Şimdi Ara

Türkçeye kaç dakika harcıyorsunuz, netler ne alemde? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: makinamüh

quote:

Orijinalden alıntı: nevitra

quote:

quote:

24 mart pazar bekliyorum tr 1 saat sürdü beyler diye

Hocam sen kendine hangi denemeleri ölçüt görüyosun özellikle türkçede .Ben mesela kapsülden 20 dakikadan 3 deneme çözüyorum 1 saat sürüyor max 5 6 yanlış çıkıyor çözüysen farketmişsindir çok açık sorular.

valla kapsülü yazın çözdüm pek hatırlamıyorum ama sorular galiba kısaydı yada kolaydı herneyse öyle birşeydi

trde daha çok özdebir gibi deneme aradım ama bulamadım ondan dolayı piyasada çözmediğim yayın kalmadı tabir-i caizse

bence sıralama şöyle (uzunluk bakımından)

sıradışı analiz>karekök>sınav>birey>final

zorluk bakımından

birey ygs lys soru bankasının arkasındaki 10 deneme>final>karekök>sınav>sıradışı analiz

Anladım hocam.Evet çok net sorular yani 10 denemede 1 belki kapalı soru var.Çıkmış soruları çözeyim artık çıkarılamaz yapılamaz vs. soruları ana düşünce sorularından uzun sürüyo bunu telafi emek lazım.Teşekkür ederim hocam

evet,ösym yi baz almamız gerekiyor çünkü ösym benzeri bir türkçe ygs denemesi yapamadılar bence daha.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

24 mart pazar bekliyorum tr 1 saat sürdü beyler diye

Hocam sen kendine hangi denemeleri ölçüt görüyosun özellikle türkçede .Ben mesela kapsülden 20 dakikadan 3 deneme çözüyorum 1 saat sürüyor max 5 6 yanlış çıkıyor çözüysen farketmişsindir çok açık sorular.

valla kapsülü yazın çözdüm pek hatırlamıyorum ama sorular galiba kısaydı yada kolaydı herneyse öyle birşeydi

trde daha çok özdebir gibi deneme aradım ama bulamadım ondan dolayı piyasada çözmediğim yayın kalmadı tabir-i caizse

bence sıralama şöyle (uzunluk bakımından)

sıradışı analiz>karekök>sınav>birey>final

zorluk bakımından

birey ygs lys soru bankasının arkasındaki 10 deneme>final>karekök>sınav>sıradışı analiz

Anladım hocam.Evet çok net sorular yani 10 denemede 1 belki kapalı soru var.Çıkmış soruları çözeyim artık çıkarılamaz yapılamaz vs. soruları ana düşünce sorularından uzun sürüyo bunu telafi emek lazım.Teşekkür ederim hocam

evet,ösym yi baz almamız gerekiyor çünkü ösym benzeri bir türkçe ygs denemesi yapamadılar bence daha.

Ne yalan söyleyeyim daha kimse ya ÖSYM mantığını anlamadı ya da ben anlamadım.Ya Allah aşkına dershane zirve denemesi yapıyo 2 tane problem var ya.Sosyalden hiç bahsetmiyorum yeminle bilgi sorusu 5 i geçmez onlarıda ilkokuldan beri sürekli gördüğümüz bilgiler.Türkçe zaten sanki hiç 2012 YGS olmadı yani.Fen için bi şey demicem ben çok kolay diyorum arkadaşları zor kapalı diyolar.Her neyse hep zirve olduğumuz için böyle dedim ama fem esen fbm odtü falan yalan yani bana boş geliyo açıkçası.

• "türkçe 20 dakikada bitiyor, net 40 oluyor . 39 yapanı banlıyorum . bil bakalım ben kimim " diye esrarengiz bir mesaj aldım privatemessagedan . merak ettim kim acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatov224

"türkçe 20 dakikada bitiyor, net 40 oluyor . 39 yapanı banlıyorum . bil bakalım ben kimim " diye esrarengiz bir mesaj aldım privatemessagedan . merak ettim kim acaba ??

Ankyer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam 3 tane deneme çözdüm,ilkini bilmiyorum genel denemeydi ama hızlıydım.Diğer ikisi 35 dk sürdü 5 ve 6 yanlışım çıktı saçma sorulardan.
  • Hocam hergün paragraf çözmek işine yarar.Değinilmemiştir,ulaşılamaz gibi sorularda önce şıkları okuyup ufkuna yerleştirmek işini kolaylaştırabilir.Geri kalanı ise senin dilbilgisi bilgine bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilinmeyenArtist -- 18 Mart 2013; 10:58:43 >
  • Buradaki arkadaşlar süper zeka mı ? yoksa biz mi gerizekalıyız anlamadım ????

23 dakikada 36 yapıyormuşşş :)
  • 50dk civarı 30+ geliyor maşallah herkes yarım saatte bitiriyor helal
  • 50 dk sürüyor genelde 25-35 arası değişiyor
  • 30 - 35 dk sürüyor 2-4 yanlış çıkıyor genelde.
  • 20-25 dakika arası ayırıyorum, en kötü 4-5 yanlış çıkıyor.
  • Fem'in dün yaptığı Son Prova denemesinde 32dk'da 38D yaptım .
  • Hadi 30-40 dakika neyse de 20-25 dakikada bitiriyorum diyenler ya harbiden çok iyi bu konuda ya da süreyi şaşırtıp yazıyor buraya. Haksız mıyım?
  • 37 dakika 38,75 net son deneme.
  • 35-50 dk arası değişiyor zaman fem vb. denemelerde en azda 35 net yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balyos

3 dk çözüyorum 45 net 5 soruda kendim yazıyorum

Tuttum seni kanka :D

O değilde rekorum 15 dakika diyen arkadaş tüm derslerden mi çözüyosun napıyosun :))

Söz meclisten dışarı forumdakilerin yarısının sallamadığını bilsem moralsizlikten sınava giremeyeceğim arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scLeng -- 18 Mart 2013; 17:34:39 >
  • Orijinalden alıntı: scLeng

Orijinalden alıntı: Balyos

Söz meclisten dışarı forumdakilerin yarısının sallamadığını bilsem moralsizlikten sınava giremeyeceğim arkadaş.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scream5 -- 18 Mart 2013; 18:39:02 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.