Şimdi Ara

Türkiye Kupası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
0
Favori
14.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ofansif düşünceli antrenör : Takımınızın atak değerlerini %10 arttırırken defans değerlerini %5 düşürür.
    Defansif düşünceli antrenör : Takımınızın defans değerlerini %15 arttırırken atak değerlerini % 5 düşürür.
    Ofans veya defans düşünmeyen antrenör : Takımınızın atak ve defans değerlerini %5 oranında arttırır.

değerler bunlar,buna göre antrenörü belirlerseniz iyi olur,mesela benim defansım iyi olduğu için antrenörüm ofansif düşünceli.
    eros'un defans kötüydü iyi olmuş defansif antrenör alması
  • quote:

Orjinalden alıntı: acguneyli

Ofansif düşünceli antrenör : Takımınızın atak değerlerini %10 arttırırken defans değerlerini %5 düşürür.
    Defansif düşünceli antrenör : Takımınızın defans değerlerini %15 arttırırken atak değerlerini % 5 düşürür.
    Ofans veya defans düşünmeyen antrenör : Takımınızın atak ve defans değerlerini %5 oranında arttırır.

değerler bunlar,buna göre antrenörü belirlerseniz iyi olur,mesela benim defansım iyi olduğu için antrenörüm ofansif düşünceli.
    eros'un defans kötüydü iyi olmuş defansif antrenör alması

Çok teşekkür ederim , çok güzel açıklamışsın

• Yıldırımspor_87 2 - 3 DP

10.tur
  • quote:

Orjinalden alıntı: eros

Yıldırımspor_87 2 - 3 DP

10.tur

sonunda kendi evindesin ama rakibinde sağlammış haa
  • Ve bomba! 8. turda Sakalkan'ı eleyerek HT TR'De şok etkisi yaratan 6. lig takımı X-8 KamikazE (654974)
    şimdide Rushin Eagles'ı eledi.Sıradaki rakibi gene Süper Lig'ten Acıpayam YörükGücü, neler olacak merakla bekliyoruz
  • Acıpayam alır... ayrıca ikinci ligte acıpayam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkunited

quote:

Yıldırımspor_87 2 - 3 DP

10.tur

yok ne sağlamı ya. Tanrı , drow'la deplasmanda oynayacak takımlara yardımını esirgemesin. amen.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bjkunited

quote:

Yıldırımspor_87 2 - 3 DP

10.tur

yok ne sağlamı ya. Tanrı , drow'la deplasmanda oynayacak takımlara yardımını esirgemesin. amen.

Pehlivanlar
    Orta Saha mükemmel (yüksek)
    Sağ Defans mükemmel (çok yüksek)
    Göbek Defans mükemmel (çok yüksek)
    Sol Defans kaliteli (yüksek)
    Sağ Atak üstün (çok düşük)
    Göbek Atak çok iyi (çok düşük)
    Sol Atak kötü (düşük)

adamın defansı gayet sağlam...senin atak değerleri son zamanda düştüğünü düşünürsek seni karşılıyor...
    atak değerleri idare eder. ama tabi senin defansına yaklaşamaz bile...
    ortasahası buraya kadar gelmiş takım için iyi sayılmaz aslında...
    bu değerlendirmeden sonra sen yeniyosun.... 3-0

• ben de 3-1 ile elendim. maçın başlarında forvet kırmızı yedi. ardından da kaleci sakatlanınca maçı verdik. sakatlık ve kırmızı olmasa turu geçebilirdim bence.
  • yürü bea Drow
  • her ne kadar elensen de, çıkardığın değerlerle ' ohaa çüşş drow bu kadarı da yapılır mıı!?! ' denmeyi hak ediyorsun

tebrikler hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kivi

her ne kadar elensen de, çıkardığın değerlerle ' ohaa çüşş drow bu kadarı da yapılır mıı!?! ' denmeyi hak ediyorsun

tebrikler hocam..

sanki defans cezalı olmasa bişeyler olurmuş gibi bir durum var. teşekkür ederm
  • valla htye giremiyorum değerleri göremedim, koyarsanız iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macar Bomb

Ve bomba! 8. turda Sakalkan'ı eleyerek HT TR'De şok etkisi yaratan 6. lig takımı X-8 KamikazE (654974)
    şimdide Rushin Eagles'ı eledi.Sıradaki rakibi gene Süper Lig'ten Acıpayam YörükGücü, neler olacak merakla bekliyoruz

Ben de çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Ve bomba! 8. turda Sakalkan'ı eleyerek HT TR'De şok etkisi yaratan 6. lig takımı X-8 KamikazE (654974)

Adam yine yenmiş be helal olsun

• 5 pm i de oynattım. göbektekiler sihirli , 2 tane efsanevi diğer ortaya oynayanlar devasa takım ruhu bulutlatın üzerinde normalle bu rating geldi. Ht de ortasahanın devri bu maçla bitmiştir.ehehhe. defansım cezalı olmayaydı 11 turdaydık buna eminim. sağlık olsun :(

ekleme : adamın nerden saldıracağını ve hangi beki boş bırakacağını da bilmişim ya :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros -- 23 Temmuz 2009; 11:11:41 >

• helal olsun gerçekten.

birkaç sezon sonra ht camiasının hatırı sayılır kişilerinden olacaksın besbelli.

orta saha manyak ama

de bir işe yaramıyor, onu ben de anlamıştım, ondan 3-4-3'e döndüm sayılır

• quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Adam yine yenmiş be helal olsun

Yine yine yendi

• oha bu adam ne yapmış

baranın gözüne vurmuştur herhalde
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.