Şimdi Ara

Türkiyede lol ve rank sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ispanyollar çok kötü ya ... Rift 40 dk sürdü 40 dk boyunca biri yes biri no yazdı o kadar sinir bozucu ki
    bugüne kadar trollcü veya küfürcü bi türke rastlamadım. Bu hafta 5 ranked yaptım 4 ünde türk geldi. Öldüysem sağlık olsun kanka öldürdüysem helal ks attıysam önemli değil dediler ve ANLAYIŞ gösterdiler. Bilmiyorum türklerin çoğu iyi kalpli ya da öyle geldi
  • biz turkler birin taktir etmenin ne kadar yarari oldugu nu (en azindan bazilarimiz) anlamis degil gecen bir oyunda takimmizdan biri eveln aldi geri sayimda son sanyede trolololol yazdi oyunu terk edemedik sonra oyun baslayinca gitti karsi kuleye oldu ben cok komik ama oyunu kazanmamiz gerek sensiz yapamayiz felan deyince adm tamam dedi 34/5 oynadi motive cok onemli ...
  • Arkadas dogru yere deginmis bende sahsen turkiye oyuncularini toplamak icin sahsim adina lig kurup turnuvalar duzenlemeye calisiyorum tabi sizden gelicek yardimlarla daha guzel seylerde var aklimda :) multiplay3r.com liG yakinda baslicak vede isteyen arkadaslarin maclarininida yakinda livestream yapmaya baslicam sitedede yayinlicam :) hazirliklarim tam gaz devam ediyor tahminimce haziran sonunda hersey hazir olucak butun lolculeri guzel bir ortamda toplamaya calisicam :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.