Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.438
Cevap
120
Favori
549.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • mamoste1 kullanıcısına yanıt

Çok şükür halloldu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözümlendiğine sevindim Keyifli kullanımlar dilerim.
  • Türknet destek acilen bana ulaşmanızı rica ediyorum Çünki ben size hiçbir şekilde ulaşamıyorum

• 4. hafta hala internetim yok

• lephermessiah L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi ve müşteri numaranızı konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz? Size yardımcı olacağım.
  • serkandan S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekipler gün içerisinde kurulum için adrese geleceği iletti. Tekrar güncel bilgi talep ettim. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
  • Merhaba yeni aboneliklerde modem veriliyor mu ? Verilmiyorsa hangi modemi alacağız ve fiyatı nedir? Teşekkürler.

• Diğer firmalar Turktelekom Fiber altyapısı üzerinden 200, 500, 1000 Mbps hızlarında internet vermeye başladı siz neden hala başlamadınız? Uzun zamandır Turknet kullanıyorum merak ettim?

• caution C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiber aboneliklerde ücretsiz olarak modem veriyoruz. ADSL ve VDSL aboneliklerde ise ücretli olarak modem satışımız bulunuyor. Modem ücreti 950 TL'dir.
  • NaudiR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an için yerleşik operatör altyapısı üzerinden 100 Mbps'e kadar hizmet verebiliyoruz. Gelişme olması durumunda tüm abonelerimize duyuru yapacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

teşekkürler.. üstteki bağlantı vdsl degil mi ? yani modem vermiyorsunuz? dışarıdan herhangi bir modemi alsam uyumlu olur mu ?

• caution C kullanıcısına yanıt
    Altyapınız VDSL hizmetini destekliyor. Mevcut VDSL modeminizi de kullanabilirsiniz. Sorun olmayacaktır.
    24 eylül. Hala internetim yok. Bugüne özel turknete söylenecek söz arıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Başvuruyu yaptık bakalım ne zaman bağlanacak, binada daha turknet kutusu yok, sadece fiber kablo varmış.

Merhaba, ekipler gün içerisinde sizinle iletişime geçerek adresinize gelecektir. Gelmeden önce sizinle iletişime geçecekler.
    Arkadaşlarınız dumanla iletişime geçmek istedi galiba. Hava rüzgarlı dumanla iletişim çok zor

• Taşındığımda yeni adresime kabloneti iptal edip turknete başvurmuştum.onlarca kez konuşmanın sonucu 2 ay internetimi bağlayamayan turknet 2ay sonunda eski adresime internet bağlamış ondan sonra nakil başvurunuzu yapalım ayaklarına yatmıştı.bir de fatura gönderiyorlardı utanmadan.önce faturalarınız yanlış yollanmış dediler 20 gün sonra yanlış bilgi verildi ödemezseniz sizi avukata vericez dediler.o zamanlar işlerim yoğundu tazminat davası falan uğraşamadım.haram zıkkım edip ödedim ve iptal ettim türknet bedava yapsa gene almam.

• qaan77 Q kullanıcısına yanıt
    Amaçları ne onu kendileride bilmiyor

Merhaba, aktivasyon ekibimize konu hakkında bilgi verdim. Kontrol ederek sizinle iletişime geçecekler.
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.