Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kangroo

Selam arkadaşlar.evimin olduğu bölgede altyapı problemi olduğu için ttnet 1.5 megabit hız verebiliyor 16 lık pakette.ben de buna geçmeyi düşünüyorum.merak ettiğim şey ise şu antlaşma metnini de okudum ama göremedim, bu internet sonuçta sim kart ile mobil olarak sağlanabildiği için bu verecekleri cihazı istediğimiz yere götürüp kullanabiliyor muyuz? mesela aldım gündüz işte akşam evde kullanabilir miyim?
    Cihazı götürdüğünüz takdirde Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Cihazı götürdüğünüz takdirde Evet.

Alıntıları Göster
    süper o zaman benim için ideal olur iş ev yayla üçlüsünde kullanırım.ve ttnet e 9 yılın ardından vedalaşma şarkıları söylerim.yeter bıktım 10 yıl önde 8 megabit alabiliyorken şimdi 0.2 megabit alabiliyorum. 10 megabitlik sınırsızı alayım her türlü işimi görür.
  • quote:

Hocam netleşmeden ekleme yapmasaydınız. Bu arada böyle evrak istenen oldumu arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Bir kişi daha yazmıştı konuya sizin gibi. Pek zahmetli birşey değil, bir fatura ve kimlik fotokopisi.. Basvuran kisilerin hazırda bulundurmasında fayda var. Malum her görevli farklı şekilde işlem yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

süper o zaman benim için ideal olur iş ev yayla üçlüsünde kullanırım.ve ttnet e 9 yılın ardından vedalaşma şarkıları söylerim.yeter bıktım 10 yıl önde 8 megabit alabiliyorken şimdi 0.2 megabit alabiliyorum. 10 megabitlik sınırsızı alayım her türlü işimi görür.

Alıntıları Göster
    Elektrik olan her yerde kullanabilirsiniz. Yaylada elektrik yoksa bi Powerbank ile yine kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bir kişi daha yazmıştı konuya sizin gibi. Pek zahmetli birşey değil, bir fatura ve kimlik fotokopisi.. Basvuran kisilerin hazırda bulundurmasında fayda var. Malum her görevli farklı şekilde işlem yapıyor.

Alıntıları Göster
    Kimlik fotokopisi için bişey diyemem ama Faturalı Hat kullanıcıları hatlarını referans gösterebilirler.
  • quote:

Elektrik olan her yerde kullanabilirsiniz. Yaylada elektrik yoksa bi Powerbank ile yine kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    var var yaylada elektrik var.ama powerbank olayını öğrendiğim süper oldu bazen kamp filan yapıyoruz.şahane olur benim için.
  • Superbox 4.5g limitsiz paketini almış bulunuyorum kurulumu en geç 1 haftada gerçekleşecek dendi,kurulum yapıldığında speedtest ve oyunlardaki ping değerleri ile ilgili bilgi vericeğim :) Merak edenler için daha öncedende attığım telefondan turkcell 4.5g ile aldığım hız testinide atayım tekrardan
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WomenBeta -- 18 Aralık 2018; 21:50:49 >
  • quote:

var var yaylada elektrik var.ama powerbank olayını öğrendiğim süper oldu bazen kamp filan yapıyoruz.şahane olur benim için.

Alıntıları Göster
    Zaten bu Süperbox Adsl kullanıcıları için iyi oldu. Tek sıkıntı TAAHÜTLÜ olması bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WomenBeta

Superbox 4.5g limitsiz paketini almış bulunuyorum kurulumu en geç 1 haftada gerçekleşecek dendi,kurulum yapıldığında speedtest ve oyunlardaki ping değerleri ile ilgili bilgi vericeğim :) Merak edenler için daha öncedende attığım telefondan turkcell 4.5g ile aldığım hız testinide atayım tekrardan
    Hey Maşallah.. o hızları sabitte almaya kalksak ocak söner.

Hayırlı olsun şimdiden, güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Aralık 2018; 21:54:20 >

• Arkadaşlar çift simli telefonda kullanmayı deneyen oldumu? Şebeke yok hatasımı veriyor internete mi girmiyor.

Turkcell normal hatlarda internet apn kullanırken. Vın superbox tarzı cihazlarda data apn kullanmaktadır.

Turkcell Data hatları için:

Yeni Profil İsmi: Turkcell (herhangi bir isim verilebilir)

APN: mgb

APN Kullanıcı Adi: (Bos)

APN Parola: (Bos)

Apn adını mgb olarak deneyen oldumu? Yoksa simi telefona takınca hiçmi sinyal almıyor telefon açıklayıcı bir cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssss5 -- 18 Aralık 2018; 22:3:45 >
  • Sağolun,yardımcı olması açısından birşey daha belirteyim ben şuanda turkcell superonline 16mbps adsl paketini kullanıyorum bu paketten herhangi bir cayma bedeli ödemeden geçiş yaptım belki buna benzer şekilde geçiş yapanlar olur :)
  • quote:

Merhaba. Kullandığınız hat Turkcell önödemeli sanırım. Bu durumda evrak isterler. Hattı Turkcell faturalı olanlar için gerek yok.

Alıntıları Göster
    Hat babamın üzerine kendi üzerime almaya üşendim açıkcası Turkcell faturalı kullanıyorum her hangi bir şey isterler mi ?
  • Arkadaşlar çift simli telefonda kullanmayı deneyen oldumu? Şebeke yok hatasımı veriyor internete mi girmiyor.

Turkcell normal hatlarda internet apn kullanırken. Vın superbox tarzı cihazlarda data apn kullanmaktadır.

Apn adını mgb olarak deneyen oldumu? Yoksa simi telefona takınca hiçmi sinyal almıyor telefon açıklayıcı bir cevap bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WomenBeta

Sağolun,yardımcı olması açısından birşey daha belirteyim ben şuanda turkcell superonline 16mbps adsl paketini kullanıyorum bu paketten herhangi bir cayma bedeli ödemeden geçiş yaptım belki buna benzer şekilde geçiş yapanlar olur :)
    Çok iyiymiş..

Bu şekilde geçiş yapan fazla kullanıcı olursa buradan bilgi versinler ilk mesaja bilgi ekliyelim. Eminim böyle bir fırsatı çoğu kişi kullanmak ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Hat babamın üzerine kendi üzerime almaya üşendim açıkcası Turkcell faturalı kullanıyorum her hangi bir şey isterler mi ?

Alıntıları Göster
    Siz faturalı hat kullanıyorsanız ve siz alacaksanız sadece kimlik fotokopisi yeterli diye biliyorum. Babanız alacaksa yani faturalı hattı olmayanlar herhangibir fatura yada kredi kartı ekstresi olabilir. Bunlarda yoksa araç ruhsatı yada ikametgah belgesi ilede hat açılışı yapılabilir.
  • Ben yurtta kalıyorum bu yüzden gelip kurulum yapmaları imkansız. Şubede kurulum yapıp alabiliyor muyuz? Sonuçta evde telefon hattına vb. bağlamıyorlar, sadece 4.5g varsa ayarını yapıp bitiriyorlar. Halihazırda telefon interneti kullanıyorum ve 4.5 iyi bir şekilde çekiyor. Benim durumuma benzer bir durumda olup da soran var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PavillionZ -- 18 Aralık 2018; 22:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Arkadaşlar çift simli telefonda kullanmayı deneyen oldumu? Şebeke yok hatasımı veriyor internete mi girmiyor.

Sim kart başka cihazda çalışmıyor diye okumuştum forumda.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    O yazıyı bende okudum. Çalışmıyor demek şebeke yok demek. Ama şebeke var internete girmiyorsa da o kişi çalışmıyor demiş olabilir. Bu işlerden anlayan biri olsada merakımızı giderse😂

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Herkez bir kisinin dedigini okumus ama kimsr denemiyor beyler bir deneyim vina takin oaraya takin buraya takin anlayanlar apn ayarlarini paylassin bize superboxtaki notmal cihazlarda calistirmamiz lazim biraz gayretci olun hiz testlerini paylasmakla biryere varamayiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimse rahati bozulmasin diye superboxtaki hatti cikartip telefonda winda baska cihazda denemiyor superboxun icindeki apnleri bizle paylasmiyor halbuki biz bulsak normal telefonda calistigini soyleyip burda aciklasak herkes kullanir kimse birsey bilmiyor sanirim hiz testlerini paylasmaya devam siz ben ve arkadaslarin bunu normal telefonda calistirinca da sizinle paylasmayacagiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Aralık 2018; 23:39:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.