Şimdi Ara

Türkiye 'de ilk CORSAIR H100 kısa incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
900
Cevap
9
Favori
52.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: menem

iyi güzel de soğutucunun distribitörü digitaltrend de sstokta yok diyor nasıl anlamadım?

İnventusa bakın..

iventus sogutu linkine tikladiginizda stokta olmadigini 1-2gun icinde teslim edilecegini yaziyor
    sinucta iventus bunu kensi getirtmiyor digitaltrend ithalatci firmadan temin ediyor
    iventus sozunde durur ozaman digitaltrend guncellememis siteyi
  • bu sabah baktım ithalatcı firmaya güncellemiş ve stoklarında gözüküyor o zaman iventusa teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

iyi güzel de soğutucunun distribitörü digitaltrend de sstokta yok diyor nasıl anlamadım?

İnventusa bakın..

iventus sogutu linkine tikladiginizda stokta olmadigini 1-2gun icinde teslim edilecegini yaziyor
    sinucta iventus bunu kensi getirtmiyor digitaltrend ithalatci firmadan temin ediyor

Evet haklısınız büyük bir ihtimalle siteleri güncel değil bence telefonla konuşup kesin bilgi almak gerek...

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnventusa bakın..

Evet haklısınız büyük bir ihtimalle siteleri güncel değil bence telefonla konuşup kesin bilgi almak gerek...

güncellemişler aradım sordum stokta mevcut yani iventus'un sitesinde 1-2 gün içinde gönderilecek ifadesi çok doğru zaten iventus müşteri menuniyeti olarak 1. sırada kendilerine çok teşekkür ediyoruz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnventusa bakın..

güncellemişler aradım sordum stokta mevcut yani iventus'un sitesinde 1-2 gün içinde gönderilecek ifadesi çok doğru zaten iventus müşteri menuniyeti olarak 1. sırada kendilerine çok teşekkür ediyoruz...

Evet dostum inventustan daha öncede alışveriş yapmıştım.. Ben de sipariş verdim h100 için sanıyorum yarın kargoya verecekler...

• Corsair H100 Haf912' ye oluyor mu, deneyen var mı?
  • ürün elinize geçtiğinde paylaşırsanız seviniriz...
  • quote:

ürün elinize geçtiğinde paylaşırsanız seviniriz...

Elbette vaktim olursa testte yaparım ama resimleri paylaşacağım...
  • bu ürünü uzun zamandır bekliyordum. fiyat araştırması yaparken ürünün burda daha uygun olduğunu gördüm ilgilenen arkadaşların bakmasında fayda var

http://www.teknosepet.com.tr/?urun-detay_316951_CORSAIR_Hydro_Serisi_H100_Extreme_Performans_Sivi_CPU_Sogutma_Sistemi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blick

bu ürünü uzun zamandır bekliyordum. fiyat araştırması yaparken ürünün burda daha uygun olduğunu gördüm ilgilenen arkadaşların bakmasında fayda var

http://www.teknosepet.com.tr/?urun-detay_316951_CORSAIR_Hydro_Serisi_H100_Extreme_Performans_Sivi_CPU_Sogutma_Sistemi.html

daha iyi fiyat var burda ama siteden alışveriş yapan var mı acep nasıldır?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blick

bu ürünü uzun zamandır bekliyordum. fiyat araştırması yaparken ürünün burda daha uygun olduğunu gördüm ilgilenen arkadaşların bakmasında fayda var

daha iyi fiyat var burda ama siteden alışveriş yapan var mı acep nasıldır?

geçenlerde bi arkadaşım ipadi almak için araştırırken fiyatının iyi olduğunu görünce sipariş verdi sorunsuz olarak geldi. kapıda ödeme gibi seçenekleride varmış

• iyi fiyat kacirmasin o zaman alacak arkadaslar
  • Merhaba arkadaşlar ürün bu sabah İnventustan geldi,kurulumu azönce bitirdim 4 fanlı kurulum yapmak gerçekten zormuş biraz uğraştırdı neyseki yeğenim yardıma koştu o fanları tuttu ben montajladım,ayrıca kasam corsair obsidian 800 d güzel bir ikili oldu...Şuanda test yapamıyorum vakit olduğunda onuda yaparız...

Türkiye 'de ilk CORSAIR H100 kısa incelemesi

• quote:

Merhaba arkadaşlar ürün bu sabah İnventustan geldi,kurulumu azönce bitirdim 4 fanlı kurulum yapmak gerçekten zormuş biraz uğraştırdı neyseki yeğenim yardıma koştu o fanları tuttu ben montajladım,ayrıca kasam corsair obsidian 800 d güzel bir ikili oldu...Şuanda test yapamıyorum vakit olduğunda onuda yaparız...

4 FANLI KURULUM GEREKLİ Mİ? ne kadar fark ediyo acaba. bende h100 almayı düşünüyorumda. bendede obsidian 800 d var 4 fan olunca aşşağı çok sarkmıyomu? görüntü açısından sıkıntı oluşmuyormu?

bu arada kasa güzel soğutucu güzelde psu olmamış :P thermaltake xt 775 mi :D artık ax 850 yada 1200 alırsın tam set olur

• Güle güle kullanın. Bende sistemde güncelleme yaptım. Fanların gelmesini bekliyorum, sonra güzel bir video yayınlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorwaK

Güle güle kullanın. Bende sistemde güncelleme yaptım. Fanların gelmesini bekliyorum, sonra güzel bir video yayınlayacağım.

Sizde güle güle kullanın hayırlısı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

quote:

Merhaba arkadaşlar ürün bu sabah İnventustan geldi,kurulumu azönce bitirdim 4 fanlı kurulum yapmak gerçekten zormuş biraz uğraştırdı neyseki yeğenim yardıma koştu o fanları tuttu ben montajladım,ayrıca kasam corsair obsidian 800 d güzel bir ikili oldu...Şuanda test yapamıyorum vakit olduğunda onuda yaparız...

4 FANLI KURULUM GEREKLİ Mİ? ne kadar fark ediyo acaba. bende h100 almayı düşünüyorumda. bendede obsidian 800 d var 4 fan olunca aşşağı çok sarkmıyomu? görüntü açısından sıkıntı oluşmuyormu?

bu arada kasa güzel soğutucu güzelde psu olmamış :P thermaltake xt 775 mi :D artık ax 850 yada 1200 alırsın tam set olur

Teşekkürederim fazla bir sarkıntı olmuyor psu dan çok memnunum sessiz tt 875 watt.. 4 fanlı olması soğutma açısından daha avantajlı yanlız ben kutu içinde gelen fanları kullanmadım kendi gelid marka 9 yapraklı fanlarımı kullanıyorum ayrıca fanları zalman mfc2 ye bağladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 5 Ekim 2011; 19:22:42 >

• quote:

Bu arada sormayı unuttum. 4 fanlı kurarken eksik vidaları nereden temin ettniz?

Birde kurulum yaparken inşallah vidaları tam olarak sıkmamışsınızdır çünkü vidalar gereğinden fazla uzun ve fanlarını radyatöre tuttururken tam sıkarsanız peteği delip geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorwaK

quote:

Bu arada sormayı unuttum. 4 fanlı kurarken eksik vidaları nereden temin ettniz?

Birde kurulum yaparken inşallah vidaları tam olarak sıkmamışsınızdır çünkü vidalar gereğinden fazla uzun ve fanlarını radyatöre tuttururken tam sıkarsanız peteği delip geçiyor.

Evet baya bir sıktım aslında ama özellikle tavan bölgesini takarken sıkmak gerekiyor şimdi kontrol ettim herhangi bir durum göremedim...Vida diğer soğutucum h70 di ondan kalanlar vardı takviye yaptım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 5 Ekim 2011; 19:35:02 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.