Şimdi Ara

Türkiye'deki HD kanal listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
21.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gD

quote:

Orijinalden alıntı: huaserk

quote:

Listeyi güncelledim. Bugün itibariyle Digiturk ile D-Smart en güncel hali.

Digiturk 30 HD kanal, D-Smart 27 HD kanal.

Digitürk HD kanal listenizde EPL HD kanalını göremedim.

EPL HD kaçıncı kanalda dostum?

EPL 382. kanalda. Digitürk.com sitesinde Digitürk'te hangi kanallar olduğunu tam göstermiyor nedense.Mesela,History HD kanalı geldi ama hala digitürk.com.tr sitesinde kanal listesine EPG'si eklenmedi.Mesela,başka bir bölümde Pentahouse HD ve Pentahouse 3D kanallarını ayrı ayrı gösteriyorlar.Sitelerindeki kanal listesi epg'sinde gösterilmiyor.700'lü kanalları gezince Pentahouse HD ayrı bir kanal Pentahouse 3D ayrı kanal olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huaserk -- 3 Temmuz 2012; 14:05:19 >

• teledunya fx hd fox crime hd eksik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liste güncellendi.
  • teledünya info hd kanalı 1. kanalda bulunmamakta,sd yayına geçmiştir bu kanal. 243. 'te teledünya 3d kanalı hd yayın yapmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Alıntı yapmasaydın iyiydi.

arkadaşım...alıntı yaptığıma neden gücendin?...

"dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler dilerim... "
    deyince aylar öncesinden aklıma bir isim geldi
    ---kartilkisi---
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

teledünya info hd kanalı 1. kanalda bulunmamakta,sd yayına geçmiştir bu kanal. 243. 'te teledünya 3d kanalı hd yayın yapmaktadır.

Hallettim onu da.
  • arkadaşlar...dünyanın uydularının üzerinde yüksek çözünürlüklü dijital televizyon yayın kanallarının sayıları sürekli artıyor...ülkemizdeki yeni nesil hd kanal sayılarıda inşallah yükselir...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...
  • D-Smart platformundan Universal Channel HD çıkartıldı.
  • agustosta digiturkte kanalturk hd yayını baslayacakmıs
  • arkadaşlar...universal channel hd şifreli yayın kanalı d-smart şebekesinden ayrıldığını biliyoruz...digitürke geçme ihtimali derecesini merak ediyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...
  • 13 agustosta kanal turk hd digiturkte
    328. kanal

• Herhangi bir platforma üye olmadan sadece HD Uydu alıcısı ile hangi HD kanallar izleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

Herhangi bir platforma üye olmadan sadece HD Uydu alıcısı ile hangi HD kanallar izleyebilirim?

4 kanal

trt 1hd
    trt hd
    atv hd
    ahaber hd

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Herhangi bir platforma üye olmadan sadece HD Uydu alıcısı ile hangi HD kanallar izleyebilirim?

4 kanal

trt 1hd
    trt hd
    atv hd
    ahaber hd

çok azmış ya.
    Ne Show ne Atv ne Kanal D hiçbirşey yokmuş.
  • quote:

quote:

quote:

4 kanal

trt 1hd
    trt hd
    atv hd
    ahaber hd

çok azmış ya.
    Ne Show ne Atv ne Kanal D hiçbirşey yokmuş.

okuma yazmanız yokmu atv'nin HD kanalı var. Show tv'nin doğru düzgün HD yayını yokki kanalın adı var kendi yok resmen. KanalD desen görüntü kalitesi yerlerde çamur gibi nası HD yayınsa? İçlerinden en kaliteli yayın yapan zaten ATV ve TRT kanalları yani ATV HD, TRT1 HD, TRT HD ve AHABER HD. Geri kalan diğer kanalların durumu iyi değil Star HD hariç... StarHD'de D-smartla anlaşması 2013 yılında mı ne bitecekmiş o zaman onunda şifresiz olma durumu olacak...

• arkadaşlar...ülkemizde özellikle digitürk şifreli yayın platformunun üzerinden yayın yapan yüksek çözünürlüklü kanal sayısının 2012 yılsonuna kadar 40 rakamını geçeceğini düşünüyorum...saygılar...
  • diğer hd kanalların neden şifreli yayında olduğunu anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONKUR

diğer hd kanalların neden şifreli yayında olduğunu anlamıyorum

Çok basit,

normal SD yayın yapan kanal HD yayın için yeni transporder veya frekans kirası ödemek zorunda olduğu için paralı platformlar üzerinden şifreli yayın yapıyorlar..

Bazı tuzu kuru kanallar ise her SD ayayının yanında HD de ücretsiz yayınlayabiliyorlar TRT, aTV , ZDF, WDR, ARTE, VB. gibi..
  • bu konuda yeni geliişmeler varmı arkadaşlar?
  • quote:

quote:

4 kanal

trt 1hd
    trt hd
    atv hd
    ahaber hd

5. olarak Semerkand tv HD var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.