Şimdi Ara

Türkiye PlayStation Store'da Tüm İndirimler Kaldırıldı (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
3
Favori
48.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
353 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Settlers
    Quote : "Aşağıdaki linkler aktif gözüküyor. Sözde indirimler var, ama fiyatlara yansımış değil.https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-MARCHMADNESS/https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-GMESUND52017/
    Sorun bu ki bu gösterdiğin indirimler sayfaları geçen sene ki Mart İndirimleri... bu sene ki değil.
    Diğer ülkelerdeki indirmlere bak görürsün, aynı oyunlar değil. Ama kontrol ettiğin zaman geçen sene ki March Madness'e birebir uyuyor.
    15TL'lik oyunlar içinbilmiyorum, ama büyük bir ihtimal o da şuanki indirimler değil.

• Artık Türkiye den çık git Sony Playstation. İstenmiyorsun artık.
  • Facebook üzerinden Playstation Türkiye hesabına mesaj atın arkadaşlar okuyorlar. Ben biraz sallamıştım ama gel gör ki arsıza ne anlatacan? Koca store da tek indirim yok rezillik. Tepkimizi bütün arkadaşların dediği gibi rezil ps5 sunumundan da sonra artık xbox dan kullanacağım değişiklik olsun. Ayrıca bu ay ki plus oyunları Sony Türkiye vermiyor hemen yumuşamak yok tepkinizi koyun yoksa bizi koyun yerine koyarlar.

• Hepsi bize mustehak bizler bu hale getirdik bunları ama şunu unutmayin sayin yetkililer nasil sizi sevdiysek,tam tersine nefret etmesinide biliriz ! Şimdiden "XBOX ONE X" aldim,yeni nesildede tercihim XBOX olacak babamin oglu degilsiniz.Beni kim düşünüyor, insan yerine koyuyorsa ben onun yanındayım.Sevdigim exc. oyunlar icinde gider 2 günlüğüne cihaz kiralarim oynarım ama bundan sonra tovbe zaten soğumaya başlamıştım, bu yapılandan sonra iyice soğudum..

• 15 saatlik oyuna 500₺ de verilmez. nedense balon olacak o oyun. Hoş iyi olsa da daha iyi oyunlar var onun goty şansı da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 26 Mart 2020; 15:25:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar Sony'yi sevsem de izledikleri politika dolayısıyla yeni nesilde ben de XBox'a geçmeye kadar verdim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Hiç bir oyuna 500 TL verilmez. Türkiye de oyunların Maximum 100 TL CE olanlarında 250 TL olması lazım.
  • PSN UK mailime cevap verdi. İndirimler sekmesi 1 Nisanda geri gelecek demişler.

• Vendrick kullanıcısına yanıt
    1 nisan demek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vendrick

PSN UK mailime cevap verdi. İndirimler sekmesi 1 Nisanda geri gelecek demişler.

Valla ben şahsen artık indirim olmamasını geçtim. Açıklama yapmaya bile tenezzül etmemeleri çok canımı sıkıyor. Adam yerine konmamak adamı sinirlendirir!!

Peki, neden kaldırımışlar indirimi? Niye açıklama yapamamışlar? Ona bir cevapları var mı?

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Hocam bende one s var biraz yavas cihaz ama nerdeyse pro seviyesinde tavsiyem one x almaniz beklerim diyosaniz series x

• Vendrick kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin bilgi mi?

• Kesin bilgi mi bilmiyorum ama psn us resmi hesabından gelen maili paylaştım mobildeyim foto atamıyorum. Türkiye destek yerine kaç kez mail attım gönderdikleri cevap hep aynı bir sorun var en kısa zamanda düzelteceğiz diye. Adam akıllı açıklama bile yapamıyorlar. Sosyal medya hesaplarına bakın günde 1-2 paylaşım yapan hesaplar 1 haftadır sessiz. Kutulu satışı az yapıyorlar dijital de ucuz olunca bazen kutulu oyunlar elde kalıyor tabi burada Aral durumu da söz konusu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Psn Uk olacak az önceki mesajda us yazmışım düzelteyim#

Nisanda gelecekse eğer mart indirimlerinin bitmesinden sonra düzeltilecek varsayımı doğru çıkar. Bu hangi sebeple yapılıyor onu da bilmiyoruz tabi ki. Oyun fiyatları İngiltere bazlı olsa da tr nin de fiyatlara dahli var özellikle kutulu oyunlar satmıyor diye dijital fiyatlarının düşmesini istemiyor olabilirler. Olan her zaman bize oluyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Vendrick

PSN UK mailime cevap verdi. İndirimler sekmesi 1 Nisanda geri gelecek demişler.

Konuyu yeni gördüm. Bazılarınız biliyordur yıl kavramı bir çok firma için nisandan nisanadır yani ilk çeyrek sonunda yeni yıla geçilir. Yeni yıla geçilmeden önce de bir sonraki yılın planı yapılır. Gelecek senenin beklenen dolar kuru ve yeni fiyatların belirlenmesi yapılır ve nisanda devreye alınır. Yani bu fiyat ayarlaması için yapılan rutin bir firma işlemi.

Peki bu işlemin rutin olması böyle bir zamanda, yangından mal kaçırır gibi 3-5 gün zarar yada az kar etmeyelim diye indirimlerin kaldırılmasını haklı gösterir mi? Hayır bu bildiğiniz beceriksiz ve sahadan kopuk, mallıkla yönetilmenin derslerde okutulacak örneğidir.

Herkese iyi oyunlar.

• Plus fiyatlarına da zam geliyor zaten oradan da belliydi durum. Yeni zamlarla beraber yeni çıkan en ucuz oyun 500 lira olur aşağı yukarı. Oyun oynamak bu ülkede zevk değil lüks. Ucuz oyunun müşterisi varken sürümden daha çok satılacağı bir pazar varken bunu kullanmamak tam tersini yapmak ve buna çanak tutan beceriksiz yöneticiler müdürler her kimse artık. Ne diyelim durum gittikçe kötüye gidiyor biz oyuncular için.

• Mustafa yigit kiskaniyorsunuz cekemiyorsunuz ne guzel yonetti terfi aldi. Fiyatlar normal. 1000 tl de olsa.tlof 2 alirim. ama indirimler oluyor uyguna alabiliyoruz. Psn tr sayesinde yilda 1 defa da olsa tr altyazili oyun oluyor itiraz etmeyin fiyatlara yoksa onuda.yapmazlar. vs........
    Hak ediyoruz gecen sene itiraz ettgimizde bazilari yukardaki bahaneleri sundu hatta ne cok agladiniz paraniz yoksa almayin oynamayin dendi.
    Birlik olamadik olamiyoruzda ve tr yi sagmaya devam edecekler.

• Ben de bir hevesle gittim Ps4 ü satıp X Box aldım, konsolu biraz yadırgadım ama plus benzerş üyeliğinde bir sürü oyun var. Şimdi indirmeye koydum. Kolu biraz garip geldi ama alışabilirim. Tepki tepkidir.

• Yahu siz kafayı mı yediniz ?
    Bir oyuna 500 TL vermek ne demek ?
    Benim aylığım 7-10 arası.
    6 ay önce ps aldim
    Eve çıktığımda evde oynuyorum şuan izindeyim babamlarla getirdim 10 gündür bir tane oyun almadim PS aldigimdan beri 49 TL gta aldım pes lite ve 3 tane verdiği oyunu 3 kere bile oynamadım.

Bizim insanımızı anlamak zor
    Avrupa ülkesinde askeri ücretin 20/1 oyun fiyatlari bizim ülkede 2300 TL maaşa 500 TL oyun satıyorlar .
    Kur diyorlar yemişim kuru piyasaya giriyorsan dolar değil TL üzerine satış yapacaksın ABD'de 30 dolar oyun trde 200 TL adam 450 TL satıyor kur diyo :)
    200 dolar PS4 ABD'de yani 200 TL
    Bizde carpalim 6*2 1400 geliyor ama 1400 e satan var mı Sony dahil ? Kur falan hikaye resmen kazikliyorlar milleti almayın oyun falan mecbur indirim yapacaklar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.