Şimdi Ara

TURKCELL T20 ROM YÜKLEME-DETAYLI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
6
Favori
117.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senutarus

quote:

Orijinalden alıntı: rockustadt

Uzun süredir bu konu üzerinde duruyordum internette araştırmadığım yer kalmadı ama hiç birine güvenip bu işe kalkışmamıştım senin konunu görene kadar. Anlattığın yolu izleyerek eksiksiz tek tek CepTSonic rom u kurdum kısa sürede şu anda çok ayrıntılı inceleme yapamadım ( kablosuz net yok o yüzden internete giremiyorum ) genel olarak hoşuma gitti. Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, bir sorunuz olursa elimden geldiğince yardım ederim herzaman

Telefonu inceledim sanki yeni bir telefon almışım hissiyatı yarattı :) menüye ek olarak ' DSPManage ' 'spare part ' gibi uygulamalar geldi bunları anlayamadım ne işe yaradıklarını. Kullanım bakımından acaip derecede rahatladı telefon oldukça hızlı en ufak bir kasma dahi yok ( denemek için 8gb sd card'ıma yüklendim ) kullanımı gayet güzel fakat daha telefon ile internete bağlanma fırsatım olmadığı için wifi test edemedim onu da yazarım test ettiğimde :) tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerAkgün -- 2 Aralık 2012; 23:27:38 >

• quote:

quote:

quote:

Uzun süredir bu konu üzerinde duruyordum internette araştırmadığım yer kalmadı ama hiç birine güvenip bu işe kalkışmamıştım senin konunu görene kadar. Anlattığın yolu izleyerek eksiksiz tek tek CepTSonic rom u kurdum kısa sürede şu anda çok ayrıntılı inceleme yapamadım ( kablosuz net yok o yüzden internete giremiyorum ) genel olarak hoşuma gitti. Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, bir sorunuz olursa elimden geldiğince yardım ederim herzaman

Telefonu inceledim sanki yeni bir telefon almışım hissiyatı yarattı :) menüye ek olarak ' DSPManage ' 'spare part ' gibi uygulamalar geldi bunları anlayamadım ne işe yaradıklarını. Kullanım bakımından acaip derecede rahatladı telefon oldukça hızlı en ufak bir kasma dahi yok ( denemek için 8gb sd card'ıma yüklendim ) kullanımı gayet güzel fakat daha telefon ile internete bağlanma fırsatım olmadığı için wifi test edemedim onu da yazarım test ettiğimde :) tekrar teşekkürler.

Dps manager müzik için ekolayzer ayarlarını yapmanızı sağlar, spare part ise geçiş efektlerini hızlandırarak daha akıcı bir telefon sağlar size, bide spare parts dan sistem fontunu da küçltebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

dostum birde ana sayfanın başında verdiğin şu linkteki rom ile "http://www.turkcell.com.tr/Downloads/servis-yazilimi/android/turkcellT20/T20ROMNFC_22.11.11.zip " sayfanın sonunda verdiğin bu turkcell romunun farkı ne acaba? http://hotfile.com/dl/148009654/ae3a629/Turkcell_2.3.5_CWM.zip.html biri 269mb diğeri 100mb hangisini yüklemek gerekiyor teli eski haline almak için.100mb olanda turkcell uygulamaları kaldırılmış şekildemi hazırlanmış

İlki stock rom, 2 si custom rom gibi yükleniyor tek farkı o

saol dostum 2. kurdum orjinal roma döndüm tekrar turkcell uygulamaları tekrar geldi,root olayını yapayım dedim ama olmuyor.eskiden ses kısma power tuşuna basınca üçgen işaretli android çıkıyordu,şimdi clockword çıkıyor beceremedim bi türlü :)

• quote:

quote:

quote:

dostum birde ana sayfanın başında verdiğin şu linkteki rom ile "http://www.turkcell.com.tr/Downloads/servis-yazilimi/android/turkcellT20/T20ROMNFC_22.11.11.zip " sayfanın sonunda verdiğin bu turkcell romunun farkı ne acaba? http://hotfile.com/dl/148009654/ae3a629/Turkcell_2.3.5_CWM.zip.html biri 269mb diğeri 100mb hangisini yüklemek gerekiyor teli eski haline almak için.100mb olanda turkcell uygulamaları kaldırılmış şekildemi hazırlanmış

İlki stock rom, 2 si custom rom gibi yükleniyor tek farkı o

saol dostum 2. kurdum orjinal roma döndüm tekrar turkcell uygulamaları tekrar geldi,root olayını yapayım dedim ama olmuyor.eskiden ses kısma power tuşuna basınca üçgen işaretli android çıkıyordu,şimdi clockword çıkıyor beceremedim bi türlü :)

Turkcell stock roma döneceksen ilk yol ile yap daha stabil olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim telefonda ekran tamamen pembe oldu bar falan çıkmadı .4-5 kez denedim

allah razı olsun arkadaşım.hallettim.sorunsuz yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 3 Aralık 2012; 20:28:43 >
  • Çok Yararlı Olmuş Tek Diyeceğim Helal Olsun Çok İyi Anlatmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkamun

Çok Yararlı Olmuş Tek Diyeceğim Helal Olsun Çok İyi Anlatmışsın.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu

• hocam wifi bağlanamıyorum ceptesnc yüklemiştim arkadaşın biri de aynı sorunu yaşamış anlattığın yolu denedim fakat wifi buluyor bağlanmaya çalışıyor ' ıp dresi alınıyor ' dan sonra bağlantı kesildi diyor nasıl çözebiliriz :/
  • quote:

hocam wifi bağlanamıyorum ceptesnc yüklemiştim arkadaşın biri de aynı sorunu yaşamış anlattığın yolu denedim fakat wifi buluyor bağlanmaya çalışıyor ' ıp dresi alınıyor ' dan sonra bağlantı kesildi diyor nasıl çözebiliriz :/

Malesef ceptsonicte o sorun var ben ilk ceptsonic yukledim sonra cygenmodu yukledim cygenmod cak stabil ve wifi sorunu yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkamun

quote:

hocam wifi bağlanamıyorum ceptesnc yüklemiştim arkadaşın biri de aynı sorunu yaşamış anlattığın yolu denedim fakat wifi buluyor bağlanmaya çalışıyor ' ıp dresi alınıyor ' dan sonra bağlantı kesildi diyor nasıl çözebiliriz :/

Malesef ceptsonicte o sorun var ben ilk ceptsonic yukledim sonra cygenmodu yukledim cygenmod cak stabil ve wifi sorunu yok :)

Şuana kadar 5-6 alete ceptesonic kurdum, hepsinde de belirtiğim ayarları yaptım ve hepsi de bağlandı, dogru yaptığïnıza emin olun

• Hocam söylediğiniz ayarları tekrar kontrol ettim eksik bir yer varmış tamamladım ve wifi bağlandı fakat şimdiki sorunumda wifi full çektiği halde ( bir kaç modem den yani farklı wifi den denedim ) herhangi bir siteye giremiyorum yani internette veri akışı yok bağlanıyor ama internete girmiyor çözeblirsek çok mutlu olucam rom u çok beğendim tekrar değiştirmek istemiyorum ona göre değiştiricem
  • quote:

Hocam söylediğiniz ayarları tekrar kontrol ettim eksik bir yer varmış tamamladım ve wifi bağlandı fakat şimdiki sorunumda wifi full çektiği halde ( bir kaç modem den yani farklı wifi den denedim ) herhangi bir siteye giremiyorum yani internette veri akışı yok bağlanıyor ama internete girmiyor çözeblirsek çok mutlu olucam rom u çok beğendim tekrar değiştirmek istemiyorum ona göre değiştiricem

Ayarları silip hepsini tekrar bir yazın, olmazsa baska bir nedeni vardır biraz araştırım

• Ayarları silip tekrar denedim fakat aynı sorun devam etmekte. İnternet bağlantım var ama en basiti google dahil açılmıyor.
  • quote:

Ayarları silip tekrar denedim fakat aynı sorun devam etmekte. İnternet bağlantım var ama en basiti google dahil açılmıyor.

Vallahi az internetten baktım ama wifi sorunu sadece ip adresi alınamamasıyla ilgili oluyor, oda bu ayarlarla gideriliriyor. Modemde sorun olabilir
  • modem'e sıkıntısız bağlanabiliyoruz pc ile bir de arkadaşın T20 ile. Önerdiğin başka bir rom var mı ? ya da başka ceptesonc kursam sorun düzelir mi acaba
  • quote:

modem'e sıkıntısız bağlanabiliyoruz pc ile bir de arkadaşın T20 ile. Önerdiğin başka bir rom var mı ? ya da başka ceptesonc kursam sorun düzelir mi acaba

Ceptsonic v3 en düzgünü, nasıl baglanmadı hayret ettim.huawei 2.3.6 kur en temizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar kurdum sorun düzelmedi neyse artık söylediğini kuracağım şimdi teşekkürler uğraştırdım senide.
  • quote:

Tekrar kurdum sorun düzelmedi neyse artık söylediğini kuracağım şimdi teşekkürler uğraştırdım senide.

Keşke yardımcı olabilsem, bi huawei 2.3.6 yı deneyin bir bakalım

• aksilik değilmi pembe bar yarıya gelmeden dondu hala bekliyorum kapatıp tekrar mı denesem :)
  • quote:

aksilik değilmi pembe bar yarıya gelmeden dondu hala bekliyorum kapatıp tekrar mı denesem :)

Kapatıp tekrar deneyin, allah allah aksilikler üstüste geldi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.