işe yarar diye bana soran yada en kolay online oyun olan mu online ın daha kayıp bir kıta olan mu kıtası üstüne kurulu oldugunu bilmeyenler dolu.

evet ben edirneye geldigimde server acacaktım fakat birden düşündüm insanların nasıl küfür ettigini hiçbir şekilde memnun olmadıklarını hatırladım ve açmadım. çünkü hiçbir muonline kullanıcısı türkiyede adam gibi bir serverı hak etmiyor!

Tanıdıgım adam gibi Mu online oynayanlar vardı

Dark_MG
    _MG_
    Xobalt
    Zebani
    Thequ
    Dj_Master
    DJ masterın abisi vardı hatırlayamadım..
    ?AkRep?
    Ve birkaç tane daha Akrep i sonradan tanıdım ama adam gibi adamdır her türlü her yerde düzgünce oynar digerleri ise ben 6 yıl olmustur oynamayalı onlarla. akrep ve dj hariç digerleri hem oyunda bana abilik yapmıslardı hemde oyunu adam gibi oynardık. kaç kişi bilir Allah aşkına söylesin bana tarkana zart die ışınlanmadan. 1 elf 1 bk ve 1 mg ile gıdım gıdım atlansa ondan sonrada tarkana yüzerek ölmeden gitme heycanını.... benden bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukitasi -- 14 Şubat 2009; 21:19:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mukitasi

Hala insanlarımızın anlayamadıgı birşey var oda Mu online'ın bu kadar FUN bir oyun olmadıgıdır. full exp e hep karşıydım hala da karşıyım 250exp server actım 10 kişi girdi 5000 exp yaptım 50 kişi girdi. torpilin, item ve lvl vermenin oldugu serverlar toplulugundan başka hiçbirşey olmuyor. adminin kankası full gezer onun arkadasları 1 guild acarlar onlara kimse dokunamazdır. böyledir bizim server anlayışımız hiçbir zaman iyi olana saygı duyulmaz hiç teşekkür edilmez. en ufak hatalarında küfür ederiz takmayız karalarız çamur atarız.

Full expli serverlar acıp daha elf in muse elfe nasıl dönültügünü bilmeyiz yada eşyaların nasıl artılandıgını nasıl parladıgını bilmeyiz ben size dizünelerce adam göstererim gelipte bless ne işe yarar diye bana soran yada en kolay online oyun olan mu online ın daha kayıp bir kıta olan mu kıtası üstüne kurulu oldugunu bilmeyenler dolu.

evet ben edirneye geldigimde server acacaktım fakat birden düşündüm insanların nasıl küfür ettigini hiçbir şekilde memnun olmadıklarını hatırladım ve açmadım. çünkü hiçbir muonline kullanıcısı türkiyede adam gibi bir serverı hak etmiyor!

Dark_MG
    _MG_
    Xobalt
    Zebani
    Thequ
    Dj_Master
    ?AkRep?
    Ve birkaç tane daha Akrep i sonradan tanıdım ama adam gibi adamdır her türlü her yerde düzgünce oynar digerleri ise ben 6 yıl olmustur oynamayalı onlarla. akrep ve dj hariç digerleri hem oyunda bana abilik yapmıslardı hemde oyunu adam gibi oynardık. kaç kişi bilir Allah aşkına söylesin bana tarkana zart die ışınlanmadan. 1 elf 1 bk ve 1 mg ile gıdım gıdım atlansa ondan sonrada tarkana yüzerek ölmeden gitme heycanını.... benden bu kadar...

Tartışma Yaratıcak Bir Açıklama Olmuş. Adam Gibi Oynayanları 8 Kişiyle Sınırlandırmak Bence Yanlış Olmuş. Sonuç Olarak Diğerleriyle Oynamadığını Yazmışssın Ancak Yinede Bunu Demen, Diğer Oyuncular İçin Kötüleme Olarak Algılanabilir.

İşin İlginç Yanı Son Cümlelerin Beni Düşündürdü. Gıdım Gıdım Atlansa Giden Biri Derken Işınlanmadan Gitmek Zorunda Olan Birinden Bahsediyorsun. Buda Yaklaşık Olarak 55 - 60 Lvl Bir Karekterdir. Tarkan Lvl Sınırı 140 ve Portaldan Geçiş Ise 130 Civarı Diye Hatırlıyorum. Atlansa Işınlanmadan Gidemeyen Biri Nasıl Oluyorda Atlans Tarkan Portalından Geçiş Yapabiliyor ?

Galiba Bu Cümleyi Kullanırken Vurgulamak Istediğin Şey Işınlanmadan Harita Değiştirme Olayı. Ancak Yazdıklarında %100 Aynen Böyle Yapıyordum Diyorsan, Sanki Bir Yerde Hata Yapıyorsun Gibime Geliyor.

• quote:

Hala insanlarımızın anlayamadıgı birşey var oda Mu online'ın bu kadar FUN bir oyun olmadıgıdır. full exp e hep karşıydım hala da karşıyım 250exp server actım 10 kişi girdi 5000 exp yaptım 50 kişi girdi. torpilin, item ve lvl vermenin oldugu serverlar toplulugundan başka hiçbirşey olmuyor. adminin kankası full gezer onun arkadasları 1 guild acarlar onlara kimse dokunamazdır. böyledir bizim server anlayışımız hiçbir zaman iyi olana saygı duyulmaz hiç teşekkür edilmez. en ufak hatalarında küfür ederiz takmayız karalarız çamur atarız.

Dark_MG
    _MG_
    Xobalt
    Zebani
    Thequ
    Dj_Master
    ?AkRep?

Bencede Gercek Playerlari Bu Kadar Az Kisilerle Sınırlandirmamalıyız... Ama Dediklerine Bende Katılıyorum Bende Fun Server Karsitiyim Ama Hard Acsanda Kimse Gelmiyor...Playerlar Cok Azaldi İnan Bu Fun Server Acarken Bile İçim Yanior...Fun Zevki Ayridir Ama Kısıtlıdırda Full Olduktan Oyunun Zevki Kalmiyor Zaten...Ya Stadiumda PK Lik Yada Oyundan Bikti Artistlik Cekcek Server Yonetimine Kufur Etcek...Bunu Yapanlar War Gerek Benim Serverlarımda Gerek Diger Serverlarda (Fun Serverlarda)Zaten Fun Actiktan Bir 4,5 Ay Sonra Online Cok Yukseliyor 6 7 Dedimi 5 10 Duser Yane Gene 10x Server Acmissin Gibi Oluyor..Bu oLaYDa Basima Geldi..Gene 300X Ve 3000x Bi Server Accam Test Felan Olmicak Asla Dedicadet Olcak Bakacaz HepBeraber Gorcez O Zaman Playerları....Saygılarımla...

Edit Yazım Hatası=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c!hat -- 15 Şubat 2009; 10:10:27 >

• Her zamanki kLasik konuLar sonuç neden beLLi zaten.
  • Bos muhabbetten başka bisey kilit
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinGLorD35

Bos muhabbetten başka bisey kilit

Sikayet Etmediğin Sürece Kilitlenmez.

Ilgili Bölüm Yoneticileri Daha Secilmedi.
  • quote:

Dark_MG
    _MG_
    Xobalt
    Zebani
    Thequ
    Dj_Master
    ?AkRep?

BATU bakıyomda bizi hemen UNUTMUŞUN ama çok ayip ettin şimdi... O LİSTEYE BENİ YAZMADIGIN İÇİN ÜZÜLDÜM HATIRLARSAN SERVER AÇTIGINDA NERDEN BAKSAN EN Eİİ PLAYER BNDİM EN GÜVENİLİR BNDİM... SERVER HACKLENMIŞTI HER YERE Exc +12 FULL İTEMLER ATIYOLARDI BEN BUNLARI GÖRDÜM HEPSİNİ ALDIM HATIRLARSAN SANA VERMİŞTİM OLAYI ANLARMIŞTIM... ONDAN SONRA SENDE SERVERDA BENİ ''POLİS'' YAPMIŞTIN BU OLAYLARA KARŞI BİŞİ OLURSA SENDEN SORUNLU DİE BENİ GÖREVLENDİRMİŞTİN... SEN YOKKEN SERVER BENDEN SORUMLUYDU NE OLURSA SERVERLA İLGİLİ ŞER ŞEYİ NOT AL AKŞAM BN GELİNCE HEPSİNİ TEK TEK ANLAT DEMİŞTİN...

Neyse bu konu haricim bişi daha dicem...

SERVER İLK ZAMANLAR 250exp WARDI 10-15 PLAYER WARDI SONRA BATU FUN SERVER YAPCAM DEDİ YAPTI AMA BZİM MİLLET HER ŞEYİN KOLAYINA KAÇAR YHA EXP 5000x OLMASINA RAMEN ''CAPOTE HACK'' KULLANAN WARDI HATTA BN GÖRMÜŞTÜM 2-3 KİŞİ BANLANMIŞTI... ADAMLAR FUN SERVERLARDA BİLE HACK İŞİNE İHTİYAÇ DUYUYOLAR İŞTE BU YÜZDEN MuOnline SONU ÇOK KÖTÜYE GİDİYO... ÖLE PLAYERLAR OLMAZ OLSUN

• quote:

Yaptığınız Ancak ve Ancak Propaganda. Böyle Bir Server Açıldığında Olacakları Şöyle Bir Sıralayım :

2-) Serverda Playerlar Herzaman Ayrıcalık İsteyecek (İtem,Edit Char Vs...), Vermeyince Senden Kötüsü Olmayacak.
    4-) Sürekli Playerların Sayısı Az Olduğundan, Playerların Yönlendirmesi Sonucu Serverında Değişiklikler Yapacaksın ve Kısmen Hedefinden Şaşacaksın.

Üzgünüm ama Türkiyede Serverlara Laf Eden Playerlara Ufak Birşey Söylemek İstiyorum. Ne Kadar İyi Bir Playersınız Ki ! Bütün Serverlara Bu Kadar Kolay Yorum Yapabiliyorsunuz...

Kalite Bazen Serverda Değil, Playerlarda Aranmalı. Serverı Server Yapan Playerdır. Üzgünüm Bu Forumda Elle Sayılabilir Player Var. Bu Yüzden Kendinize Laf Söylemek İstemediğinizden Dolayı, En Kolayı Olan Serverlara Laf Ediyorsunuz.

aynen dostum HakLısın. Bnde bi playerım Ama adam harbici dogru soyluyor...

• YHA ARKADAŞIM DÜZGÜN BİR KONU ÇIKARIN BARİ BU NE YHA İNSAN TÜRK SERVER OYNAMAKTAN BIKIO SİZİN YÜZÜNÜZDEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

KaLitenin Daha SagLam OLması İçin.. Bizim İstegimiz Serverimizi Dışıraya Daha KaLitede VermektiR. Onun İçin FiLEs Satın aLcaz. HiçbiR FedekarLiktan Cekinmeyecegiz. ELimizde Avucumuzdaki MuOnLine İçin Yatırcaz. Bunu ALma Sebebimiz Kısaca Serveri Türkiyenin Gururu OLan Mu-Adana'yı Tanıtmak.. Vede Serveri SubServer Acarak CogaLtacaz. FiLesi ALır ALmaz.. Net Hızınıda En Yüksek Seviyeye Cıkartcaz..

almayın demiyorum bu büyük bir yatırım olur ama serverın global(uluslararası) olması lazım yani. Rate ayarları falan düzgün ayarlanmalı,0 bug olmalı yani.
    subserver olayını destekliyorum. alıcaksanız SCFMT den alın bence.

Ztn SCFMT'Den Baska BiyeRden aLmayı Tercih Edemeyiz..

Action: Yazdıkların GüzeL AcıkLayıcı. OnceLikLe Bize Dedicated OLmaz. Herzmn PC Elimizin ALtında OLmaLı. bunun İçinde CaLısmaLar Yapıyoruz.. PC Miz GayeT GüzeL + FiLEsde OLDugunda DahA Bi Harika OLurda Sorun Net Hızı:) Tellcom'u BekLiyorum. GeLirse Hemen ALcam. Sorunsuz BirşekiLde Devam Ediyoruz Ve Edecez. ŞimdiLik YurtDışındaki KişiLere. Oyundaki FiLesde Bug OLdugu için Pek BiR Yaymak İstemiyoruz. Türk Yaparsa SagLam Yapar. CümLesini Kurdurmak İçin Biz BekLiyoruz.
    Hep KaLite Tam KaLite İçin Ugraşıyorum. Bunun ALtından KaLkmadan Yabancılara Pek Acılmayı Düşünmüyorum. Biraz Yabancılar SagLam Bişey Görsün.

• quote:

Orjinalden alıntı: Murd3R

Kapatın serverları Türkiye'de Mu Bitmiştir. Toplarlayın çabuk. hadi hadi oyalanma

• quote:

aynen kardes bnde katiliomm player saglam oldukca serverda saglam olur...
    http://mu-anatolia.sytes.net/muwep

• benim için mu bitmiştir bidaha da oynamam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: veyiscan

benim için mu bitmiştir bidaha da oynamam..

GÖRÜYOSUNUZ İŞTE 2-3 GÜNLÜK SERVERLARIN AÇTIGI NEDENLERİ!!!

Bİ İŞİN ALTINDAN KALKAMICAKSAN O İŞİ NİE ÜSTLENİRSİNİZ YHA?? BÖLE İŞTE 2-3 GÜNLÜK SERVERLAR YÜZÜNDEN EMEKLERİMİZ BOŞA GİDİYO SONRADA MuOnline BIRAKAN BIRAKANA SONA NOLUYO??? TÜRKİYEDE MuOnline KÖTÜYE GİDİYO... BÖLE YAPARLARSA TABE KÖTÜYE GİDER... İŞİ BİLEN BİRİLERİ AÇSIN ŞU SERVERLARI ANLAYAN BİRİLERİ AÇSIN LÜTFEN...

BİLMEYENLER AÇMASIN...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.