Şimdi Ara

Türkiye de Yaşanılabilecek Şehirler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaplıca ve Porselen diyarı
     Türkiye de Yaşanılabilecek Şehirler Türkiye de Yaşanılabilecek Şehirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 29 Aralık 2014; 13:29:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _HYPNOTIC_

Eskişehir

Türkiye de Yaşanılabilecek Şehirler

bunu yazmaya gelmiştim
  • antalya

• Eskişehir - İzmir - Aydın - Bursa - Çanakkale - Kocaeli - (Paran var ise istanbul )
  • Amed

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerin yaşanabilir olmasını kılan insandır,şehirleşme planlama ne kadar iyi olursa olsun insanı beş para etmez olunca orada yaşamanız zor.
    Özellikle iç anadolu şehirlerinden başta kayseri ve konya olmak üzere mümkün olduğunca uzak durun.Güneydoğu ve doğuyu hiç yazmıyorum bile.
  • İzmirde yaşayan biri olarak düşünmeden izmir diyeebilirim ikinci sıra eskişehir 3 antalya
    Eğer maddi durumun iyiyse izmirdeki etliye sütlüye karışmadan balını kaymağını yersin yani iyi yerlerde oturursun iyi yerlerde takılırsın ve istediğin hayatı yaşarsın
  • Bugünden sonra Türkiye'de yaşanmaz diyorum. İzmir bile bu kadar soğuksa en iyisi kalkıp Maldivler'e yerleşmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amazonta

Kesinlikle Niğde değil

Niğde'yi beğenmezdim daha beterine düştüm... Yinede büyük konuşmayın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde bu tip konularda eskişehir ve çanakkale galip çıkar..
  • Mesaj sayısı 81 olduğunda konuyu kapatabiliriz.
  • Kocaeli. Hem İstanbul'a yakın hem sanayi bölgesi hem de trafik sorunu yok. Denizi de var. Doğal alanları da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _HYPNOTIC_

Eskişehir

şu verdiğin resimdeki cadde üzerinde ev fiyatları ne kadar ? :) ne olarak geçiyor orası bi sahibinden den falan bakayım :D
  • Çanakkale, Muğla
  • DarthCroaton kullanıcısına yanıt
    Adalar olarak geçiyor.Tepebaşı ilçesine Hoşnudiye Mahallesine ait 2 sene önce 700TL kira veriyor idim 3+1 eve ev kötüydü.Şimdi ortalama bir ev 1000 TL kirası vardır emlakta balon var 3-4 sene öncesine kadar çok ucuza alabilrdin bir daire fakat şimdi ederinden çok daha üstünde fiyatlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.