Şimdi Ara

Türkiye Rekor Kırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
3
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angry Again

beyler güreş başlasın gelir madalya

Güreş bitmedi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi House-M.D -- 1 Ağustos 2012; 17:36:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen ön yargıya kapılmayın
    Daha bizim en iyi branşlarımızın maçları başlamadı!
    Daha Güreş var Erkekler Halter Atletizm Boks Teakwan-do gibi branşlar var ve bunlarda iyiz
  • Burası Türkiye...

• son 2 ay calısıyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

quote:

Orijinalden alıntı: Netanders

quote:

quote:

Ama yok bkz dünyanın en iyi ülkesiyiz

Dünyanın en iyi ülkesi kıstası olimpiyatlardaki madalya sayısıyla belirleniyormuş demek ki öğrenmiş olduk..

Belirleyen şeyler ekonomi savaş gücü silah teknoloji

Iman power değil yani

Olimpiyatlarla bağdaştırmayacaksın o zaman, ''yok dünyanın en iyi ülkesiyiz'' diyerek.. İman Power'ı nereden çıkardın bilmiyorum ama dünyanın en iyi ülkesi olmak için bir duruşa ihtiyacın var eğer çok zengin olmak ve katliam aletleri üretmek gelişmişlik ise gel sana para toplayalım da bir zahmet ABD'ye gidi ver.. Sende kurtulursun bizde bu tür bir zihniyet sahibinin daha ülkemizden gitmesiyle biraz daha kurtulmuş oluruz, ne dersin..?

Insan doğacağı yeri seçemiyor malesef
    konuyu dağıtma
    Bu konu hakkında konuş

• ülkemi seviyorum ama aramızda para toplayıp demirciden sarı dan madalya yaptıralım sporculara. bu nedir ya sadece futbolda iyiyiz.
  • quote:

konuyu dağıtma
    Bu konu hakkında konuş

Madalya alamayınca utanç duyan, alınca ise gururlanan biriyle ne bu hakkında nede başka bir konu hakkında konuşurum.. Block ve güle güle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgue -- 1 Ağustos 2012; 17:38:15 >
  • Voleybolda alalım bari.utanıyorum artık yeter ya nasıl bir ülkeyiz

• quote:

quote:

konuyu dağıtma
    Bu konu hakkında konuş

Madalya alamayınca utanç duyan, alınca ise gururlanan biriyle ne bu hakkında nede başka bir konu hakkında konuşurum.. Block ve güle güle..

Lütfen blocklama beni nolurr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi House-M.D -- 1 Ağustos 2012; 17:41:15 >
  • sporun önemsenmediği bir ülkede ne bekliyorsun,sbs öss derken gençler spora mı yönelebiliyor,çok yetenekli adamlar var ülkede ama değerlendiremiyoruz.Bazı liselerde pota bile yok
  • quote:

quote:

quote:

Ama yok bkz dünyanın en iyi ülkesiyiz

Dünyanın en iyi ülkesi kıstası olimpiyatlardaki madalya sayısıyla belirleniyormuş demek ki öğrenmiş olduk..

Belirleyen şeyler ekonomi savaş gücü silah teknoloji

Iman power değil yani

iman powerla ne alakası var? Ne boş adamsınız, her konuda şu din çatışmasını çıkarmasanız olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: H3RON

ülkemi seviyorum ama aramızda para toplayıp demirciden sarı dan madalya yaptıralım sporculara. bu nedir ya sadece futbolda iyiyiz.

Avrupa şampiyonasına katılamadık bile nasıl iyiyiz?

• Devlet aslında yatırımda yapıyor felan ama.En sinir bozucu konu bence Derya meselesi.Bide utanmadan bidaha katılmak istiyorum demiş.
  • 15 yaşında çocuklar madalya alıyor, sen ne yapıyorsun? bilgisayar başında en azından katılma becerisini göstermiş sporculara kızıyorsun? nasıl bi türsünüz siz yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

15 yaşında çocuklar madalya alıyor, sen ne yapıyorsun? bilgisayar başında en azından katılma becerisini göstermiş sporculara kızıyorsun? nasıl bi türsünüz siz yahu?

Sen farklısın?

• usain bolt,michael phelps izlerken daha çok heyecanlanıyorum
  • quote:

quote:

15 yaşında çocuklar madalya alıyor, sen ne yapıyorsun? bilgisayar başında en azından katılma becerisini göstermiş sporculara kızıyorsun? nasıl bi türsünüz siz yahu?

Sen farklısın?

konuyu açan sensin ama? hakaret edende sensin. bence daha olgunlaşmamışsın sen. asosyallik paçadan akıyo ve orada ter döken sporculara burdan laf söylüyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KneeL.

quote:

quote:

Sen farklısın?

konuyu açan sensin ama? hakaret edende sensin. bence daha olgunlaşmamışsın sen. asosyallik paçadan akıyo ve orada ter döken sporculara burdan laf söylüyosun

Hakaret etmiyorum

Eleştiri yapmak en doğal hakkım

• quote:

quote:

Sen farklısın?

ben kıçımı kolduğa yayıp ne biçim ülke, utanıyorum demiyorum?
  • ne bekleniyordu ki sonucu ne olsun?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.