Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana söylenmedi ayrıca mh ile almadan önce yaptığım görüşmede 3-5.tl arası vergi denmisti bu da klâsik hat vergileri dendi ama 10 tl diyen olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğum yerde sürekli elektrik kesiliyor ve superbox'ı kullanamıyorum. Elimde Xiaomi powerbank var. Herhangi bir powerbankla kullanılabiliyor mu? Ve hangi kablo lazım net bilen biri link atabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 18 Ağustos 2019; 13:8:16 >
  • Vay arkadaş fiyatlara bak yahu . İlk 3 ay 59.90 a verdikleri sınırsız paketide kaldırmışlar . Uygun fiyata güzel paketler yapan bir firma çıksada tokatlasa şunları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joker80 kullanıcısına yanıt
    valla bana soylendi 10 tl vergi diye skntı yok 20mbps = 179+10 vergi 189 oducem hey ay canım internetim kimseye ellettirmem hep yanımdadır :D çok kaliteli birhizmeti kullanmak harika kesinti yok durma aksama kopma yok açıyorum ortamda benimki sınırsız kızlar kullanın diye :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Ağustos 2019; 12:52:8 >
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Elektrik kesiliyor diyecektin herhalde internetinin kesilmesine çözüm powerbank değildir
  • serkante S kullanıcısına yanıt
    Hocam kule modem kullanıyorum, ethernet ayarları kısmından yaptım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

179 luk paket almayı düşünürken zamlandı o yüzden düşünmüyorum sinir etti bir anda zam olayı
    "Zamlandı" dediğiniz paket hangisi? 20 Mbps 179,90 devam ediyor şu anda:
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi
  • serkante S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam özür dilerim, elektrik kesiliyor olacaktı
  • Malesef Superbox guncel fiyatlar uzerinden hic bir espirisi kalmadi . Gecen aylarda ki 4.5g sınırsız 279TL paket ezici olarak piyasada ki tüm alternatiflerin üzerindeyken ay başında ki yeni tarifeyle hem upload hızları düşürüldü hemde sınırsız paket hızları aşağı çekilerek zam yapıldı ...
    Şimdi ağları attılar , sazan bekliyorlar 4.5 G 200 gb kotalı paket 270 TL civarı , sınırsız paketlerde ise ücretlendirme 10 ve 20 mb paketler üzerinden yapılıyor ki onlarda da upload limitleri 5/10 mb olarak aşağı çekilmiş
    Yıl 2019 10 mb internet nedir allah aşkına , şimdi iyide burda alt yapı yok diyen adkadaşlar olucak 4.5g zaten bir çok lokasyonda çekmiyor , bizim millette bir merak paldır kültür atlıyor araştırmadan iki gün sonra ağlama duvarına döner hat çekmiyor stabil kullanamıyorum diye ...
    Bu box alanlar upload için alıyordu ( simetrik internet fiyatları ortada türkiyede ) internet tv yayıncılığı yapanlar , dosya transferi için küçük kobiler
    Turkcell baktı sazan bol , fiyatları çekti yukarı sazan bekliyor

• erdsavas kullanıcısına yanıt
    Bende 279 TL sınırsız paket upgrade için müşteri hizmetlerine talepte bulunmuştum fatura kesim tarihi yapalım dediler fakat sonraki ay bu kampanya bitti dediler .... :) sinir olmak değil benimki daha derin duygular besliyorum

• PVH kullanıcısına yanıt
    hocam sayfa 197 de yorum yapmışım aldığım ürünlerin linkide var bi kontrol et istersen
  • mixolydiantr M kullanıcısına yanıt
    Malesef düşüncelerinin hiçbirine katılmıyorum herhalde superbox kullanıcı değilsin çoğu yazdığın şeyin doğruluğu bile yok şuan turkcellin cıkardığı bu superbox bence en harika şeylerden birtanesi başka oparatorlerin boyle birşeyi cıkarcak gücü bile yok adamlar dunyanın en iyi teknolojisini kullanarak superonlinealtyapısını kurdular bizim insanlarımız nankor üstelik kaliteyi kullananlara sazan diyecek kadarda bilgisiz 10mbps interneti bile adlsye 10 basar bana gore evimdeki 50mbps internetle suan kullandıgım 20 mbps superbox arasında daglar kadar fark var tamam indirme konusunda adlsm daha hızlı dogal olarak ama emin ol kaliteli hizmet kullandıgının farkına varıyorsun ya istedigin yere gotur kullan kardeşim turkiyenin neresine gidersen internet yanında sen buna nasıl bir artısı kalmadı dersin hemde en iyi kapsama alanına sahip bir oparator veriyor bunu sana vallahi aldıgı paralara helal olsun bu superbox için ben bir kullanıcı olarak helal olsun diyorum iyi ki varsın turkcel cansın can

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

"Zamlandı" dediğiniz paket hangisi? 20 Mbps 179,90 devam ediyor şu anda:
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi

Alıntıları Göster
    Arkadaş 179 luk paketi önerince ona cevaben yazdım. 159 tl idi bu 20 tl arttı.

• Selamlar ,
    Superbox kullanıcısıyım ( 1 seneden fazla bir süredir ) sadece yazmak için yazmışsınız katılmadığınınız konu nedir ?
    Turktelekom 50mb sınırsız paketim var 110 TL ( eski kullanıcıyım)
    Mevcut tarife 200gb kotalı paket 279 TL 500 gb 390 TL civarı hanibir laf söylerken bir zahmet arkasınıda doldursak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixolydiantr -- 18 Ağustos 2019; 17:21:29 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millet her hıyarım diyene elinde tuzla koştuğu için şaşırtmayan yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixolydiantr -- 18 Ağustos 2019; 17:5:48 >
    Kardeşim Sınırsız 279tl Olan paketler stoklarla sınırlı bir kampanya şeklinde sunuldu adam sana 10 sene verecek hali yok hali hazırda bütcesi yetenler önce davrandı fırsatı yakaladı daha düne kadar sınırsız paketler bile yok tu adam isterse sınırsızlarıda herankaldırabilir fırsat kampanyası olarak geçiyor zaten hepsi elini cabuk tutup yararlanman lazımdı sen burda insanlara sazan yok bilmem ne diyemezsin senden önce davranıp aldılar diye insanları aşagılayamazsın biz fiyatlardan cok memnunuz sonuna kadarda hakediyor söylediklerinin hiçbirinin dogrulugu bile yok

• Önce okuduğunu anla bir önce ki mesajda da yazdım , 279 TL 4.5g sınırsız paket piyasada ki en iyi alternatif diye , şu anki ücretlendirmeleri sazan avıdır benim için nokta.
    Hizmetten değil şikayetimiz , ücretlendirmeden . Bu arada dünyanın neresinde var 10mb internet 270 TL :) 270 usd 10mb internet desen millet katliyam yaratır

• Arkadşalar 1.5 senedir altyapı gelecek diye bekliyorum ve umudu kestim artık. 10mb 129TL superbox almaya niyetim var. 2 hattım da vodafone'da. Bunları da Turkcell'e taşısam bir indirim falan var mı? Bayilerin kendine hayrı yok, emin olun bizler daha bilgiliyiz.

Bir de 129TL'lik pakete 65 ve 27TL'lik 12 aya bölünen bir ücret daha alınıyormuş. Bu doğru mu?

Bir de herhangi bir paketi satın alarak 3-5 daire kullanmak yasal mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white00 -- 18 Ağustos 2019; 13:53:40 >
    kardeşim isteyen kullanır isteyen kullanmaz bu seni ilgilendirmiyo ayrıca 10mb ye 99 tl oduyordum 1 hafta onceye kadar cokta memnundum biz surekli takip ediyoruz gerekirse musteri temsilcileriyle irtibat kuruyoruz burda herkez birbirine yardım ediyor yeni gelişmeler olucaktır muhakkak ama sen burda gelip herkeze yok sazanlar yok bilmemne diye hakaretlerde buluncaksan konuyu terket bence zaten seni yeni gordum burda yazıcaksanda uslubunca bişeyler yaz kimse sazan felan değil şuanki kotalı paketlerde güzel isteyen alıp kullanır turkcel onu uygun görmüş gelecek olan yeni gelişmeleride beklemedeyiz bakalım

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.