Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell'in yerinde olsam 99'luk paketi 85 yaparım, hızıda 15 yaparım. adsl diye bişi bırakmam ortalıkta.
  • Vinda var superbox da hangisini istersin göndereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20mbps 159 tl sınırsız paket kullanan varmı , olumlu olumsuz yönleri varmı soracaktım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazmislar ya vpn den girmis de yapmis bisyler 15-16 aliyomus ben de anlamadim

• ivenrec kullanıcısına yanıt
    Senin dediğini yaparsa kimse telefonuna İnternet paketi almaz ondan yapmazlar. Taşınabilir olmasından dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Yukarda yazmislar ya vpn den girmis de yapmis bisyler 15-16 aliyomus ben de anlamadim
    Olması muhtemel bir durum. Ben Türkmenistan'da çalışırken ev internetine ayda 100 dolar ödüyordum. Hızım da 2 Mbit :) Türkmenistan'da her şey yasaklı olduğu için VPN kullanıyorsunuz. O dönem Private Tunnel kullanıyordum. Ayarlar kısmında OBFS proxy seçeneği ile ABD-Newyork bağlantısı yapınca hızımın 100mbit olduğunu fark ettim. Yaklaşık 3-4 ay o şekilde kullandım. Şirletteki arkadaşlara söyledim, onlar denediğinde de aynı sonucu aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 19 Haziran 2019; 23:9:5 >
  • sınırsız 10 mgbit 100 tl halen satışı devam ediyor mu?
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Hayır

• berkagul B kullanıcısına yanıt
    Ya KARDEŞİM BİRAZ AZ YALAN KONUSUN BÖYLE BİRŞEY YOK TURKCELDE VPN İŞLEMİYOR YOK HIZ YUKSELİOMUS YOK SINIRSIZ OLUOMUS EĞER İŞLESEYDİ BİZİM HABERİMİZ OLURDU SEN
    MERAK ETME İNSANLARI KANDIRMA BOS YERE SUPERBOXDA HİLE HURDA İŞİ YOK HERKEZ PARASINI VERİR HAKKINI ALIR TURKTELEKOMUN YOURFREDOMLA HIZLANAN İNTERNETİ DEGİL BU KALİTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 19 Haziran 2019; 15:46:59 >
  • mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    TURK TELEKOMDA KULLANDIGIN SINIRSIZI :D

• Bizim senle farklı konustugumuz p... mevzusunu neolarak algılamıslar nasıl yansıtmıslar biz sadece vpnleyle hız düşmüyo hd p. İzliyoz diye konusmstuk

• heeee o konuyumu diyor bu adam şimdi anladım sen soyleyince yaw

• hat acıldı sabah, kullanmaya başladım 100 mb ücretsiz bitti sms geldi 1 gb tanımlandı aradım müşteri hizmetlerini arıza var bilgimizdahilinde ben bayi ile irtibata geçiyorum düzelicek dedi. düzeldi kampanya tanımlandı hattı hunharca kullanıyorum sıkıntı yok şuan. ama aktivasyon yapılmamış görünüyor onların sistemlerinde tekrar aradığımda bilgisini aldım. sırf merakımdan vpn yükledim her vpn de olmuyor free vpn master da speed test yapınca 50 mbps e kadar dowload verdi ama konu indirmeye geldiğinde ise değişen bişey yok yani görünürde hızlı fiziki indirme 3mbps i geçmiyor.
  • Aynen kanka benim 20 mps paketim vpn kullanmama ragmen 17 lerde kullanıyorum diye yazdım adamlar ne anlamıs nası yazmıs

• tlgsrcm T kullanıcısına yanıt
    Aldıgın paket kaça kaç onu bi söylermisin yardımcı oluyum

• Arkadaşlar süperbox alarak aranıza katıldım ancak şöyle bir sorunum var üst katta telefon sinyal alamıyor wifi gücünü nasıl veya hangi cihazla artırabilirim teşekkürler

• tlgsrcm T kullanıcısına yanıt
    abi cok komiksiniz neyi deniyosunuz anlamıyom biz orda opera vpn le yasaklı sitelere girince hız dusmuo dedik yani vpn acarsın ya hız biraz yawaslar 10mb se 7 6 felan iner videolar donar opera vpnde dusmuo videolar donmuo bundan bagsedioz size yemin ederim cokkomiksiniz superboxtA hile hurda işi yok birgun olursada ben sikayet edicem kim parasını ödüosa okadar kullanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 19 Haziran 2019; 18:6:30 >
  • EnDiViT kullanıcısına yanıt
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] bu ayarı yuksek yap

• Arkadaşlar modem arayüzün de dns değiştirmeyi bulamadım nerede acaba? Bütün sekmelere baktm sadece DDnS diye bişey var o da değişik bişey yani birincil ikincil dns girilmiyor.

• Oyle bi ekran bulamadim ?

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.