Şimdi Ara

Turkcellden 'taahhütlü' olarak BEYAZ cihaz (iPhone4/4S&iPad2) alabilmiş olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TRCELL e kurumsal üyeyim bayadır ve bundan önce aldığım iPhone 4 te stokta beyaz olmadigindan dolayi siyah, ayni sebepten iPad 2 de siyah alindi..Bugün 4s sordum ama kac gb lik versyon olursa olsun yine beyaz yok deniyor..
    Allah aşkına TRCELL den "taahütlü" olarak BEYAZ cihaz almayi basarmis olan arkadaslar var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARDANADAM34 -- 31 Ocak 2012; 20:22:29 >

• Herkes beyaz renge saldırdı ilk çıktığında o yüzden stoklarında kalmamış. Yoksa beyaz alan arkadaşlar var forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratlevent

Herkes beyaz renge saldırdı ilk çıktığında o yüzden stoklarında kalmamış. Yoksa beyaz alan arkadaşlar var forumda

E sayin dostum bende ondan sordum zaten ama hani nerdeler ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARDANADAM34

quote:

Orijinalden alıntı: muratlevent

Herkes beyaz renge saldırdı ilk çıktığında o yüzden stoklarında kalmamış. Yoksa beyaz alan arkadaşlar var forumda

E sayin dostum bende ondan sordum zaten ama hani nerdeler ? :)

Birazdan çıkarlar ortaya
  • Ben aldim :)
  • Ben siyah almak için gittim beyaz var dediler ben almadım siyahi bekledim 10 gün filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün darty den aldım kontratlı 4s 16gb
  • Vay anasini arkadas..desenize bunlarin tum garezi banaymis o zaman
  • Arkadaş erkek adama pek yakışmıyor beyaz. Ne bileyim daha çok böyle tüm gün avm de dolaşan tuhaf kızlarda var beyaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoke6666

Ben siyah almak için gittim beyaz var dediler ben almadım siyahi bekledim 10 gün filan

Senin olay ayriymis Ben 25 subeyi telefonla aradim 2sinde siyah buldum bir gun Carrefourda oylesine gitmisken Teknosadaki Turkcelle sordum 1 tane var dedi hattim yanimda degildi eve gittim hatti alip hemen telefonu aldim sonuncusuydu zaten 23 Ocakta 6 tane gelmis Sali gunu 1 tane kalmis onu da aldim iste
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.