Şimdi Ara

Türkiyede En önemli insan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video çekmeye yeni başladım lutfen bi geri bildiriminiz varsa olumlu olmusuz yazın

• başarılar dilerim...

başlıyoruz o halde :)

1. Bence çok vakit geçiriyorsunuz. Bana göre 15 saniyelik bir içerik var. Hadi, siz yarım dakika yapın...
    2. Sanki harfleri birazcık yutuyorsunuz. Müge Anlı'yı ilk defasında anlamadım. Ne kadar iyi mikrofonlarınız olursa olsun ses kaydı mutlaka gerçek yaşamdaki örneklemeye zarar verip anlaşılırlığı düşürüyor. Bütün harfleri tek tek vermeye çalışın.
  • Karbon 12 K kullanıcısına yanıt
    Not ettim Çok Teşekurler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beful -- 9 Aralık 2019; 14:11:49 >
  • Ebem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karbon 12 K kullanıcısına yanıt

Konuşmamı biraz daha yuksek tutmaya çalıştım
  • En önemli insan kişinin kendisidir. Aksi durumda köleliğe devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

En önemli insan kişinin kendisidir. Aksi durumda köleliğe devam.
    Abi Haklısın gerçekten :D Bizimki mizah yoksa senin dediğin en muhim şey
  • Geri dönüş için teşekkürler. Bence çok daha iyi.

Diksiyon konusunda uzman değilim, bu konuda sadece rahatlıkla takip edebildiğimi ve fikrimce çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama video kurguda biraz tecrübem oldu. Zamanında Thomas Balkenhol'den ders de almıştım. Bence sonundaki fade-out'u çok erken girmişsiniz. Söz bittikten sonra en az ~0.8 sn civarı görüntü devam etsin, sonra isterseniz yine fade-out'la bitirin. Böylece kurguda, yazıdaki nokta görevini görecek izleyiciye bitti diyecek anlamlı bir çıkış olur. Şu haliyle biraz 'kaçmak' gibi duruyor. 2:05'deki aralık için de aynı şey geçerli. Konuşmalarda, konu değişimlerinde 1-2 sn.lik aralıklardan korkmayın. Takip eden onun yüzünden zaplamaz zaten, merak etmeyin. Hatta bu aralıklar gerekli, izleyene nefes aldırır, izleyenin de enerjisini korumasına yardım eder. Yok enerjiyi kısa geçişlerle yüksek tutmak istiyorsanız, (bu da bir tarz) bu böyle 3 - 5 dk gibi kısa videolarda iyi olabilir. Uzun süreli videolarda çok sık yapılırsa izleyeni yorar.

Saniyeler önemliyse (ki Youtube'da pek önemli değil, 10 sn.lik reklam filmi değil neticede), görüntü fade-out olsa bile sesi fade-out / fade-in etmeyin.

Umarım hedef kitlenizi yakalarsınız.

• Beful kullanıcısına yanıt
    hepsi leş oyunlar siz bu işi bilmiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 10 Aralık 2019; 18:24:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Geri dönüş için teşekkürler. Bence çok daha iyi.

Diksiyon konusunda uzman değilim, bu konuda sadece rahatlıkla takip edebildiğimi ve fikrimce çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama video kurguda biraz tecrübem oldu. Zamanında Thomas Balkenhol'den ders de almıştım. Bence sonundaki fade-out'u çok erken girmişsiniz. Söz bittikten sonra en az ~0.8 sn civarı görüntü devam etsin, sonra isterseniz yine fade-out'la bitirin. Böylece kurguda, yazıdaki nokta görevini görecek izleyiciye bitti diyecek anlamlı bir çıkış olur. Şu haliyle biraz 'kaçmak' gibi duruyor. 2:05'deki aralık için de aynı şey geçerli. Konuşmalarda, konu değişimlerinde 1-2 sn.lik aralıklardan korkmayın. Takip eden onun yüzünden zaplamaz zaten, merak etmeyin. Hatta bu aralıklar gerekli, izleyene nefes aldırır, izleyenin de enerjisini korumasına yardım eder. Yok enerjiyi kısa geçişlerle yüksek tutmak istiyorsanız, (bu da bir tarz) bu böyle 3 - 5 dk gibi kısa videolarda iyi olabilir. Uzun süreli videolarda çok sık yapılırsa izleyeni yorar.

Saniyeler önemliyse (ki Youtube'da pek önemli değil, 10 sn.lik reklam filmi değil neticede), görüntü fade-out olsa bile sesi fade-out / fade-in etmeyin.

Umarım hedef kitlenizi yakalarsınız.
    Teşekurler gerçekten cok değerli geri bildirim veriyosun abi Sayılar

• Sen hangi oyunları oynadin 2010-2019 Yaz videonun altına belki haklısın hiç totalwar oyunlari gibi Rust Gibi Pc oyunları dahil etmedim :(
    yazdım 10 tane youtube ismim steve bourbon

cs go'yu o listeye nasıl aldın yahu oyun 2016-17de öldü
    Minecraft'ı katmanda hoş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 10 Aralık 2019; 18:2:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

yazdım 10 tane youtube ismim steve bourbon

cs go'yu o listeye nasıl aldın yahu oyun 2016-17de öldü
    Minecraft'ı katmanda hoş değil
    Türkiyede en çok oynanan oyun olarak ilan edilmiş oyuzden :D minecraft ta yalan yok gerçekten arkadaşlarla oynanınca eylenceli olduğunu düşünuyorum Çok sağol hocam bakıyorum listeye
  • Yorumunu göremedim Videonun altında
    Youtube beni shadow banladı galiba yorumum gözükmüyor
    burdan yazıyım

Mount and blade warband
    Witcher 3
    Gta V
    LA noire
    Skyrim
    Bioshock infinite
    Mafia 2
    Civ V
    Euro truck sim
    Alan wake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 10 Aralık 2019; 18:13:38 >
  • Euro tuck sim gerçekten cok oyuncusu var haklısın o konuda

Gta5 yani zaten baya damga vurdu niye dahil etmedim bilmiyorum acemiyim video yapımında

Yani coğuda 2010 dan 2019 kadar oynadığım ve sevdiğim oyunlar Haklısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.