Şimdi Ara

✦✦✦✦✦TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK LİGİ (ANA KONU) FİNAL GÜNÜ SAAT 14.00 !!!!!✦✦✦✦✦ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
6.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu her hafta güncellenirse güzel olur, takip...
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    her pazartesi güncelliyorum fikstür ve puan tablosunu. kadrolarda da değişmeler oldu onlarıda pazartesi düzeltcem hocam yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

her pazartesi güncelliyorum fikstür ve puan tablosunu. kadrolarda da değişmeler oldu onlarıda pazartesi düzeltcem hocam yine

eyvallah hocam
  • Fb-Crew maçı özellikle 2. maç efsaneydi. Crew'in üssünde yapılan savaşta baya güldüm. Savaş sonrası Thaldrinle Elwind arasındaki vsde kaptan elwindi pazara yolladı. Reach satmasa güzel olacaktı ama ben yinede izlerken çok zevk aldım.

Dpde bugün kazandığı maçlarla 3 puanı koydu cebine. Junglerlarını beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Fb-Crew maçı özellikle 2. maç efsaneydi. Crew'in üssünde yapılan savaşta baya güldüm. Savaş sonrası Thaldrinle Elwind arasındaki vsde kaptan elwindi pazara yolladı. Reach satmasa güzel olacaktı ama ben yinede izlerken çok zevk aldım.

Dpde bugün kazandığı maçlarla 3 puanı koydu cebine. Junglerlarını beğendim.

* O pozisyonda aslında Thaldrin kendi kendini outplay etti

* Maç sonu röportajında da bahsetti "Yanıma iner diye flaş attım, yanıma inse duvara çarpıp kesecektim ama duvarın arkasına düşünce o kazandı" dedi.

• Hatırlıyorum da bu forumda Camille 7.1 nerflerini almadan önce bile karşısında durabilirsiniz tarzı yorum yapan olmuştu. Counterplay var demişlerdi. Umarım Crew maçının son 15 dksini izlemiştir. Daha 7.3 nerflerini görmedik ama sen bu yorumu yaparken Camille 7.1deki nerfleri bile almamıştı. Oyunu net şekilde bilmeyen kişiler yorum yapıyor ya kendi elolarına göre çok seviyorum bunu.
  • Yeni Oyuncuarla Yukselise geciyoruz GODPGO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    Kötü olan oyuncular ve koc yollandi ne var bunda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Kötü olan oyuncular ve koc yollandi ne var bunda ?

Olay oyuncularin ve koclarin her hafta değişmesi.Profesyonellikten söz ediliyor lakin her hafta takımlar oyuncu degistiriyor bunun önüne gecilmesi lazım

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    Her haftamı ???????? tbf yaz mevsımınde sadece 2 oyuncu degısdırıldı bu mevsı 4.hafta oncesı ılk ve son degısıklık kmf ye kadar bu kadro olaca kayrıca dıger takımlar kadro degısıdırınce sorun yok ad bizdemı var supluların acısı caapsın gelısınden berı var :D
  • quote:

Her haftamı ???????? tbf yaz mevsımınde sadece 2 oyuncu degısdırıldı bu mevsı 4.hafta oncesı ılk ve son degısıklık kmf ye kadar bu kadro olaca kayrıca dıger takımlar kadro degısıdırınce sorun yok ad bizdemı var supluların acısı caapsın gelısınden berı var :D

Ben her takim icin diyorum bunu dp ye özel degil.Lakin dpnin gecen sene attığı kazigida unutmamak lazım.

Edit:Lolde bile fanatiklik başlamış.Hic bir takımın taraftari degilim oyun zevkini ve ve türk takimlarini uluslaratasi arenada gormekten zevk alıyorum.Dpnin gecen sene yaptığı olay bildigin ben tbfyi kazaniyim sonra ne olursa olsundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 12 Şubat 2017; 13:3:45 >
  • Rutzelq kullanıcısına yanıt
    kardesım dp o kadroyla cıksa sampıyon olamazdı napsınn oyuncu almasınmı aldı sampıyon oldu ne acınız var anlamadımki :D sizde alın son hafta fakeri getirin bizene :DD
  • quote:

kardesım dp o kadroyla cıksa sampıyon olamazdı napsınn oyuncu almasınmı aldı sampıyon oldu ne acınız var anlamadımki :D sizde alın son hafta fakeri getirin bizene :DD

Hala acı diyor.Trde takim tutmuyorum ,sezon sonuna doğru oyuncu degistirmek sacmalik her takim için diyorum.Lolde buna bir sınırlandırma getirilmesi gerek.Takımlar her hafta yeni transferler yapıyor sonra iwcde cakiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 12 Şubat 2017; 13:8:4 >
  • Çoğu spor dalında olduğu gibi transfer sezonları belirlenebilir, transfer zamanı hariç kimse oyuncu alamaz.

Ama bunu riot türkiye kendi başına yapamaz sanırım riotun öyle bir kural koyması lazım.

Geçen seneki olay gerçekten saçmaydı o yüzden göze battı, tbfyi alana kadar oyuncuları getir al iş bitti şampiyonuz.

Artık yurtdışı turnuvalarda iş yapılması lazım, tbf yine kazanmak yetmiyor.

• Ben katılmıyorum bir takım her zaman oyuncu alabilmeli. Diğer takımlar oyuncularına güvenmiyorsa onlar da değiştirsin. Aslında aynı oyuncularla devam etmek daha fazla başarı getirir. Tamam geçen seneki olay faciaydı ama her olay onun gibi olmaz. E spor da her an oyuncu alınmalı bunda bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 12 Şubat 2017; 15:34:40 >
  • Fb dünkü 2 maç ve bugünkü tek maçı da sayarsak 3 maça da earlyde geride başladı. Sonradan toparlamakta zor oldu. Galacticos maçına da geride başladı önce padden sonra thaldrin yakalandı rakibe 2 tane baronu hediye ettiler. 2. maçı da kazanabileceğimizi sanmıyorum.

Edit : Dediğim gibi oldu maalesef. Reach ilk oyunda lee aldı bir şey yapamadı ki lee zaten early gücüyle biliniyor. Bu oyun graves aldı boş boş dolandı ortalıkta. Bu hafta çok kötü buldum takımı. Çok yanlış kararlar verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 12 Şubat 2017; 17:50:25 >
  • quote:

Okuduğunu anlamamakda sıkıntın mı var ?

3. hafta bitti 2 kere oyuncu değiştirildi bakalım finallere kadar kaç oyuncu değiştirilecek
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    Sanane kim ne oyuncusunu aliyorsa 2oyuncu da sorunlu napsin kume ye mi oynasin

• quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Okuduğunu anlamamakda sıkıntın mı var ?

3. hafta bitti 2 kere oyuncu değiştirildi bakalım finallere kadar kaç oyuncu değiştirilecek

Adam fanboy boşver ugrasma.Blokla geç

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.