Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.477
Cevap
21
Favori
315.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun yüklemeyi anlatıcak olan var mı? Marketten değil ama bilgisayardan indirip atmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: semolihano123

Oyun yüklemeyi anlatıcak olan var mı? Marketten değil ama bilgisayardan indirip atmak istiyorum

Ayarlar uygulamalardan bilinmeyen kaynaklari isaretleyin. Dosya yoneticisini acip sd karta attiginiz apk dosyasini secin ve kurun.
  • cihazı root ettim, ini partition tool ile 2.ye böldüm sd kartı link2sd yi yükledim çalıştırdım bikaç kere baştan başlattım tel.i açıp kapadım ama olmuyor "YENİDEN BAŞLATTIKTAN SONRA BU MESAJI ALIYORSANIZ 2.BÖLÜM OTOMATİK OLARAK KURULAMIYOR DEMEKTİR, LİNK2SD İLE LİNK YARATAMAZSINIZ " Yazısı cıkıyor sizce nerde yanlış yapmış olabilirim yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar LİNK2SD kullanımından ve kurulumundan anlayan kimse yokmu bi yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

Arkadaşlar TİM`lerde sadece kontratlımı satılıyor eğer kontratsız satılıyorsa fiyatı ne kadar acaba şuan daha doğrusuyla hangi fiyat aralığında satılıyor.Cevaplarsınız sevinirim...

geçen hafta birisi DH 2 ci elde , sıfır 360 tl ye sattı. zaten kontratlı cihaz almak çok anlamsız ( vdf 945 hariç , zamanında 1 tl idi )

T20 şuanda ram sebebi ile düşük bir donanıma sahip cihaz. ( dlna / nfc tek artısı ) , cihazıacele etmenden almanızı tavsiye ederim.
  • Az once cebimden firladi alt gumus renkteki yerin 1 cm si kazindi, yan taraflarda yarilmma oldu. Ama ekranda vs hicbir sorun yok.
  • Arkadaslar 2tane t20 var suan elimde ve cok buyuk bir problemim var 2side garantiye gidiyodu ama vermedim videosunu cekiyorum burdan anlaticam aksama telefonlar suanda turkcell hatti gormuyor videosunu cekiyorum aksama paylasacam burdan insallah cozebiliriz yoksa 3 gunluk telefonlar garantiye gidecek tim de 2 saatten fazla ugrastilar cozemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares88

Arkadaslar 2tane t20 var suan elimde ve cok buyuk bir problemim var 2side garantiye gidiyodu ama vermedim videosunu cekiyorum burdan anlaticam aksama telefonlar suanda turkcell hatti gormuyor videosunu cekiyorum aksama paylasacam burdan insallah cozebiliriz yoksa 3 gunluk telefonlar garantiye gidecek tim de 2 saatten fazla ugrastilar cozemediler

Hocam afedersiniz ama timdekilerin alayi mal. Hicbiri anlamiyor cihazdan.
  • iyi gunler arkadaslar

android icin kurdugumuz sitemize T20 kullanıcılarına yol gosterecek katılımcı-mod

aramaktayız bilgilerinize,

site imzamdadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: semolihano123

Oyun yüklemeyi anlatıcak olan var mı? Marketten değil ama bilgisayardan indirip atmak istiyorum

Ayarlar uygulamalardan bilinmeyen kaynaklari isaretleyin. Dosya yoneticisini acip sd karta attiginiz apk dosyasini secin ve kurun.

Hocam kendi kullandığın oyunların linklerini buraya atabilir misin bir de benim telefon angry birdste çok kasıyo sendeki de öyle mi ?
  • Forumdaşlarım telefon an itibariyle gelmiş bulunmakta. Açılışı yapıyorum.
    İlk yapılması gerekenleri yazarsanız sevinirim. Bu benim ilk android ve dokunmatik deneyimim olacak.
    İstanbuldan 465 TL Bonus'a 10 taksit imkanı ile alınmıştır ve siyahtır.
  • Neredesiniz millet konuyu uplayalım.
  • Hayırlı olsun ilk yapılması gerekenleri ben de bilmediğim için bir şey söyleyemicem biri yazabilirse iyi olur
  • Teşekkürler. Hiç beklemediğim bir anda geldi telefon. Kullanıcılar bayram dönüşü nedeniyle yollarda galiba.

Edit : Ücretsiz dakika ve internet paketi olayı nasıl gerçekleşiyor ? Sim kartı takalı yaklaşık 3 saat oldu ama herhangi bir mesaj gelmedi.
    Edit 2 : Mesaj gelmiş görmemişim. Şunu mereti bi öğrenirsem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 4 Eylül 2011; 15:22:40 >
  • Yeni teldfonumdan yaziyorum beyler up
  • xFeeL hayirli olsun. Yakinmisiz bende Adanadayim.
  • Mersindeyim. Yakınmışız.
    Artık yardımcı olursunuz şu kardeşinize. Bu android beni baya bi yıprattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

iyi gunler arkadaslar

android icin kurdugumuz sitemize T20 kullanıcılarına yol gosterecek katılımcı-mod

aramaktayız bilgilerinize,

site imzamdadır.

Noyan Bey PM attim ama cevap vermediniz. Bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Mersindeyim. Yakınmışız.

Tabii her turlu soru icin pm atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Mersindeyim. Yakınmışız.

Tabii her turlu soru icin pm atabilirsiniz.

Teşekkürler.

Android konusunda sıfır sayılırım ama kurcaladıkça kavradım sayılır. Hi Suite ile falan kurulumu yaptım.
    Root veya rom değiştirmeyi düşünmüyorum. Telefon çok yeni böyle devam etmek istiyorum.
    Olurda Turkcell'den başka bir operatöre geçiş yaparsam o zaman yeni Rom atarım. Telefonu Turkcell olarak kullanmanın anlamı kalmıyor çünkü.

Ufak tefek sorayım ;

Ana ekrana dijital saat nasıl ekleyebilirim ? 1 tane bulup denedim ama widget menüsünden mi seçiyoruz bilemedim açıkçası. Widget menüsünde bulamadım zaten.
    HTC'nin saatleri görsel olarak güzel ama alternatif varsa resimli olarak verirseniz memnun olurum. Mobildesiniz sanırım, müsait olduğunuzda da atabilirsiniz.

• @xFeeL

Evet mobildeyim, Antalyadan yeni donduk eve

Eger yuklediyseniz saati widgetlerde bulunur. Ama alternatif bilemiyorum pc den arastirip atarim size.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.