Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medya oynatıcıdaki altyazı boyutu buyutuluyor mu bilen araştıran oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın aşırı yavaş tavırları dışında herşey güzeldi diziler filmler belgeseller güzel güzel kullanıyorduk derken bugün aradılar "6 ay doldu hediyeniz bitti kanalları kapatıyoruz" dediler. "Güzel günlere devam etmek istiyorsanız faturaya ek ücretle sözleşmeyi yenileyelim yoksa bazı kanalları (beni ilgilendiren 2-3 belgesel kanalını da saydı) artık izleyemeyeceksiniz" dediler. Ben daha fazla ödemek istemiyorum ama açık şekilde hangi kanallar kalacak hangileri ücretli olduğu için kapanacak bir türlü öğrenemiyorum. Sitelerindeki bilgiler bile aylardır güncellenmemiş. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

Not: Bir de aynı cihaz bir akrabamda çok daha hızlı ve stabil çalışıyormuş acaba yenilerin işlemcisi daha mı iyidir..
  • buberk B kullanıcısına yanıt
    Giriş paketine sahipsiniz sanırım. İngiltere Ligi, NBA TV, Discovery ve Eurosport kanalları giriş paketi kapsamı dışında.
    Ben de 4k kutu var, cihaz gayet hızlı.
  • Bende 4k kutuya geçiş yapmak istiyorum. Bu cihaz bana kafayı yedirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

Fiber varsa kullanılır ama yoksa evden içeri sokulmaz.

Yoksa girilmiyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

Fiber varsa kullanılır ama yoksa evden içeri sokulmaz.

Yoksa girilmiyor zaten

Öylemi ben giriliyor sanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gray Code

Evimde 100 mbps s.o. fiber internet kullanıyorum.Turkcell tv+ bağlatsam internete olumsuz bir etkisi olur mu ?

Tarifen ney hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: portative

@cronaldo2

Geçiyorsunuz. Ben geçtim.
    İnternet, tv ve telefona 89 tl ödeyeceğim. Süper oldu.

Bu arada HD cihaz kullananlar vakit kaybetmeden cihazını bir şekilde 4K kutu ile değiştirin. Cihaz bildiğin akıyor..

Hocam bizim hat Vodafone faturalı bayiden abonelik alacağız hat taşıma olana kadar beklermiyiz?

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Hocam dört dörtlük fiber kampanyasını kullanıyorum.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, Bilgisayar da Turkcell Tv izlemek için illa Chrome'yi bilgisayardan kaldırmamız mı gerek?

Explorer acmıyor, Chrome ile açılamaz diyor ama Explorer'den giriş yapmaya çalışıyorum...

Acaba Explorer 'da giriş yapamamam Chrome yüklü olduğu için mi, çakışıyor mu acaba?
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Browserda sadece explorer ve firefoxta eklentiyle beraber çalışıyor. Explorer da çalışmıyorsa eklentide sorun olabilir. Firefox kurup deneyin. Chrome u kaldırmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaşlar bir sorum olacak, Bilgisayar da Turkcell Tv izlemek için illa Chrome'yi bilgisayardan kaldırmamız mı gerek?

Explorer acmıyor, Chrome ile açılamaz diyor ama Explorer'den giriş yapmaya çalışıyorum...

Acaba Explorer 'da giriş yapamamam Chrome yüklü olduğu için mi, çakışıyor mu acaba?

Hiçbirini kaldırmadan Firefox ve IPtv plugini yükleyerek oluyor

Explorer olur diyor fakat explorer da çalışmadı
  • Çok teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaşlar bir sorum olacak, Bilgisayar da Turkcell Tv izlemek için illa Chrome'yi bilgisayardan kaldırmamız mı gerek?

Hiçbirini kaldırmadan Firefox ve IPtv plugini yükleyerek oluyor

Explorer olur diyor fakat explorer da çalışmadı

Kotadan yiyormu pc den izleyince sitede cepten Webden kotanizdan yemez demiş.

• aile paketınde hangi kanallar var arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentli1

aile paketınde hangi kanallar var arkadaşlar

Tüm kanallar var hocam yani discovery felan açık.

Arkadaşlar bilgisayardan plugin ile izleyince kota yiyormu?

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Kota yemiyor olabilir, benim hız 3Mbit e düşmüştü, PC de TV+ çalışırken indirme hızı etkilemeden 3 Mbit le indirme yapılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

Kota yemiyor olabilir, benim hız 3Mbit e düşmüştü, PC de TV+ çalışırken indirme hızı etkilemeden 3 Mbit le indirme yapılabiliyor

sinema kanalları varmı aile paketınde
  • Bizde yakın bi zamanda Turkcell 5'i 1 Yerde paketine geçmeyi düşünüyoruz. Turkcell TV paketlerinden Aile Paketini seçtiğimizde, PL, Bundesliga, NBA maçlarını yayınlayan kanallarını; belgesel kanallarını vs. herhangi bi ek ücret ödemeden seyredebileceğiz değil mi ?

Televizyondan Turkcell TV+ kullanırken, internette herhangi bi yavaşlama ve ping sorunu olmuyordur umarım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi Arkadasa Bakicaktim -- 2 Şubat 2017; 16:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhnozycl

Bizde yakın bi zamanda Turkcell 5'i 1 Yerde paketine geçmeyi düşünüyoruz. Turkcell TV paketlerinden Aile Paketini seçtiğimizde, PL, Bundesliga, NBA maçlarını yayınlayan kanallarını; belgesel kanallarını vs. herhangi bi ek ücret ödemeden seyredebileceğiz değil mi ?

Televizyondan Turkcell TV+ kullanırken, internette herhangi bi yavaşlama ve ping sorunu olmuyordur umarım ?

ilk sorunun cevabı evet
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.